Page 182 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:55 03. Feb 2012
by Nalkanar
8) ;) :mrgreen: jako víte jak

Re: Poděkování

Posted: 01:24 03. Feb 2012
by J.F.Payne
Díky za postavy Desmonda i Werdigia.

Dík za pěknej pohřeb.

A omlouvám se, že jsem musel odlognout, dost jsem se těil do hry, ale volal reálný život.

EDIT: Jo a epitaf na náhrobním kameni Werdigia "Richtig!" je naprosto famózní.

Re: Poděkování

Posted: 10:42 03. Feb 2012
by Sára Rybářová
Děkuji DM Galli. Bylo to moc hezké zpestření. Hezky připravené.

Re: Poděkování

Posted: 11:57 03. Feb 2012
by KaTo
...v souvislosti se včerejším pohřbem a (hlavně) s jeho přípravami (které jsem v offline stavu sledoval :lol: :twisted: ) musím uznale smeknout před človekem/lidma, kteří dali dohromady bardskou hudbu...a částečně se zpětně omluvit, protože když jsem si s UMD tulačkou zkoušel hrát "první (cca 3) lvly" (na které jsem díky UMD a kombinaci buffů do Char a Umění) dosáhl, dost jsem byl zděšen výběrem. Ovšem po tom, co jsem měl možnost slyšet komplet repertoár "skoro-epické" bardku - tj. "vysokolevelové" písničky, sypu si popel na hlavu a smekám. Well done! Vysokolevelový bard má v packách/pařátech/etc opravdu slušný repertoár a možnost výběru pro různé příležitosti.

Re: Poděkování

Posted: 12:00 03. Feb 2012
by Miell
KaTo wrote:...
Souhlasím.. díky moc! :biggrin:

Re: Poděkování

Posted: 13:15 03. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
"Diky" neznamemu DM a cernym skretum za haluz hru s nesmyslnym rozuzlenim..... :wall:

EDIT DG: opakovaně upozorňuji, že toto je topic pro poděkování, nikoli pro ironické poznámky!!! :!: :idea: :evil:

Re: Poděkování

Posted: 21:31 05. Feb 2012
by davidsoft
Děkuji Tarje za pěkný deník Meldariel Sarco z Alwariel. Líbil se mi, především styl a obsah.

Re: Poděkování

Posted: 23:51 05. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Diky Rofovi za oteviracku Majaku a vsem ucastnikum

Re: Poděkování

Posted: 00:43 06. Feb 2012
by -RoF-
Já děkuju všem co příšli ;). Gardu příště nepustíme dovnitř a nebo pustíme, ale vyslečeme ze zbrojí a dáme jim šaty a budou tančit :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 00:45 06. Feb 2012
by Nalkanar
Díky za akcičku... ale "ti druzí" už byli lepší... jen jsem doufal, že už je nepotkám :roll:

Re: Poděkování

Posted: 00:48 06. Feb 2012
by Bruciacullo
Nalkanar wrote:ale "ti druzí" už byli lepší... jen jsem doufal, že už je nepotkám :roll:
:P :P smůla :mrgreen:

Jinak taky děkuji za akci rofovi i všem zúčasněným

Re: Poděkování

Posted: 11:05 06. Feb 2012
by Radim
Díky DM Galli za drobnou asistenci,přesto pro mě podstatnou.

Re: Poděkování

Posted: 13:13 06. Feb 2012
by -darkvision-
Já bych rád poděkoval Dm za jejich snahu nám navracet věci ztracené při pádu.
Díky moc, vážím si toho.

Re: Poděkování

Posted: 12:46 10. Feb 2012
by Thurms
Díky za setkání se strážnejma, zajímavé charaktery, zvláště Balugo a jeho beruška mě dostali.

Re: Poděkování

Posted: 12:52 10. Feb 2012
by -RoF-
Thurms wrote:Díky za setkání se strážnejma, zajímavé charaktery, zvláště Balugo a jeho beruška mě dostali.
Jo to byla dobrá komedie :D. Ale jinak jednání a tak bylo fajn ;)