Page 19 of 67
Re: League of Legends
Posted: 16:28 16. Sep 2012
by Ragmon
Co se mi taky osvědčilo je Mag. res. runy. Jsou použitelné na skoro všechno. Mam je jak pro tanky tak pro AD. Na AP nemam stránku...
Re: League of Legends
Posted: 12:58 17. Sep 2012
by Prasokralik
Koukám jak Jarri válí za mordeho

Re: League of Legends
Posted: 13:07 17. Sep 2012
by Nalkanar
Dokud hraje sám mezi noobíky tak mu to jde. Jak mu zvedneme level, tak je v řiti
Já jdu potestovat net na bytě a pak se uvidí, jestli budu moct hrát i z Brna. Ale zatím to vypadá, že ano.

Re: League of Legends
Posted: 13:11 17. Sep 2012
by Prasokralik
prý jde

jako správnej scumbag měl nejvíc životů, abitý štít a stál za zbytkem svého týmu zraněných assassinů, aby ho náhodou nepřátele neukousli

a kradl jim killy
Re: League of Legends
Posted: 15:02 17. Sep 2012
by Absinthorix
Trololo, čekal jsi něco jiného snad?

Re: League of Legends
Posted: 17:42 17. Sep 2012
by Prasokralik
Návod na správný trolling v rankedech.
1. Nikdy nebanujte championy pokud jste kapitánem. Champion se banuje pouze v případě, že někdo ze spoluhráčů tohoto champa vyžaduje.
2. Vězměte si Trydnu. Každý má Tryndamereho. Jako kouzla vezměte clarity a revive a řvěte s caps lockem, že jste suport. Už byste pomalu měli začít dostávat caps lockované hlášky o retarted a jiné urážky od autistických dětí.
3. Jakmile máme všichni vybráno, okamžitě začněte házet žádosti o prohození champů s jiným hráčem. Každý má Tryndu (axiom) takže můžete rozhazovat žádosti všem, co mají champa kterého vlastníte. Věšina lidí to odklikne.
4. Jakmile si s někým prohodíte champa, rozhlédněte s kým můžete prohazovat dál. Tři bludišťáky tomu, kdo prohází celý tým náhodně.
5. Welcome to summoners rift.
Re: League of Legends
Posted: 20:44 18. Sep 2012
by Ragmon
Epic Darius... ten champ je opravdu nesmyslný. S nim se cítím docela na rematch s Prasokralikem

Re: League of Legends
Posted: 20:47 18. Sep 2012
by Prasokralik
Ragmon wrote:Epic Darius... ten champ je opravdu nesmyslný. S nim se cítím docela na rematch s Prasokralikem

jo?
Re: League of Legends
Posted: 21:59 18. Sep 2012
by Prasokralik
You will remember: Yorick Mori
Re: League of Legends
Posted: 23:20 18. Sep 2012
by Absinthorix
ze ti polaci jsou ale banda retardu... pomalu se dostavam do druhe faze

Re: League of Legends
Posted: 23:53 18. Sep 2012
by Prasokralik
gratuluju... poznal jsi poláky, teď už tě v LoL nic nepřekvapí
Re: League of Legends
Posted: 00:43 19. Sep 2012
by Absinthorix
...has lost contact with Maestro... try restart game *epic fail*
//to ma byt co za trolling?
///automaticky ban na 3 minuty za "jejich" chybu
a tesne po te opet hlaska ze ztracen kontakt s maestro - LoL will now exit, please try to restart game
ach ty labirovske systemy
Re: League of Legends
Posted: 00:46 19. Sep 2012
by Prasokralik
*válí se smíchy*
Re: League of Legends
Posted: 00:47 19. Sep 2012
by Prasokralik
Příští radši založím já voe

nějak tě to nemá rádo.
Re: League of Legends
Posted: 00:48 19. Sep 2012
by Absinthorix
ok

snad me to nevysere zase s maestrem nebo cim... to je labir style autoban feature