Page 19 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:18 20. Jan 2012
by -darkvision-
Dobrý den, dnes mi vadilo třeba to, že jsem běžel přes celý povrch a když už mělo svítat, řeknu že zalezu zpět do nory, k mému překvapení přes Doren se to nedá, vchod do dolů je poněkud zavalen. (Cca 3dny real zpět jsem tamtudy prošel normálně).
Co mi tedy vadí je to, že taková hlavní tepna mezi podtemnem a povrchem a v IC sekci o tom není nic, že by se důl zavalil.
Vadí mi tedy to, že jaksi byl zásah do modulu, aniž by se to ukázalo v IC.
Díky.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:42 20. Jan 2012
by Desmond
-darkvision- wrote:Dobrý den, dnes mi vadilo třeba to, že jsem běžel přes celý povrch a když už mělo svítat, řeknu že zalezu zpět do nory, k mému překvapení přes Doren se to nedá, vchod do dolů je poněkud zavalen. (Cca 3dny real zpět jsem tamtudy prošel normálně).
Co mi tedy vadí je to, že taková hlavní tepna mezi podtemnem a povrchem a v IC sekci o tom není nic, že by se důl zavalil.
Vadí mi tedy to, že jaksi byl zásah do modulu, aniž by se to ukázalo v IC.
Díky.
Možná je to tak schválně, ne?

To tě nenapadlo? Kdyby se to dalo do IC novinek, tak to těžko někoho překvapí. Ten kdo to tam odpálil a způsobil tím zával asi ví co dělá.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:47 20. Jan 2012
by Lashek
-darkvision- wrote:Dobrý den, dnes mi vadilo třeba to, že jsem běžel přes celý povrch a když už mělo svítat, řeknu že zalezu zpět do nory, k mému překvapení přes Doren se to nedá, vchod do dolů je poněkud zavalen. (Cca 3dny real zpět jsem tamtudy prošel normálně).
Co mi tedy vadí je to, že taková hlavní tepna mezi podtemnem a povrchem a v IC sekci o tom není nic, že by se důl zavalil.
Vadí mi tedy to, že jaksi byl zásah do modulu, aniž by se to ukázalo v IC.
Díky.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:28 20. Jan 2012
by zachy
Tak jsi asi byl první kdo to objevil

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:44 20. Jan 2012
by Radim
Vadí mi grafické efekty,které vás prozradí než napadnete PC hráče a ten toho samo využije a uteče.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:51 20. Jan 2012
by kucik
Radim wrote:Vadí mi grafické efekty,které vás prozradí než napadnete PC hráče a ten toho samo využije a uteče.
Jaký grafický efekty?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:51 20. Jan 2012
by Radim
Třeba když hodíš požehnání blízko někoho a si v invisu nebo klidně i v GS druhej to prostě vidí,slyší a bůh ví co ještě.Nestalo se mi to poprvé
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:52 20. Jan 2012
by Molly23
A rovnou schovejme i fireball... nebo rovnou viditelnost boostů na postavách... nebo víte co? I zbroje a zbraně...
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:53 20. Jan 2012
by Czech_Luthor
Souhlasím s Radimem... Je to dost blbá běc, zvlášť u lidí co pijou lektvary, kde to trvá dlouho... Požehnání, Bop... A jste dvakrát prozrazení

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:53 20. Jan 2012
by kucik
No to je osud. Tak neházej požehnání před plánovanou obětí. Proto tam ty efekty jsou, aby bylo vidět, že se něco děje.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:54 20. Jan 2012
by Radim
Molly23 wrote:A rovnou schovejme i fireball... nebo rovnou viditelnost boostů na postavách... nebo víte co? I zbroje a zbraně...
Jo tohle má fakt hlavu a patu co si napsal
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:56 20. Jan 2012
by Czech_Luthor
Jo, ale když si to nenahodíš, máš -6 AB (pokud počítám obě kouzla/lahve) A to je dost citlivé
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:56 20. Jan 2012
by Radim
kucik wrote:No to je osud. Tak neházej požehnání před plánovanou obětí. Proto tam ty efekty jsou, aby bylo vidět, že se něco děje.
To není osud,ale blbost.Požehnání byl příklad,je to třeba i u božské síly a ta je i prodloužená bohužel dost krátka na to,aby si ji na sebe házel furt.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:56 20. Jan 2012
by Molly23
Tak to nepijte aby jste se neprozradili, jinak k tomu co jsem napsal... hlavu a patu to nemá, protože to je kravina, stejně jako si myslím, že je kravina schovávat efekty kouzel at už jakýchkoliv užitých v invisu nebo hidu, nebo prostě všude....
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:58 20. Jan 2012
by zachy
Buď rád, že ti to neshodí invis
