Page 184 of 329

Re: Vtípky

Posted: 00:21 02. Apr 2012
by J.F.Payne
Cár Alexander I. je na prechádzke keď sa z kríkov vyrúti atentátnik a hodí po ňom bombu. Keď to uvidel okoloidúci poručík Rževskij, zakryl cára vlastným telom a bombu odkopol k atentátnikovi. Výbuch, atentátnik zahynul, cár sa zdvíha zo zeme, poručík Rževskij ho oprašuje a predstavuje sa:
- Poručík Rževskij k vašim službám, vaše veličenstvo.
- No, Rževskij, zachránil si mi život, kráľovsky ťa odmením. Čo si želáš?
- Mám iba jedno želanie, chcel by som sa oženiť s Natašou Rostovovou, ale jej otec mi ju nechce dať.
Zavolal cár grófa Rostova a pýta sa ho:
- Gróf, prečo nechcete vydať Natašu tu za poručíka?
- No viete, veličenstvo, ja som plukovník v zálohe a on je predsa iba poručík.
- Dobre gróf, dajte svoju dcéru GENERÁLOVI Rževskému.
- Veličenstvo, je on síce generál, ale nie je šľachtic a ja som predsa gróf.
- Dobre gróf, dajte svoju dcéru KNIEŽAŤU GENERÁLOVI Rževskému.
- Je on síce knieža, vaše veličenstvo, ale žiadne známosti nemá...
- Gróf, dajte teda svoju dcéru za manželku MÔJMU OSOBNÉMU PRIATEĽOVI KNIEŽAŤU GENERÁLOVI Rževskému.
Na to sa Rževskij obráti na cára:
- Počuj Aljoša, nech ide do kelu s tou svojou dcérou. Nájdem si ja lepšiu babu...

Re: Vtípky

Posted: 00:25 02. Apr 2012
by J.F.Payne
A ještě jeden:

Rok 1812. Cárske Rusko.
Na bále u kňažnej Trubeckej vedú spoločenskú konverzáciu Nataša Rostovová a poručík Rževskij. Nataša sa pýta:
- Poručík, vy hráte na gitare?
- Hrám.
- ... a na klavíri?
- Samozrejme. Aj na klavíri hrám...
- ... a na bubne?
- Na bubne tiež hrám!
- Poručík a na harfe tiež hráte?
- Na harfe nehrám. - odvetí nakoniec Rževskij - Karty cez struny prepadávajú...

Re: Vtípky

Posted: 00:32 02. Apr 2012
by Maya
Rževskij nikdy nezklame, můj favorit osobně je:

Nataša Rostovová poriada párty. Pozvaní sú aj poručík Rževskij a jeho kamaráti z husárskeho pluku. Poručík ich upozorňuje:
- Páni dôstojníci, Nataša je jemné, citlivé dievča. Nevypustite pred ňou z úst ani jedno vulgárne slovo!!
Prichádza Nataša. V ruke rozpačito drží sviečku a vraví:
- Mám málo svietnikov. Neviem, kam by som strčila túto poslednú sviečku...
Na to Rževskij vytrhne z puzdra revolver, namieri ho na kamarátov a reve:
- Ani slovo, husári!!

Re: Vtípky

Posted: 00:39 02. Apr 2012
by Amber
Kdo se zasměje, získává bludišťáka! :D

Image

Image

Kdyby někdo (ehm ehm, samozřejmě to se nestane) nevěděl, tak: http://cs.wikipedia.org/wiki/Noam_Chomsky

Re: Vtípky

Posted: 00:49 02. Apr 2012
by J.F.Payne
Maya wrote:Rževskij nikdy nezklame, můj favorit osobně je:

Nataša Rostovová poriada párty. Pozvaní sú aj poručík Rževskij a jeho kamaráti z husárskeho pluku. Poručík ich upozorňuje:
- Páni dôstojníci, Nataša je jemné, citlivé dievča. Nevypustite pred ňou z úst ani jedno vulgárne slovo!!
Prichádza Nataša. V ruke rozpačito drží sviečku a vraví:
- Mám málo svietnikov. Neviem, kam by som strčila túto poslednú sviečku...
Na to Rževskij vytrhne z puzdra revolver, namieri ho na kamarátov a reve:
- Ani slovo, husári!!
+1 !

Re: Vtípky

Posted: 07:29 02. Apr 2012
by -RoF-
Aillen wrote:Nebyl by tohle erb jako dělaný pro Ariu Oriu? :ewink:
To jo :D

Re: Vtípky

Posted: 17:52 02. Apr 2012
by Nalkanar
Arod
Image

Re: Vtípky

Posted: 18:22 02. Apr 2012
by Thurms
Cheche, tak to má Arod inspiraci, takhle namakenej zatím není. :D

Re: Vtípky

Posted: 19:12 02. Apr 2012
by marii
myslis,ze by kun pri tehle vaze cvalal? ))))

Re: Vtípky

Posted: 19:35 02. Apr 2012
by Thuereg
marii wrote:myslis,ze by kun pri tehle vaze cvalal? ))))
otázka spíš je jestli by žil.... toho salááámu,...

Re: Vtípky

Posted: 14:11 03. Apr 2012
by Maya
Om om om om :)))
Image

Re: Vtípky

Posted: 17:42 03. Apr 2012
by Braenn
Image

Re: Vtípky

Posted: 06:14 04. Apr 2012
by -RoF-
Thurms wrote:Cheche, tak to má Arod inspiraci, takhle namakenej zatím není. :D
Není? Opravdu? Jsi si tím jistý? Mě ten obrázek na tu kouli Arodovskou sedí akorát :D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 12:02 04. Apr 2012
by -RoF-
Mě pobavilo na foru EQ, zavedeme novou modu vonavých trpaslíků ne? :twisted: :D :roll:

Re: Vtípky

Posted: 14:08 04. Apr 2012
by Amber
Realisticky... 8)