Page 183 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:55 02. May 2014
by kucik
kokosak wrote:Možnost společného gildovního/rodinného učtu, kde by mohl každý přispívat a jen jeden vybírat :P
Nějaká komplikovaná práva, jako že někdo vybírat, někdo přispívat bych asi nechtěl řešit, ale nějaký společný účet byl v plánu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:29 04. May 2014
by kokosak
Kdyby bylo možné deklarovat lokaci Karatha - Městská brána - cirkus jako exteriér, aby se tam dalo jezdit na koni (a dělat krasojízdu či dostihy) bylo by to super :)

Edit: a arénu taky, na komońské zápasy

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:57 05. May 2014
by Barbar321
Soupis všech povrchňanských osad a lokalit, které jsou "chráněny" pravidlem o nutnosti přítomnosti DM při útoku na NPC v těchto prostorách.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:58 05. May 2014
by J.F.Payne
Barbar321 wrote:Soupis všech povrchňanských osad a lokalit, které jsou "chráněny" pravidlem o nutnosti přítomnosti DM při útoku na NPC v těchto prostorách.
Si děláš srandu, ne?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:58 05. May 2014
by Bruciacullo

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:59 05. May 2014
by Nalkanar
Patníčky, soupisy...

seznam všech mobek s HP,AC,AB, imkami byste nechtěli? :wall:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:08 05. May 2014
by J.F.Payne
Mně chyběj kvalitní spoluhráči. Čest výjimkám.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:09 05. May 2014
by Barbar321
Ani ne, ale pak se nemůže někdo divit, že holt se pár NPCček bez správního statutu obce tj. kočovníci, nějakých pár horníků u boudy atd. nebere za osadu s nutnou přítomností DMka a jsou nemilosrdně pobíjeni dle potřeby.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:22 05. May 2014
by kokosak
Vyjádření ve smyslu "pobíjení NPC kočovníků a horníků je/není OK" by se skutečně hodilo. *kouká po Aulovi*

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:29 05. May 2014
by Bahnak
Nalkanar wrote:seznam všech mobek s HP,AC,AB, imkami byste nechtěli? :wall:
Jako že bych ho měl 2x ?? Tak klidně dodej, alespoň porovnám...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:34 05. May 2014
by kokosak
Více ohnišť na povrchu s možností bezkonfliktního přespání pro podtemno.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:38 05. May 2014
by Fryn
kokosak wrote:Vyjádření ve smyslu "pobíjení NPC kočovníků a horníků je/není OK" by se skutečně hodilo. *kouká po Aulovi*
Tady sám nevím a taky bych si rád počkal na odpověď. Na ST byli třeba kočovníci v lokaci pěkně stranou od všech větších měst a osad. Na NT je to trochu rozporuplné, viděl bych to tak na hraně a osobně bych asi kočovníky za osadu nepovažoval. Tím neříkám, že bych je chtěl vidět beztrestně ubíjet na kaši, přece jen, nebyli tvořeni jako cikáni na ST cestou k Isilu, kteří měli nepřátelskou frakci jak pro povrch tak (snad) podtemno.
Aby nedocházelo k nějakým zbytečným nedorozuměním, by ale možná bylo lepší kočovníky "natvrdo" prohlásit za osadu (i díky učitelům apod...), ovšem společně s tím, by se taky mělo dodat do lokací víc ohnišť (i pro povrch je to zoufale málo).

Btw. Zdá se mi to nebo je na NT mnohem větší problém obejít nejrůznější města a usedlosti oproti ST ? Ve frakčním světě je to docela vada na kráse.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:41 05. May 2014
by Barbar321
Fryn wrote: Btw. Zdá se mi to nebo je na NT mnohem větší problém obejít nejrůznější města a usedlosti oproti ST ? Ve frakčním světě je to docela vada na kráse.
...udeřil jsi hřebíček na hlavičku

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:42 05. May 2014
by karolina
Barbar321 wrote:
Fryn wrote: Btw. Zdá se mi to nebo je na NT mnohem větší problém obejít nejrůznější města a usedlosti oproti ST ? Ve frakčním světě je to docela vada na kráse.
...udeřil jsi hřebíček na hlavičku
já myslím, že se ti to zdá.. umím obejít všechna NT města a usedlosti..jen to není vždy volnou cestou...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:45 05. May 2014
by Grin
Stale mi v kramech chybi zakopavaci lopatky..jako vazne nikde jsem ji nevidel...