Page 184 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:41 19. Feb 2012
by Miell
Taky díky za celou slavnost, všem.. bylo to super :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 00:42 19. Feb 2012
by Nalkanar
Díky díky... turnaj dle očekávání prohraný a zrovna s tím, koho jsem tipoval na vítěze :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 00:50 19. Feb 2012
by Molly23
Já díky, ale Vil je ... no vy víte :D.

Re: Poděkování

Posted: 00:58 19. Feb 2012
by Thurms
Taky se přidám k poděkování, má to něco do sebe, když mohou postavičky aspon z dálky vidět ty, o kterých se tak leda dočtou v reáliích, hezky to ten svět oživí :).

Re: Poděkování

Posted: 01:21 19. Feb 2012
by Myrttille
bylo to parádní :) díky

Re: Poděkování

Posted: 01:31 19. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Take vsem dekuji a omlouvam se za ten trapas s lukostrelbou, ale aspon se bylo cemu zasmat :biggrin:

Re: Poděkování

Posted: 01:45 19. Feb 2012
by Prasokralik
Dík za zásboy a medovinu zdarma! Je to super. Víc takových příležitostí!

Re: Poděkování

Posted: 02:08 19. Feb 2012
by Aulus
Skvělá akce, díky všem zúčastněným :wink: !

Re: Poděkování

Posted: 10:10 19. Feb 2012
by -RoF-
Tak já děkuju všem DM za pomoc, ikdyž teda někdy zlobili :evil: , ale já taky asi :roll:

Taky díky za pomoc od Natha, Layly a Aliho. :wink:

A nakonec díkas všem co přišli.

Re: Poděkování

Posted: 10:16 19. Feb 2012
by Amber
Děkuji všem organizátorům, účastníkům i divákům turnaje, bylo to super :wink:

Re: Poděkování

Posted: 12:43 19. Feb 2012
by klobouk
Já mám tyhle akce prostě rád. Básnická tvorba, krejčovské umění, souboje, co maj šťávu, výbornej výběr hudby (hlavně finále pranice, doprovod Olwen a ta velkolepá potom). Moc se mi to líbilo. A RoF je dobrej organizátor.

Re: Poděkování

Posted: 23:53 19. Feb 2012
by Amber
Dneska speciální díky Miell za její vytrvalou snahu dostat se k tématu, bohužel marně :wink: :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 00:24 20. Feb 2012
by Miell
Amber wrote:Dneska speciální díky Miell za její vytrvalou snahu dostat se k tématu, bohužel marně :wink: :mrgreen:
Není zač.. no :biggrin: Ale ono to snad jednou vyjde.. alespoň, že ochutnávka se líbila :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 19:03 21. Feb 2012
by de Aers
Díky Jachyra.

Re: Poděkování

Posted: 19:21 21. Feb 2012
by -darkvision-
Já bych chtěl taky poděkovat našemu Zlatíčku, Jachyře. :oops: