Page 19 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:53 29. Sep 2011
by Braenn
To víš, podtemňák, větřík tam u nich nezaduje, napíchne draka na krápník u stropu a myslí si, jaký je šéf :P

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:29 29. Sep 2011
by Molly23
Dáme dračí battle! Budem do sebe narážet a kdo zůstane ve vzduchu je vítěz!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:42 29. Sep 2011
by Nalkanar

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:53 29. Sep 2011
by G-ladiator
Pozor na popáleniny dlaní způsobené rychlým pohybem lanka :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 08:40 30. Sep 2011
by -darkvision-
Molly23 wrote:
Práček wrote:že bych se ukázal? a pučil si draka....řiditelného 8)
Chceš mi konkurovat?!!! já už lítám s řiditelnýma několik let :P
To je takovej ten jak má několik lanek a člověk se do toho akorát tak zamotá? (Tedy v mém případě :D )

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:35 30. Sep 2011
by Molly23
Jj to je ten :twisted:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:28 03. Oct 2011
by Braenn
Na draky - 16:30 (stíháte?) sraz jednu zastávku nad Vypichem, je to tuším tramvajová zastávka "Obora Hvězda", tram 22. Hned naproti Kauflandu. Budeme na té louce u obory, dá li počasí a vítr.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:12 03. Oct 2011
by Molly23
Já to stíhám bez problému :)

Malá ochutnávečka
http://www.youtube.com/watch?v=jYoLUQJOv00

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:31 03. Oct 2011
by Derken-
Ja mam skolu do 16:40, takze se objevim pozdeji.. :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:59 03. Oct 2011
by Molly23
Doma nalezen dětský nepoužitý drak, ještě zabalený, vemu a uvidíme zda to poletí :). Taky beru ten padák co je na videu co jsem postoval. Možná vemu taky takové prťavé pískle co snad nikdy neletělo víš jak 3 metry vysoko :).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:03 03. Oct 2011
by Braenn
A co větrák? Zatím to moc nevypadá, že by se chystalo foukat:)))

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:02 03. Oct 2011
by GeForce
Braenn wrote:A co větrák? Zatím to moc nevypadá, že by se chystalo foukat:)))
Chtěl bych vidět takový, co si do bezvětší přinesou větrák a budou pouštět draky :mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:50 03. Oct 2011
by Braenn
Tak to nás neznáš :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:12 04. Oct 2011
by Molly23
Lidičky, kdo by chtěl dorazit dřív, může, já tam asi o něco dříve budu.
Kdo mě nezná, hledejte týpka s hnědýma vlasama, koženou bundou, červené triko s bílým nápisem, džíny, černá brašna na notebook, podlouhlé pouzdro na draka, z jedné strany modré, z druhé průsvitné a tam bude bílo oranžový drak. Khaki boty, kodinky s koženým páskem.... Je dost možné že budu čekat někde na lavičce s otevřenou červenou knihou Metro 2033.

Už se na vás těším!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:15 04. Oct 2011
by kucik
Já bych možná i dorazil, když je tak pěkně. Ale jsem příliš línej shánět draka :mrgreen: