Page 19 of 28
Re: World of Planes
Posted: 05:17 22. Sep 2013
by Theogil I
Molly23 wrote:Tak dneska mám pro vás fakt kulišárnu! Není to až tak těžké, ale rozhodně vás to trošku potrápí

.
Ale když vás potrápil Thunderbolt tak teda nevím nevím, ale třeba si napravíte reputaci kolegové piloti

.
IL2?
Re: World of Planes
Posted: 09:07 22. Sep 2013
by Diemo
che, IL-10? Dvojka nemá zadního střelce
Re: World of Planes
Posted: 10:51 22. Sep 2013
by Molly23
Tak Theogil byl blízko, ale správně to má Diemo, ikdyž druhou větou ze sebe udělal hlupáka

...
Jen se podívej Diemo...

Re: World of Planes
Posted: 11:46 22. Sep 2013
by Diemo
IL-2 a IL-2M je rozdil ne

Re: World of Planes
Posted: 12:17 22. Sep 2013
by Molly23
Asi takovej jako Spitfire mk.1 a mk.2

.
Re: World of Planes
Posted: 12:20 22. Sep 2013
by de Aers
Molly23 wrote:ale správně to má Diemo, ikdyž druhou větou ze sebe udělal hlupáka

...
Ty máš o sobě vysoký mínění viď ?

Re: World of Planes
Posted: 12:23 22. Sep 2013
by Molly23
Snažím se, ale na zdejší elitu nemám

Re: World of Planes
Posted: 12:23 22. Sep 2013
by de Aers
A nemyslíš, že ze sebe děláš hlupáka ty ? Když se snažíš tý elity dosáhnout ?

Re: World of Planes
Posted: 12:30 22. Sep 2013
by Molly23
Nesnaž se mě odradit! Jednou chci mít podobný podpis jako máš ty a já se jen tak nevzdám!
Re: World of Planes
Posted: 12:38 22. Sep 2013
by Diemo
hehe

klidek
mk2 ma uz dva kanony ne?

A to uz je rozdil

Re: World of Planes
Posted: 12:41 22. Sep 2013
by Molly23
Pořád má ale stejný drak, stejný motor atd. prostě pořád je to Spit

.
Re: World of Planes
Posted: 16:10 22. Sep 2013
by Molly23
Kolegové piloti, pošle mi někdo to naše TS? Jsem si při obnově zapomněl zálohovat TSko.
Re: World of Planes
Posted: 23:22 22. Sep 2013
by Molly23
Víte co je super? Že si můžete s premiovými letadly zalítat zkušební lety

. Třeba XP-55 je sranda

Re: World of Planes
Posted: 07:45 23. Sep 2013
by Krysak
Jak je na tom ta hra s realističností letu a soubjů? Co jsem četl kritiky, tak je to myšáda arkáda.....
Re: World of Planes
Posted: 10:34 23. Sep 2013
by Molly23
World of Warplanes je arkáda jako prase.
WarThunder nabízí tři obtížnosti. Arkáda, historická, realistická.
Arkádu nebudu rozvádět.
Historická je už hnedle o něčem jiném. Letadlo se chová víc jako letadlo. Při vysoké rychlosti se ti i rozpadne. Omezená munice, omezené palivo. Pilot, případně střelci jsou zabitelní... atd. Prostě už to působí jako simulace. Na druhou stranu můžeš mít pohled z venčí, letadla mají u sebe popisky atd.
Realistická je už masakr. Musíš dokončit komplet výuku aby tě to pustilo do realistických. Musíš prý mít joystick. Já realistickou ještě neletěl (v uzavřené betě akorát), protože mě to nějako nechce pustit ikdyž mám dolítanou výuku

. Ale co vím, že tam máš pohled jedině z kokpitu a tuším že letadla nemají popisky?
My lítáme historické a dle mě je to super kompromis. Nejnapínavější je vždycky se vrátit na letiště, když ti uniká palivo, běží už jen jeden motor atd.
