Page 181 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:05 28. Mar 2014
by Zeerit
Ještě k tomu nascriptuj feat "Hod štítu" a kapitán Karatha bude complete.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:42 30. Mar 2014
by Krysak
Nabídka mustangů, jiných koní poušte v Kelu.
Jsem příznivce klasické fantasy, jezdit na vlkovi , (pro mne jediný cenový kompromis) se mi trošku příčí. Stačil by mi kůn...... citil bych se daleko lée na koni.....
Nebo do podtemna přidat Nightmaru s designem koně v černé.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:29 08. Apr 2014
by Lord_Berserk
Pridat do /pc emo zvukove vylevy jako driv - piskani, krkani, atd . . . :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:32 08. Apr 2014
by Absinthorix
Lord_Berserk wrote:Pridat do /pc emo zvukove vylevy jako driv - piskani, krkani, atd . . . :mrgreen:
joooo! to bývalo luxusní!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:10 09. Apr 2014
by KaTo
...chybí mi PMko, už jsem "pro něj" našel i obrázek :twisted: .
la_muerte.jpg
P.S.
Víc mi sice chybí druid a měňavec, ale pro ty obrázek ještě nemám :oops: :D !

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:16 09. Apr 2014
by Myrpa
Lord_Berserk wrote:Pridat do /pc emo zvukove vylevy jako driv - piskani, krkani, atd . . . :mrgreen:
Přidáno.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:50 21. Apr 2014
by kokosak
Městská brána a Čarodějův maják pro černokněžníky. Důvod: chybí mi a chci je.

Edit: jo a Mágovo epické brnění. Důvod identický :P

8)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:39 21. Apr 2014
by Caehan
Tajemný výbuch a regenerace pro mágy.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:56 21. Apr 2014
by KaTo
Výcvik pro Tuláky jako class skill :mrgreen: !

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:20 21. Apr 2014
by J.F.Payne
Barbarův rage pro paladiny...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:51 21. Apr 2014
by pavad
Zdravy rozum.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:58 21. Apr 2014
by kokosak
Smysl pro humra

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:01 21. Apr 2014
by KaTo
Topic Spam (pokud možno odemklý :D ).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:12 21. Apr 2014
by Bruciacullo
Automatické palné zbraně

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:04 21. Apr 2014
by Nalkanar
Bruciacullo wrote:Automatické palné zbraně
Budu tě informovat o termínech creepování SSF a ukážu ti naše elfí automatické palné zbraně ;)