Page 19 of 25

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 11:17 26. Jul 2011
by Krata
kam zaparkujem motorizované oře?

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 11:55 26. Jul 2011
by Shaman88
Krata wrote:kam zaparkujem motorizované oře?
No do toho brodu :)
A hned máme provizorní lávku :)

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 12:28 26. Jul 2011
by marii
Jeee s toho tady delate,jako by jste museli prekonavat Amazonku..ten potok je celkem malej a vody tam taky neni az tak..to prebehnete jako nic a auta se stejne musi nechavat pred potokem.))))...na co lavku...jste snad dobrodruzi ne.)))

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 12:55 26. Jul 2011
by Sorrow
Krata wrote:minule jsem přivezl citruse a višchni ode mne se strachem utikali, byl sem nucen tu flašku vypít sám a druhej den být téměř nepoužitelný, takže tentokrát se podřídim většině :)
Tak já jsem hlavně zvědavej jak letos Jamajka :mrgreen:

Doufám že bude Brutus za kládou a zamotán v zástavě :D

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 12:59 26. Jul 2011
by Sorrow
marii wrote:Jeee s toho tady delate,jako by jste museli prekonavat Amazonku..ten potok je celkem malej a vody tam taky neni az tak..to prebehnete jako nic a auta se stejne musi nechavat pred potokem.))))...na co lavku...jste snad dobrodruzi ne.)))
Jenom nepovídej, přeposledně jsem tam viděl eskadru na lodích a vlny jako na Mácháči :wink:
Vesty sebou :!:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 13:08 26. Jul 2011
by Sorrow
Tady ještě posílám foto jednoho nešťastného drowa co se v noci ne řece ztratil a po ránu pomateně hledal břeh :D

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 13:46 26. Jul 2011
by Theogil I
Sorrow wrote:Tady ještě posílám foto jednoho nešťastného drowa co se v noci ne řece ztratil a po ránu pomateně hledal břeh :D
Jojo, slepota v prahvozdu je prevít, zvláště když jsi uprostřed jezera.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 14:53 26. Jul 2011
by Rejty
Na auta a jiné motorizované koně bude vyhrazený prostor na louce vedle.

Lávku klidně můžeme udělat, jestli se to stihne.

Já tam budu od středy, mám na středu / čtvrtek zamluvenej pokoj u Krkouna, nepočítal jsem, že někdo pojede už od středy a nechtěl jsem sedět jen na louce a hlídat věci.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 14:57 26. Jul 2011
by Rejty
Ještě tu byl dotaz na pitnou vodu.

Pitnou vodu si zařizuje každý sám. Nedaleko tábořiště je studánka, dá se z ní pít, ale kdo to nechce riskovat, ať si přiveze vlastní zásoby.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 15:26 26. Jul 2011
by Thuereg
Bere někdo vařič nebo tak něco? oheň hádám bude.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 17:37 26. Jul 2011
by Thuereg
železo se mnou nakonec asi jede, ale jen taká jakás jednoručka a hlavně převážně jen jako doplněk ke kostýmu..

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 18:16 26. Jul 2011
by Shaman88
Rejty dáš sem kontakt na tebe na mobil?
Kdybych se nahodou po cestě někde ztratil at můžu zavolat, abys mě nasměřoval :)

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 20:33 26. Jul 2011
by Rejty
Poslal jsem ti ho do PM.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 20:33 26. Jul 2011
by Shaman88
Jo díky. :)

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 22:50 26. Jul 2011
by Radim
Rejty wrote:Poslal jsem ti ho do PM.
Rozumné řešení,to zmerčit Sendys tak seš v čoudu :mrgreen: