Page 183 of 331

Re: Poděkování

Posted: 13:08 10. Feb 2012
by wooh
Děkuji nejmenovanému DM, za solidní a vstřícné jednání ... takový přístup jsem tu ještě nezažil :) :wink:

Re: Poděkování

Posted: 22:26 13. Feb 2012
by Bruciacullo
Tak a princ je ve městě děkuji všem hráčům za trpělivost s neposlušnými npc, která si občas dělala co se jim zlíbí :)

Re: Poděkování

Posted: 22:46 13. Feb 2012
by Miell
Bylo to milé zpestření večera a dění, díky :wink:

Re: Poděkování

Posted: 23:36 13. Feb 2012
by Amber
Díky DM za prince :wink: a za následné posezení v hostinci díky všem zúčastněným!!

Re: Poděkování

Posted: 23:39 13. Feb 2012
by Braenn
Amber wrote:Díky DM za prince :wink: a za následné posezení v hostinci díky všem zúčastněným!!
Příjemné! Je fajn potkat dobré hráče normálních postav:)

P.S. - dík DM za kejklíře pak. :P

Re: Poděkování

Posted: 00:32 14. Feb 2012
by Nalkanar
Díky Gallimu, že to tam sám klikal ty NPCčka (jen příště varuj, že budeš už v tom a tom čase tam a tam, když chceš screenovat, páč nestíháš :P )... a pak Morusákům, Sinae a Layle za fajn zbytek večera :D

Re: Poděkování

Posted: 07:20 14. Feb 2012
by -RoF-
Bruciacullo wrote:Tak a princ je ve městě děkuji všem hráčům za trpělivost s neposlušnými npc, která si občas dělala co se jim zlíbí :)
Tak ono je těžko, když jeden DM řídí tolik NPC, ale já tam neviděl nějak vážný problém ;).
Fajnové to bylo, jen to mohlo být oznámeno trošku víc dopředu.

A posezení v majáku bylo taky fajn, sranda jako vždy.

Re: Poděkování

Posted: 12:20 14. Feb 2012
by Aulus
Amber wrote:Díky DM za prince :wink: a za následné posezení v hostinci díky všem zúčastněným!!
Připojuji se k poděkování, bylo to příjemné zpestření hry :wink: . Navíc taky děkuji Bruciacullovi za navrácení zkušeností.

Re: Poděkování

Posted: 03:01 15. Feb 2012
by klobouk
Omluva za včerejšek.
(Srry, nevim, kde jsou omluvy a v poděkování je to proto, že předem děkuji, že přijmete.)

Re: Poděkování

Posted: 01:34 16. Feb 2012
by Molly23
Díky Miel, Amber, Aulus, Klobouk... a daalší co se přichomejtli dneska (včera :D ). Je to fajn hra s váma...

Re: Poděkování

Posted: 08:17 16. Feb 2012
by Amber
Molly23 wrote:Díky Miel, Amber, Aulus, Klobouk... a daalší co se přichomejtli dneska (včera :D ). Je to fajn hra s váma...
Taky moc děkuji!
I když jste mi naprosto zbořili můj původní plán se "navečer ještě trochu mrknout na učení" :lol:

Edit: Myšleno jako vtip, samozřejmě - semestr mi začal před dvěma dny :wink: Ale bohužel o víkendu už mám co dělat... :?

Re: Poděkování

Posted: 08:21 16. Feb 2012
by Miell
Promíííň!
Bylo to fajn.. jen se omlouvám, že to Far nedovyprávěla. Ale jednou se tak stane! :biggrin:

Re: Poděkování

Posted: 09:02 16. Feb 2012
by Aulus
Taky se přidám :) . Byla to fajn hra, akorát že jsem to s Firem trochu přehnal a udělal příšerného citlivku (pokud Miell netuší, beztak se to od někoho dozví :roll: ). No aspoň mám kam vyvíjet jeho charakter :wink: !

Ale vážně, včera jsem se u hry vážně dobře bavil, díky za to vám všem :) .

Re: Poděkování

Posted: 17:30 17. Feb 2012
by Derken-
Děkuji všem Zau'ndarům za včerejšek, sešli jsme se v takovém počtu, že jsem to ani ve snu nečekal. Škoda jen, že jsem musel naléhavě odběhnout... Měl jsem s tím mnohem větší plány. 8)

Dále děkuji nejmenovaným chlapcům a slečně za podporu. Děkuji, opravdu jste mi pomohli.

Re: Poděkování

Posted: 00:17 19. Feb 2012
by Bruciacullo
Děkujeme všem účastníkům turnaje jakož to i všem ostatním hostům, pořadatelům a básníkům. Pak také velké díky Desmondovi za pomoc se vším vše docela pěkně vycházelo.

Tak zase někdy vážení a milí