Page 181 of 329
Re: Vtípky
Posted: 22:14 27. Mar 2012
by XŠevyX
Některé ženy jsou vyjímky. Ale tak pro pobavení...
Re: Vtípky
Posted: 22:19 27. Mar 2012
by Bahnak
Gracjan!!!
Těžko zařadit, buď je to zábavné a nebo prostě divné, každopádně je to dostatečně úchylné na to aby to šlo zkouknout:
http://www.youtube.com/watch?v=q1eYqr4-Jtw
Re: Vtípky
Posted: 22:51 27. Mar 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 12:54 28. Mar 2012
by kucik
Paralyzovalo me to na deset minut. A to jsem videl jen par vterin.
Re: Vtípky
Posted: 13:24 28. Mar 2012
by Aulus
Připomíná mi jednoho kluka z vedlejší třídy ze střední. A asi si nějakou dobu nedám kuře

!
Re: Vtípky
Posted: 14:05 28. Mar 2012
by Braenn
kucik wrote:Paralyzovalo me to na deset minut. A to jsem videl jen par vterin.
Pak se zatvrď a dokoukej. Obzvláště pasáž s kořeněním je... no, nutno vidět

Re: Vtípky
Posted: 14:09 28. Mar 2012
by Absinthorix
A jak to pak žere

Re: Vtípky
Posted: 14:46 28. Mar 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 16:50 28. Mar 2012
by Braenn
Re: Vtípky
Posted: 17:00 28. Mar 2012
by Thuereg
co je hlavně geniální je ten videoclip.... ten prostě nemá chybu:D
Re: Vtípky
Posted: 21:11 28. Mar 2012
by Bahnak
Gracjan je hodně ostrá palba no... Dodnes spukulujeme jestli je to opravdu tak hustě profisionálně hranej výkon nebo jestli je ten frajer takový troubles i v reálu.
Osobně se přikláním spíše k druhé variantě, jenže u té mě překvapuje že nemá co druhej blog na ksichtě monokly od sousedů...
Nicméně ať nejsem OOT:
Re: Vtípky
Posted: 22:13 28. Mar 2012
by Nalkanar
Kočičkyyy!

Re: Vtípky
Posted: 22:43 28. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 12:51 29. Mar 2012
by -RoF-
Přijde stará dáma do Chase Manhattan Bank. V náručí má velký papírový pytel. Přistoupí k okýnku a chce mluvit s prezidentem banky. Úředník, že lituje, ale není to možné.
"To se uvidí," řekne dáma. "Mám tu tři milióny na hotovosti, chci si otevřít konto a když mě k němu nepustíte, půjdu jinam a zatelefonuju mu, že jste mě vyhodil."
Takže ji zavedou k prezidentovi Chase Manhattan Bank, ten je na starou dámu hrozně milý, všechno zařídí, ovšem - je zvědavý, jak k penězům přišla. Burza? Dědictví?
"Já se sázím," vysvětluje stará dáma. Prezident je překvapen. Sází? S kým? A o co?
"Vsadím se například s vámi, pane prezidente, o pětadvacet tisíc dolarů, že budete do zítřka do deseti hodin dopoledne mít hranaté koule!"
Prezident užasne, je trochu pohoršen, ovšem pětadvacet tisíc dolarů je částka, která je zajímavá i pro prezidenta Chase Manhattan Bank. Vsadí se, večer jde domů, pořád se kontroluje, žádnou změnu neshledává, i ráno je všechno v pořádku, naposledy se zkontroluje v 9.55, a když se ozve v deset klepání na dveře, má báječnou náladu.
Stará dáma vejde s elegantním pánem v závěsu. Jde kvůli té sázce a ten pán je její právník.
"Je mi líto, madame," začne prezident Chase Manhattan Bank, "ale tentokrát, jak se obávám, jste nevyhrála."
"To se stává," krčí dáma rameny. "Jistě chápete, že vám sice věřím, ovšem přesvědčit se musím!"
Prezident Chase Manhattan Bank souhlasí, stáhne kalhoty, stará dáma se přesvědčí a prezident najednou řekne:
"Promiňte, madame, ale proč váš právník mlátí hlavou o stěnu?"
Stará dáma se usměje:
"Já se s ním vsadila o sto tisíc dolarů, že dneska dopoledne budu držet prezidenta Chase Manhattan Bank za koule!"
Re: Vtípky
Posted: 17:34 29. Mar 2012
by Maya