Page 182 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:55 03. Feb 2012
by Nalkanar
Re: Poděkování
Posted: 01:24 03. Feb 2012
by J.F.Payne
Díky za postavy Desmonda i Werdigia.
Dík za pěknej pohřeb.
A omlouvám se, že jsem musel odlognout, dost jsem se těil do hry, ale volal reálný život.
EDIT: Jo a epitaf na náhrobním kameni Werdigia "Richtig!" je naprosto famózní.
Re: Poděkování
Posted: 10:42 03. Feb 2012
by Sára Rybářová
Děkuji DM Galli. Bylo to moc hezké zpestření. Hezky připravené.
Re: Poděkování
Posted: 11:57 03. Feb 2012
by KaTo
...v souvislosti se včerejším pohřbem a (hlavně) s jeho přípravami (které jsem v offline stavu sledoval

) musím uznale smeknout před človekem/lidma, kteří dali dohromady bardskou hudbu...a částečně se zpětně omluvit, protože když jsem si s UMD tulačkou zkoušel hrát "první (cca 3) lvly" (na které jsem díky UMD a kombinaci buffů do Char a Umění) dosáhl, dost jsem byl zděšen výběrem. Ovšem po tom, co jsem měl možnost slyšet komplet repertoár "skoro-epické" bardku - tj. "vysokolevelové" písničky, sypu si popel na hlavu a smekám. Well done! Vysokolevelový bard má v packách/pařátech/etc opravdu slušný repertoár a možnost výběru pro různé příležitosti.
Re: Poděkování
Posted: 12:00 03. Feb 2012
by Miell
KaTo wrote:...
Souhlasím.. díky moc!

Re: Poděkování
Posted: 13:15 03. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Poděkování
Posted: 21:31 05. Feb 2012
by davidsoft
Děkuji Tarje za pěkný
deník Meldariel Sarco z Alwariel. Líbil se mi, především styl a obsah.
Re: Poděkování
Posted: 23:51 05. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Diky Rofovi za oteviracku Majaku a vsem ucastnikum
Re: Poděkování
Posted: 00:43 06. Feb 2012
by -RoF-
Já děkuju všem co příšli

. Gardu příště nepustíme dovnitř a nebo pustíme, ale vyslečeme ze zbrojí a dáme jim šaty a budou tančit

Re: Poděkování
Posted: 00:45 06. Feb 2012
by Nalkanar
Díky za akcičku... ale "ti druzí" už byli lepší... jen jsem doufal, že už je nepotkám

Re: Poděkování
Posted: 00:48 06. Feb 2012
by Bruciacullo
Nalkanar wrote:ale "ti druzí" už byli lepší... jen jsem doufal, že už je nepotkám


smůla
Jinak taky děkuji za akci rofovi i všem zúčasněným
Re: Poděkování
Posted: 11:05 06. Feb 2012
by Radim
Díky DM Galli za drobnou asistenci,přesto pro mě podstatnou.
Re: Poděkování
Posted: 13:13 06. Feb 2012
by -darkvision-
Já bych rád poděkoval Dm za jejich snahu nám navracet věci ztracené při pádu.
Díky moc, vážím si toho.
Re: Poděkování
Posted: 12:46 10. Feb 2012
by Thurms
Díky za setkání se strážnejma, zajímavé charaktery, zvláště Balugo a jeho beruška mě dostali.
Re: Poděkování
Posted: 12:52 10. Feb 2012
by -RoF-
Thurms wrote:Díky za setkání se strážnejma, zajímavé charaktery, zvláště Balugo a jeho beruška mě dostali.
Jo to byla dobrá komedie

. Ale jinak jednání a tak bylo fajn
