Page 181 of 331

Re: Poděkování

Posted: 03:29 30. Jan 2012
by jachyra
Nápodobne i ja ďakujem Luthorovi za ochotu a trpezlivosť na Q :mrgreen: za pevné nervy pri možnostiach, kde všetko stojí na vlásku a na jednom zlom rozhodnutí (prípadne hodení kocky) sa môže zničiť komplet všetko ... za zvládanie stresu, nezodpovedaných otázok ... za krásne hranie charakteru ... za nádhernú ukážku vypitvania "ryby" :twisted:

A hlavne za to, že to zvládaš s impulzívnou, náladovou Korou .. doteraz to zvládol málokto :mrgreen:

A ďakujem mojej krásnej červenej 10 stennej kocke .. len tak ďalej, krásna moja! Hádž zle pre hráčov :twisted:

PS: dúfam, že si také hry, napínaky, akčáky ako posledných niekoľko dní užijeme ešte pooodstatne viacej ... prosto hra s tebou je mňamka :twisted: *zacvaká zubami*

Re: Poděkování

Posted: 14:26 30. Jan 2012
by Braenn
Díky za parádní atmosféru. A za chuť do hry:)

Re: Poděkování

Posted: 09:20 31. Jan 2012
by Bruciacullo
Díky Desovi za dokončení a celkově za celý proběhlý quest :mus_14:

Re: Poděkování

Posted: 10:47 31. Jan 2012
by XŠevyX
Díky Kokosákovi za skvělé uvedení do hry. Bylo to super :wink:

Re: Poděkování

Posted: 22:17 31. Jan 2012
by Radim
Díky drowákům za EPIC fight :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 10:05 01. Feb 2012
by Amber
Díky Desmondovi za nečekané překvapení :)

Re: Poděkování

Posted: 20:24 01. Feb 2012
by Aulus
Poděkování neznámému DM za velmi rychlou reakci při utkvění mé postavy na mrtvém bodě v lokaci bez postav. Tak rychlé, že jsem ani nestihl na fóru nahlásit chybu :wink: .

Re: Poděkování

Posted: 00:50 02. Feb 2012
by Nalkanar
"Díky" za myší invazi :mrgreen: teda.. spíš za to že jsem řešil důvody invaze

Re: Poděkování

Posted: 01:28 02. Feb 2012
by Fryn
Díky novému DM adeptovi za noční zpestření hry (postava by možná byla zvědavější, ale už jsem se i tak chystal končit a krom toho, vzhledem k situaci by to od ní asi nebylo nejchytřejší).

Re: Poděkování

Posted: 07:57 02. Feb 2012
by Miell
Nalkanar wrote:"Díky" za myší invazi :mrgreen: teda.. spíš za to že jsem řešil důvody invaze
Taky dík.. zasmála jsem se! Nejen tomu, že Layla myšky uječela k smrti.. ale hlavně popisku myšího šéfa - matka myš! :biggrin:

Re: Poděkování

Posted: 23:05 02. Feb 2012
by Desmond
Děkuji všem, co přišli na příjemnou rozlučku s Desmondem a Werdim. Minimálně mně jste udělali velikou radost.

A největší dík patří Miell, která celou rozlučku naplánovala a prakticky i odehrála. Děkuju Lištičko.

Re: Poděkování

Posted: 23:10 02. Feb 2012
by klobouk
Farah je super.

Re: Poděkování

Posted: 23:16 02. Feb 2012
by Bruciacullo
Famózní, epické, nebo jak to říct...Bylo to dokonalé..

Re: Poděkování

Posted: 23:40 02. Feb 2012
by marii
Hezke rozlouceni s hrdiny:)...

Re: Poděkování

Posted: 23:56 02. Feb 2012
by Miell
Děkuju moc všem, kteří dneska přišli.. pro Farušku i pro mě to hodně znamenalo a jsem hrozně ráda, že můžu napsat, že jsem spokojená.
Takže ještě jedno sbohem Desovi a Werdimu, coby postavám, a díky.