Page 183 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:55 02. May 2014
by kucik
kokosak wrote:Možnost společného gildovního/rodinného učtu, kde by mohl každý přispívat a jen jeden vybírat

Nějaká komplikovaná práva, jako že někdo vybírat, někdo přispívat bych asi nechtěl řešit, ale nějaký společný účet byl v plánu.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:29 04. May 2014
by kokosak
Kdyby bylo možné deklarovat lokaci Karatha - Městská brána - cirkus jako exteriér, aby se tam dalo jezdit na koni (a dělat krasojízdu či dostihy) bylo by to super
Edit: a arénu taky, na komońské zápasy
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:57 05. May 2014
by Barbar321
Soupis všech povrchňanských osad a lokalit, které jsou "chráněny" pravidlem o nutnosti přítomnosti DM při útoku na NPC v těchto prostorách.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:58 05. May 2014
by J.F.Payne
Barbar321 wrote:Soupis všech povrchňanských osad a lokalit, které jsou "chráněny" pravidlem o nutnosti přítomnosti DM při útoku na NPC v těchto prostorách.
Si děláš srandu, ne?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:58 05. May 2014
by Bruciacullo
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:59 05. May 2014
by Nalkanar
Patníčky, soupisy...
seznam všech mobek s HP,AC,AB, imkami byste nechtěli?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:08 05. May 2014
by J.F.Payne
Mně chyběj kvalitní spoluhráči. Čest výjimkám.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:09 05. May 2014
by Barbar321
Ani ne, ale pak se nemůže někdo divit, že holt se pár NPCček bez správního statutu obce tj. kočovníci, nějakých pár horníků u boudy atd. nebere za osadu s nutnou přítomností DMka a jsou nemilosrdně pobíjeni dle potřeby.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:22 05. May 2014
by kokosak
Vyjádření ve smyslu "pobíjení NPC kočovníků a horníků je/není OK" by se skutečně hodilo. *kouká po Aulovi*
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:29 05. May 2014
by Bahnak
Nalkanar wrote:seznam všech mobek s HP,AC,AB, imkami byste nechtěli?

Jako že bych ho měl 2x ?? Tak klidně dodej, alespoň porovnám...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:34 05. May 2014
by kokosak
Více ohnišť na povrchu s možností bezkonfliktního přespání pro podtemno.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:38 05. May 2014
by Fryn
kokosak wrote:Vyjádření ve smyslu "pobíjení NPC kočovníků a horníků je/není OK" by se skutečně hodilo. *kouká po Aulovi*
Tady sám nevím a taky bych si rád počkal na odpověď. Na ST byli třeba kočovníci v lokaci pěkně stranou od všech větších měst a osad. Na NT je to trochu rozporuplné, viděl bych to tak na hraně a osobně bych asi kočovníky za osadu nepovažoval. Tím neříkám, že bych je chtěl vidět beztrestně ubíjet na kaši, přece jen, nebyli tvořeni jako cikáni na ST cestou k Isilu, kteří měli nepřátelskou frakci jak pro povrch tak (snad) podtemno.
Aby nedocházelo k nějakým zbytečným nedorozuměním, by ale možná bylo lepší kočovníky "natvrdo" prohlásit za osadu (i díky učitelům apod...), ovšem společně s tím, by se taky mělo dodat do lokací víc ohnišť (i pro povrch je to zoufale málo).
Btw. Zdá se mi to nebo je na NT mnohem větší problém obejít nejrůznější města a usedlosti oproti ST ? Ve frakčním světě je to docela vada na kráse.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:41 05. May 2014
by Barbar321
Fryn wrote:
Btw. Zdá se mi to nebo je na NT mnohem větší problém obejít nejrůznější města a usedlosti oproti ST ? Ve frakčním světě je to docela vada na kráse.
...udeřil jsi hřebíček na hlavičku
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:42 05. May 2014
by karolina
Barbar321 wrote:Fryn wrote:
Btw. Zdá se mi to nebo je na NT mnohem větší problém obejít nejrůznější města a usedlosti oproti ST ? Ve frakčním světě je to docela vada na kráse.
...udeřil jsi hřebíček na hlavičku
já myslím, že se ti to zdá.. umím obejít všechna NT města a usedlosti..jen to není vždy volnou cestou...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:45 05. May 2014
by Grin
Stale mi v kramech chybi zakopavaci lopatky..jako vazne nikde jsem ji nevidel...