Page 19 of 331

Re: Poděkování

Posted: 08:47 25. Apr 2008
by xyz
Jo, bylo to super! :twisted:
ps: steně je náš :!: :D
To povidej Pánovi podsvětí. :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 10:59 25. Apr 2008
by Lord_Berserk
Dik za hru parchanti :mrgreen: du si do Toolu udelat svoje voko. :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 20:04 25. Apr 2008
by skarbi
Jojo,taky dík! :)
ToBerserk: Za voko sry..ale jak vidíš, já a xyz taky s jednim fungujem dobře :lol:

Re: Poděkování

Posted: 10:52 26. Apr 2008
by Krata
ty kou.. ty nějak ošetřim aby ti znova vyrostli, neboj :lol:

Re: Poděkování

Posted: 21:41 28. Apr 2008
by Neithan1
Rad by som ocenil pracu ktoru niekto vynalozil pri budovani dedinky Gruberik - oplatilo sa to :)

Re: Poděkování

Posted: 07:24 02. May 2008
by Theogil I
Dobré ráno, touto cestou bych rád vyjádřil díky za včerejší povedený večer. Čtyři trpaslíci s elfem pomáhající duchovi -- no občas jsem z toho padal z křesla. Bylo to moc fajn a moc rád zase všechny potkám na dalším dobrodružství po krajích Thalie.
P.S. Občas mi přišlo, že ti zlobříci propadali do mlýnku na masu - velmi kvalitně nabroušeného.

Re: Poděkování

Posted: 08:13 02. May 2008
by kaz
Theogil I wrote:Dobré ráno, touto cestou bych rád vyjádřil díky za včerejší povedený večer. Čtyři trpaslíci s elfem pomáhající duchovi -- no občas jsem z toho padal z křesla. Bylo to moc fajn a moc rád zase všechny potkám na dalším dobrodružství po krajích Thalie.
P.S. Občas mi přišlo, že ti zlobříci propadali do mlýnku na masu - velmi kvalitně nabroušeného.
Tak nejak bych to videl taky, díky všem a snad brzo navidenou.
PS: at zijou trpaslici :D .........a elf, no :wink:

Re: Poděkování

Posted: 21:21 02. May 2008
by kaz
Chtel bych podekovat Rejtymu za dnesni dlouhou vypravu "po stopach ukradenych obrich smradlavých bot" :lol: opravdu jsem se bavil a nestacil divit, jak se to vsechno vyhrotilo :D
Diky za napady a trpelivost, klani se trpaslik a elf.

Re: Poděkování

Posted: 17:58 05. May 2008
by danielfojt
chtěl bych poděkovat Verenice Hall za milostnou scénu vystrizenou jako z romantickeho filmu,dobre jsem se u nasich rozhovoru bavil,mozna vic nez pri hre samotne.doufam jen ze to dopadne dobre a neskonci to tragicky,jiz ted se tesim na dalsi pokracovani naseho romanu....Dormalhir :oops:

Re: Poděkování

Posted: 20:37 06. May 2008
by Theogil I
Ještě jednou pokorná omluva hodnému DM jež nám chtělo udělat hezký večer za chování řeznického psa ... některé večery se prostě nepodaří tak jak si je jeden namaluje a zrovna dnes se toho dost pokazilo. Asi jsme to měli hned vypnout, když nás Thalie podrazila a poslala nás opět do spárů toho rohatého a ne se ometat kolem. Tak tedy pardón a snad někdy při vhodnější konstalaci hvězd. B.+B.

Re: Poděkování

Posted: 21:34 06. May 2008
by Rejty
Diky Nomisovi, ze za nej nehovori jen slova, ale i ciny!

Re: Poděkování

Posted: 22:49 06. May 2008
by nomis_b
Rejty wrote:Diky Nomisovi, ze za nej nehovori jen slova, ale i ciny!
Ani nevis, jak si mne potesil. Az je mi blbe, ze se sem se v dobe zimniho zkousoveho vy*** na dodelani hospody u potucku, at sem to sliboal, a ze sem se moc neozyval Zorzovy s rozhovorama...
No ale ted v tom pokracuju v podtemnu, a musim mu taky podekovat, ze mi ukazal cestu, jak se daji rozhovory spestrit.

Re: Poděkování

Posted: 23:48 06. May 2008
by Zyga
Dik, Calime, kdyz sem se vydal za skretakama ukoristit nejaky to zlato necekal sem ze vzbudim neci pozornost, po delsi dobe velice vitany zpestreni

Re: Poděkování

Posted: 10:53 08. May 2008
by igor
Díky za včerejší megavýpravu v Podtemnu (6 hodin to trvalo?), sice mi grafika moc nestíhala, ale ty lokace jsou fakt nádherný (sopka, údolí slaadů). :)

Re: Poděkování

Posted: 01:29 09. May 2008
by cmon
Chtěl bych poslat dík žoržovi za dnešní skvělej večer i ráno :) bylo to dobře promyšlený i když jsem se v tom občas ztrácel. Doufám že to pokračování bude co nejdřív :)
Nejvíc se mi líbilo jak jsem zapálil pavouka :lol:
Dík moc