Page 182 of 329
Re: Vtípky
Posted: 17:52 29. Mar 2012
by Miell
Maya wrote:
Jen si myslím, že ta wis je hrubě podceněná

Re: Vtípky
Posted: 17:59 29. Mar 2012
by KaTo
Miell wrote:Jen si myslím, že ta wis je hrubě podceněná

To je v pořádku. Jedná se o obyčejné lidský dítě. Tam je WIS v pořádku. To jen ty máš doma dítě "Evil Baby of The Ninth Inner Circle of The Hell"

, tam jsou ty startovní staty naházené trochu jinak

. Nemůžeš to srovnávat

.
Re: Vtípky
Posted: 18:10 29. Mar 2012
by Nalkanar
Děláš jak kdybys bydlel někde jinde a ty děti nebyly tvoje taky

Re: Vtípky
Posted: 18:15 29. Mar 2012
by KaTo
Re: Vtípky
Posted: 18:58 29. Mar 2012
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 19:22 29. Mar 2012
by Molly23
Tak to je maso

ale tak nějak se mi tomu nechce úplně věřit.
Re: Vtípky
Posted: 20:01 29. Mar 2012
by Koninho87
Re: Vtípky
Posted: 20:48 29. Mar 2012
by Práček
to je fakt krutý....od ted do banky jen na kole a policie nemá šanci...ani na motorkách..
ale jet 100km na kole? ten by muselmit fakt namakaný nohy.. a nebo byl z nečeho posr*nej, že tak zdrhal

Re: Vtípky
Posted: 21:55 29. Mar 2012
by Molly23
nebo přehazovačka s širokým záběrem

.
Re: Vtípky
Posted: 00:07 30. Mar 2012
by kokosak
No ty vole

Re: Vtípky
Posted: 09:16 30. Mar 2012
by -RoF-
Feministky z celého světa mají sjezd. Na pódium vystoupí anglická
feministka a povídá: "Přišla jsem domů, bouchla jsem do stolu a říkám:
Ode dneška nevařím. První týden nic nevidím, druhý týden nic nevidím a
třetí týden vidím svého muže vařit." Mohutný potlesk.
Vystoupí německá feministka a povídá: "Já jsem přišla domů, bouchla
jsem do stolu a říkám: Ode dneška neperu. První týden nic nevidím,
druhý týden nic nevidím a třetí týden vidím svého muže prát." Ještě
větší potlesk, posluchačky bouří nadšením.
Na pódium vystoupí česká feministka a povídá: "Přišla jsem domů,
bouchla jsem do stolu a říkám: Ode dneška už neperu ani nevařím. První
týden nic nevidím, druhý týden nic nevidím a třetí týden začínám vidět
na pravé oko."
-----------------------------------------------------------------------
Tři státy - USA, Rusko a Čína - se nemohly dohodnout, kdo má nejlepší
špiony. A tak se rozhodli, že je vyzkouší, jak si dokáží ochránit
tajné informace. Vzali si do parády Američana. Po dvou hodinách mučení
všechno přiznal. Číňan vydržel pět hodin a pak vše řekl. Tak Rusa
mučí, trápí den, dva, tři, a pořád ani slovo. Tak uznají, že je asi
nejlepší z nich, a ti hlavní se jdou podívat na něj do cely. A tam
vidí, jak Rus stojí u zdi, mlátí o ni hlavou a opakuje si: Sakra,
Borisi, vzpomeň si, nebo tě zabijou!
-----------------------------------------------------------------------
Přijde takhle jednou rus do českého obchodu a ptá se: Prosim vás, máte nějakej jabka?
Prodavač se usměje a říká: Ano prosim, obědnali jsme ty největší co nám nabídli!
Cha cha cha, to jsi mě teda rozesmál! To my u nás v rusku, máme 4x větší! Posmívá se českému ovoci rusák.
A brambory, pořádný, máte?
No samozřejmě pane, koukněte, to jsou kousky že jo?
Cha cha cha! Proboha, tomu řikáš brambory, to my u nás máme takovýhle kule. A ukazu velikost jejich brambor.
Prodavač se zamračí a zamíří do skladu. Vyjde s bednou s rajčaty a ramenem bouchne do rusáka.
Co děláš vole? křikne rusák
čech se jen usměje a říká: uhni vole, nesu rybíz...
-----------------------------------------------------------------------
Malej kluk si hraje na pískovišti u sídliště a najednou potřebuje čůrat. Tak teda jde ke křoví a najednou vidí policajta.
" Chlapečku, tady nemůžeš čůrat, ještě jednou to uvidím, tak ti to tam dole ustřihnu!" straší policista kluka.
Kluk si teda zase zapne kalhoty a jde si znova hrát.
Najednou vidí malou holčičku jak si kleká ke křoví. Rychle tam vběhne a křičí.
" Tady nemůžeš čůrat, támhle ten ti to... jo, aha, on už tady byl jak vidim..."
Re: Vtípky
Posted: 12:00 30. Mar 2012
by Braenn
Tak co, kolik jich poznáte?

Re: Vtípky
Posted: 13:06 30. Mar 2012
by KaTo
Braenn wrote:Tak co, kolik jich poznáte?
Želvy Ninja (2), Southpark (3), Šmoulové (4), Asterix a Obelix (5), Donald a jeho synovci (7), zbytek takhle narychlo nevím..musel bych začít MYSLET

.
edit: Miell napovídá, že (1) jsou Simpsonovi.
Re: Vtípky
Posted: 13:17 30. Mar 2012
by Desmond
Poslední je Lucky Luke a bratři .. eh, jak oni se to jmenovali?
Šestka jsou ty dva maňásci ze Sesame Street, na jména si nevzpomenu

Re: Vtípky
Posted: 14:43 30. Mar 2012
by Prasokralik