Page 182 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:11 21. Apr 2014
by pavad
Nalkanar wrote:
Bruciacullo wrote:Automatické palné zbraně
Budu tě informovat o termínech creepování SSF a ukážu ti naše elfí automatické palné zbraně ;)
Nevim zda nemel na mysli osobni palne zbrane.

Coz by znamenalo ze o turbolasery z Hvezdnych Valek v podani (nekterych) clenu SFF zajem nema.

PS: Ano, zamceli spam :( , tak musim psat sem. :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 02:01 22. Apr 2014
by Bruciacullo
Nalkanar wrote:
Bruciacullo wrote:Automatické palné zbraně
Budu tě informovat o termínech creepování SSF a ukážu ti naše elfí automatické palné zbraně ;)

Palná zbraň je střelná zbraň, využívající tlaku plynů, vzniklých hořením výmetné látky (obvykle výbušiny typu střelivin) zapálené zážehovým prostředkem, k předání kinetické energie jednomu nebo více projektilům (střelám). Energie je využita k dopravě střely na cíl a zničení nebo poškození tohoto cíle. Jedná se o princip zážehového motoru s nevratným pístem. U starších zbraní byl výmetnou látkou obvykle černý střelný prach, ale u moderních zbraní je to téměř bez výjimky bezdýmný střelný prach.

citovano z Wiki :P


takze pokdu mate luky na tomhle principu du vam je smazat protoze ZATIM ve hře nemaji co dělat :twisted:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:38 22. Apr 2014
by Douragon
chybí mi zasněžená oblast -> pokud někde je a já ji nenašel, tak to ignorujte :)

Chybí mi prodejce mul v Karathě a ten v Ivory by už taky mohl fungovat :(

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:01 23. Apr 2014
by Barbar321
kraft (i když uznávám, že jsou přednější záležitosti)

Jsou nějaké informace o kraftu? Jak moc se blíží do finále?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:04 23. Apr 2014
by Myrpa
Dělá se na něm. Což je posun oproti stavu např. před 14 dny.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:03 23. Apr 2014
by Nalkanar
Douragon wrote:chybí mi zasněžená oblast -> pokud někde je a já ji nenašel, tak to ignorujte :)
Hádám, že časem bude. Přecijen na mapě jsou vždy zasněžené Krynské hory, v přístavu najdeš spoje na Forchenhaim a dříve Kryn v modulu byl ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:50 24. Apr 2014
by radekdnb
Chybi mi artefakty...sice na ST byli k uzitku jen maloktery, snad na ST budou lepsi :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:46 24. Apr 2014
by Mourisson1
Myrpa wrote: Mágovo přátelé se nedělají. Ale mohou, bude-li poptávka.
Já bych se přimlouval spíš za nějakou variabilitu summonů. Ty má hodně povolání, a bylo by fajn tam mít větší výběr, i když třeba jen grafickej :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:37 25. Apr 2014
by Dragon Soul
Co prodávat někde nijáký luxusní parfemy - za pořádný balík peněz? Kdyby ste to použili na jeden den - ostatním hráčům by to na určitou vzdálenost mohlo popsat vůni, mohlo by to třeba posilovat vlastnosti jako přesvědčování a mohlo by to být klidně součástí craftu-třeba nijáké alchimie?:-P

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:49 27. Apr 2014
by Absinthorix
Dlouhé meče +3 s nějakým elementem...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:20 27. Apr 2014
by Krysak
Absinthorix wrote:Dlouhé meče +3 s nějakým elementem...
Tech je snad nejvíc.....

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:34 27. Apr 2014
by KaTo
Krysak wrote:
Absinthorix wrote:Dlouhé meče +3 s nějakým elementem...
Tech je snad nejvíc.....
...mercuial nebo prosté dlouhé meče? Těch prvních jsou plný odpadkový koše, těch druhých (pokud se něco nezměnilo v posledním týdnu) FAKT moc není.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:53 27. Apr 2014
by karolina
Prý je všeho dost. Holt asi jen smůla spawnu u Dobrodruha.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:48 27. Apr 2014
by Absinthorix
Několikaměsíční trvalá smůla? :lol:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:33 02. May 2014
by kokosak
Možnost společného gildovního/rodinného učtu, kde by mohl každý přispívat a jen jeden vybírat :P