Page 19 of 48

Re: Par dotazu novacka

Posted: 19:02 21. Apr 2012
by Absinthorix
A šípy asi nemají dmg... případně šipky z kuše (pokud bys narážel na nezkušenost střelce).
Mimochodem prase má dmg více než slušnou, dokud ho netrefí šlak z té námahy, protože po většinu času je zavřený v chlívku. :lol:

Ovšem hlavní problém byl v tom, že prase (savec) bude chytřejší než mrchožrout (housenka přerostlá nebo cosi na ten způsob) a bude se snažit utéct viz. běžné chování prasat na zabijačce, zatím jsem nezažil, že by šlo klidně :wink:, a ne za každou cenu stylem ResidentEvil zombie se prodrat za tebou.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 19:03 21. Apr 2012
by Bruciacullo
nesedí protože nejsou domestikovaní kdyžtak tedy divoká prasata v chlívku a chtěl bych vidět jak bys vazal divokemu praseti šnurku na nohu... tedy myslim že by sis vazal šnurkou střeva co ti vypáral z bříška ale nebudeme zachazet do extrémů zajímal by ses o svoji rozpáranou nožičku

EDIT: chlivky jsou menší aspon u nás

Re: Par dotazu novacka

Posted: 19:12 21. Apr 2012
by Prasokralik
omg když už je tu retardované pravidlo pro walling tak se to aspon nesnažte zdůvodnit rozumně :P když hráči píší kraviny je to normální stav, když i dm tak je to fakt cirkus

Re: Par dotazu novacka

Posted: 19:14 21. Apr 2012
by Krysak
Divoká prasata se střílí z posedu. Většinou stačí jedna rána. Myslivec sedí jako myš, na pušce optika, náboj s vysokou ranivostí a kinetickou energií. Míří, BUM!
A je hotovo, nebo prase raněné/nezraněné mizí. Určitě myslivec neleze, nezamává praseti, že je tam a pak vytáhne kapesní nožík a nevyrhne se na něj. (analogie otevření mříže malé cely). Opakuji, pokud jde o inteligentní bytost, kde je ze zasekuntí/využití jinhého povůdku důvodem k získání spousty výhod, tam musí přijít trest. Ale za zabití mrchožrouta přes vrata.....

Re: Par dotazu novacka

Posted: 19:15 21. Apr 2012
by Bruciacullo
Prasokralik wrote:omg když už je tu retardované pravidlo pro walling tak se to aspon nesnažte zdůvodnit rozumně :P když hráči píší kraviny je to normální stav, když i dm tak je to fakt cirkus
Ja se snažil přizpusobit aby to pochopil Image

Re: Par dotazu novacka

Posted: 19:16 21. Apr 2012
by Bruciacullo
Krysak wrote:Divoká prasata se střílí z posedu. Většinou stačí jedna rána. Myslivec sedí jako myš, na pušce optika, náboj s vysokou ranivostí a kinetickou energií. Míří, BUM!
A je hotovo, nebo prase raněné/nezraněné mizí. Určitě myslivec neleze, nezamává praseti, že je tam a pak vytáhne kapesní nožík a nevyrhne se na něj. (analogie otevření mříže malé cely). Opakuji, pokud jde o inteligentní bytost, kde je ze zasekuntí/využití jinhého povůdku důvodem k získání spousty výhod, tam musí přijít trest. Ale za zabití mrchožrouta přes vrata.....
Oki nový návrh když nechceš farmu... máš unikátní povolení postavit si ve stokách posed a číhat s lukem na mrchožrouty... garantuji ti že nahoru za tebou nevylezou!

Re: Par dotazu novacka

Posted: 19:19 21. Apr 2012
by Absinthorix
Image

Re: Par dotazu novacka

Posted: 19:21 21. Apr 2012
by Desmond
Vážně musíte zasírat každé vlákno spamem a off-topicem? Podívejte se laskavě na název diskuze.

Další bordel budu bez milosti mazat. A je mi jedno jestli to napsal hráč a nebo DM.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 20:46 24. Apr 2012
by Barbar321
Chtěl bych se zeptat, jestli někdoneví, proč když vyvolávám přítelíčka, tak ho něco hned zraní. Naposledy ho to zranilo za 13 životů.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 20:47 24. Apr 2012
by Prasokralik
Ukládá se stav životů jaký měl předtím. Takže je nutné ho léčit než ho odvoláš.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 20:50 24. Apr 2012
by Barbar321
Prasokralik wrote:Ukládá se stav životů jaký měl předtím. Takže je nutné ho léčit než ho odvoláš.
Díky za info, určitě to zkusím

Re: Par dotazu novacka

Posted: 07:38 25. Apr 2012
by Theogil I
Barbar321 wrote:
Prasokralik wrote:Ukládá se stav životů jaký měl předtím. Takže je nutné ho léčit než ho odvoláš.
Díky za info, určitě to zkusím
Pozor i na snížení vlastností z jedů, chorob atd., také se to propisuje (propisovalo, když jsem hrál postavičku s přítelíčkem, ta čudka malá mě stála lékáren :o)).

Re: Par dotazu novacka

Posted: 10:31 25. Apr 2012
by zachy
Pokud mám zbraň, která dává zranění sekáním a v bonusech má např. +4 zranění bodné, bude se proti této zbrani brát (podle nynějších pavéz co mají +4 oč a +5 oč proti bodání) bonus za štít +4 nebo +5???

Re: Par dotazu novacka

Posted: 10:51 25. Apr 2012
by Shaman88
Já si myslím že je to podle základního typu zbraně.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 10:57 25. Apr 2012
by zachy
No mě jde konkrétně o mnišské rukavice, které mají +X bonus zranění bodné a přitom se jedná o boj bezezbraně což je typ dmg bludgeoning (což je tuším tupé).