Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 15:30 01. Nov 2011
Tak tak. A proto je v každém městě zřízena směnárna.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
šup šup tak povidej jak to teda bylo strýčku*sedne si a čeka* čtyří týdny na přípravu to musela bejt nějaka mega akce?:D moji postavu zabili hned ale vás si tam ještě vykoupali pěkně navoněliRadim wrote:Všichni nám nadržujou a když jsme utekli z basy ještě nám do invu něco přidali jako bolestné,aby se neřeklo.Mám sto chutí sem napsat pravdu abych Vás pochybovače ujistil o poctivosti DMs.
Permice jak krásné a ožehavé téma...dostal jsem (s možností nápravy leč marně),mlčel jsem a hraju dál
KaTo wrote:Kel-a-heránský vládce si určitě mince v oběhu hlídá stejně pečlivě (pokud tedy není Američan nebo z EU) jako Karatští bankéři. Určitě mezi sebou mají dohody o výměně apod.
A nějaký Aers, co by jim tam zašal dělat kunu v kurníku, by jistě brzy BEZ vlivného patrona...pošel na úbytě.
Jo a elfům je celý "vaše" lidský zlato srdečně ukradený![]()
![]()
![]()
![]()
. Používají mince, jen aby "vám" lidem udělali radost!
Code: Select all
kupní síla dolaru od roku 1913 (vznik Federálního rezervního systému) do současnosti klesla na tehdejší cca 4 centyOd zrušení Bretonwoodského systému už peníze nejsou kryté vůbec ničím. Proto si třeba FED může natisknout kolik dolarů chce. Je to vlastně krok do úplného neznáma, něčeho co svět nikdy nezažil za celé tisíce let své existence.Jose wrote:...
Čistě pro nabrání nových vědomostí:Jose wrote:
"Naštěstí"DenGrasse wrote:Od zrušení Bretonwoodského systému už peníze nejsou kryté vůbec ničím. Proto si třeba FED může natisknout kolik dolarů chce. Je to vlastně krok do úplného neznáma, něčeho co svět nikdy nezažil za celé tisíce let své existence......Jose wrote:...
To je otázka pohledu.DenGrasse wrote:Současný systém zatím jaksi funguje protože existuje jakási mezinárodní dohoda že bude fungovat. .....