Page 183 of 331
Re: Poděkování
Posted: 13:08 10. Feb 2012
by wooh
Děkuji nejmenovanému DM, za solidní a vstřícné jednání ... takový přístup jsem tu ještě nezažil

Re: Poděkování
Posted: 22:26 13. Feb 2012
by Bruciacullo
Tak a princ je ve městě děkuji všem hráčům za trpělivost s neposlušnými npc, která si občas dělala co se jim zlíbí

Re: Poděkování
Posted: 22:46 13. Feb 2012
by Miell
Bylo to milé zpestření večera a dění, díky

Re: Poděkování
Posted: 23:36 13. Feb 2012
by Amber
Díky DM za prince

a za následné posezení v hostinci díky všem zúčastněným!!
Re: Poděkování
Posted: 23:39 13. Feb 2012
by Braenn
Amber wrote:Díky DM za prince

a za následné posezení v hostinci díky všem zúčastněným!!
Příjemné! Je fajn potkat dobré hráče normálních postav:)
P.S. - dík DM za kejklíře pak.

Re: Poděkování
Posted: 00:32 14. Feb 2012
by Nalkanar
Díky Gallimu, že to tam sám klikal ty NPCčka
(jen příště varuj, že budeš už v tom a tom čase tam a tam, když chceš screenovat, páč nestíháš
)... a pak Morusákům, Sinae a Layle za fajn zbytek večera

Re: Poděkování
Posted: 07:20 14. Feb 2012
by -RoF-
Bruciacullo wrote:Tak a princ je ve městě děkuji všem hráčům za trpělivost s neposlušnými npc, která si občas dělala co se jim zlíbí

Tak ono je těžko, když jeden DM řídí tolik NPC, ale já tam neviděl nějak vážný problém

.
Fajnové to bylo, jen to mohlo být oznámeno trošku víc dopředu.
A posezení v majáku bylo taky fajn, sranda jako vždy.
Re: Poděkování
Posted: 12:20 14. Feb 2012
by Aulus
Amber wrote:Díky DM za prince

a za následné posezení v hostinci díky všem zúčastněným!!
Připojuji se k poděkování, bylo to příjemné zpestření hry

. Navíc taky děkuji Bruciacullovi za navrácení zkušeností.
Re: Poděkování
Posted: 03:01 15. Feb 2012
by klobouk
Omluva za včerejšek.
(Srry, nevim, kde jsou omluvy a v poděkování je to proto, že předem děkuji, že přijmete.)
Re: Poděkování
Posted: 01:34 16. Feb 2012
by Molly23
Díky Miel, Amber, Aulus, Klobouk... a daalší co se přichomejtli dneska (včera

). Je to fajn hra s váma...
Re: Poděkování
Posted: 08:17 16. Feb 2012
by Amber
Molly23 wrote:Díky Miel, Amber, Aulus, Klobouk... a daalší co se přichomejtli dneska (včera

). Je to fajn hra s váma...
Taky moc děkuji!
I když jste mi naprosto zbořili můj původní plán se "navečer ještě trochu mrknout na učení"
Edit: Myšleno jako vtip, samozřejmě - semestr mi začal před dvěma dny

Ale bohužel o víkendu už mám co dělat...

Re: Poděkování
Posted: 08:21 16. Feb 2012
by Miell
Promíííň!
Bylo to fajn.. jen se omlouvám, že to Far nedovyprávěla. Ale jednou se tak stane!

Re: Poděkování
Posted: 09:02 16. Feb 2012
by Aulus
Taky se přidám

. Byla to fajn hra, akorát že jsem to s Firem trochu přehnal a udělal příšerného citlivku (pokud Miell netuší, beztak se to od někoho dozví

). No aspoň mám kam vyvíjet jeho charakter

!
Ale vážně, včera jsem se u hry vážně dobře bavil, díky za to vám všem

.
Re: Poděkování
Posted: 17:30 17. Feb 2012
by Derken-
Děkuji všem Zau'ndarům za včerejšek, sešli jsme se v takovém počtu, že jsem to ani ve snu nečekal. Škoda jen, že jsem musel naléhavě odběhnout... Měl jsem s tím mnohem větší plány.
Dále děkuji nejmenovaným chlapcům a slečně za podporu. Děkuji, opravdu jste mi pomohli.
Re: Poděkování
Posted: 00:17 19. Feb 2012
by Bruciacullo
Děkujeme všem účastníkům turnaje jakož to i všem ostatním hostům, pořadatelům a básníkům. Pak také velké díky Desmondovi za pomoc se vším vše docela pěkně vycházelo.
Tak zase někdy vážení a milí