Page 19 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 19:22 10. Apr 2012
by Prasokralik
podle všeho může, protože za to mám nejvíc fragů
K tomu jsem se od villainů naučil efektivnítaktiku huntění low levlů v noob zonách. Jen to chce dávat pozor na větší skupinky, už mě párkrát uklovali, nebo já a moje parta tří lowů jsme uklovali high levela. Je to chytlavé

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:47 10. Apr 2012
by mandos
Tohle přesně nesnáším když jsem na 8 a přijdou na mě dvě 30 fakt sranda takhle umřít třikrát po sobě no... :/
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 23:00 10. Apr 2012
by Prasokralik
mandos wrote:Tohle přesně nesnáším když jsem na 8 a přijdou na mě dvě 30 fakt sranda takhle umřít třikrát po sobě no... :/
Srabe, já jsem lvl 8 a chodim lovit.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 12:32 14. Apr 2012
by Molly23
Na Mount and Blade Warband je další mod na ohněm a mečem
http://thedeluge.net/
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 00:05 21. Apr 2012
by Molly23
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 08:08 21. Apr 2012
by G-ladiator
Mount and Blade kolekce je na Steamu do 23. v akci - 7,5 euro namísto 30
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:39 21. Apr 2012
by Molly23
Já to už dávno mám no

...
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:45 21. Apr 2012
by G-ladiator
To je mi jasné, to bylo spíš tak do éteru, kdyby někdo měl zájem

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:23 30. Apr 2012
by XŠevyX
http://www.youtube.com/watch?feature=en ... 85HCuPc5fg
Pro nadšence motorek, čtyřkolek a tak dále.... Docela dobrá jízda.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:25 30. Apr 2012
by zachy
Lehká vzpomínka na jednu z nejlepších strategií

Medieval 2 Total War
http://www.youtube.com/watch?v=SL3EuzaDgpQ
I písně, které použili byly skvělý
http://www.youtube.com/watch?v=EEB_eKpCNUs
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:36 30. Apr 2012
by pavad
Imperialism II. Přijde mi jak Halleyova kometa - věčně se vrací.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:53 01. May 2012
by -darkvision-
XŠevyX wrote:http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=P85HCuPc5fg
Pro nadšence motorek, čtyřkolek a tak dále.... Docela dobrá jízda.
Už sjíždím demíčko, pak si seženu ještě ostrou verzi.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 16:26 01. May 2012
by XŠevyX
Člověk tu chce pomoct a tak se mu odvděčí.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 16:37 01. May 2012
by Prasokralik
jojo posílejte si tu odkazy na piratebay, ať nám to tu acta odstřelí co nejdřív
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 18:02 01. May 2012
by zachy
XŠevyX wrote:-darkvision- wrote:
Už sjíždím demíčko, pak si seženu ještě ostrou verzi.
Zde máš plnou hru v torrentu (odzkoušeno,osobně jsem stahoval): ...
A zde jsem ti k tomu hodil češtinu a crack: ...
Přeji hezkou hru

No tak ty seš frajer
