Page 183 of 329

Re: Vtípky

Posted: 15:54 30. Mar 2012
by Amber
Braenn wrote:Tak co, kolik jich poznáte? :) (Obrázek)
Ha.... poznala jsem všechny! :mrgreen: (Jen nevím, jestli to je dobře... a ani odkud některé znám).

Edit: přece nebudu mimo téma vtípků.... :wink:
Image

Edit 2:
Odborník na slovo vzatý
Image

Re: Vtípky

Posted: 18:17 30. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 18:40 30. Mar 2012
by Maya
Desmond wrote:Poslední je Lucky Luke a bratři .. eh, jak oni se to jmenovali?

Šestka jsou ty dva maňásci ze Sesame Street, na jména si nevzpomenu :?
Blbost, poslední jsou rafani z kačeřích příběhů! :-D

Re: Vtípky

Posted: 18:41 30. Mar 2012
by Desmond
Maya wrote: Blbost, poslední jsou rafani z kačeřích příběhů! :-D
Kravina, je to Lucky Luke a ta banda bratrů proti který bojoval. :P

Re: Vtípky

Posted: 18:55 30. Mar 2012
by Amber
Desmond wrote:
Maya wrote: Blbost, poslední jsou rafani z kačeřích příběhů! :-D
Kravina, je to Lucky Luke a ta banda bratrů proti který bojoval. :P
Souhlasím s Desmondem :mrgreen: byli jak schody.

Re: Vtípky

Posted: 19:04 30. Mar 2012
by Maya
Připouštím, že by to mohli být bratři Daltonovi :-D

Re: Vtípky

Posted: 19:06 30. Mar 2012
by Desmond
Daltonovi! To jsou voni. Ne a ne si na ně vzpomenout. Čím byli vyšší tím byli hloupější :-D

Re: Vtípky

Posted: 12:51 31. Mar 2012
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 23:50 31. Mar 2012
by XŠevyX
Sauron tě vidí všudéé :shock: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 08:33 01. Apr 2012
by G-ladiator
Vypadá vyděšeně nebo v šoku, nebo se mi to jen zdá? :D

Re: Vtípky

Posted: 09:16 01. Apr 2012
by Molly23
Joooo! :D Tak tohle je masakr! Ale zkoušet bych to nechtěl...

http://www.drsnysvet.cz/jak-maluji-metalisti/

Re: Vtípky

Posted: 15:25 01. Apr 2012
by Aillen
Nebyl by tohle erb jako dělaný pro Ariu Oriu? :ewink:

Re: Vtípky

Posted: 15:38 01. Apr 2012
by Krysak
To by musel být skřížený banán a mrkev ne? Tohle vypadá spíš na Bugse Bunnyho .)
Jinak perfektní.....

Re: Vtípky

Posted: 19:06 01. Apr 2012
by Absinthorix
Image

Mrkvička na každou příležitost

Re: Vtípky

Posted: 23:54 01. Apr 2012
by de Aers
Masakr. Mě by ani nenapadlo, že může takovejhle klip existovat.

http://www.videacesky.cz/serialy-online ... na-rytmuse