Page 184 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:41 19. Feb 2012
by Miell
Taky díky za celou slavnost, všem.. bylo to super

Re: Poděkování
Posted: 00:42 19. Feb 2012
by Nalkanar
Díky díky... turnaj dle očekávání prohraný a zrovna s tím, koho jsem tipoval na vítěze

Re: Poděkování
Posted: 00:50 19. Feb 2012
by Molly23
Já díky, ale Vil je ... no vy víte

.
Re: Poděkování
Posted: 00:58 19. Feb 2012
by Thurms
Taky se přidám k poděkování, má to něco do sebe, když mohou postavičky aspon z dálky vidět ty, o kterých se tak leda dočtou v reáliích, hezky to ten svět oživí

.
Re: Poděkování
Posted: 01:21 19. Feb 2012
by Myrttille
bylo to parádní

díky
Re: Poděkování
Posted: 01:31 19. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Take vsem dekuji a omlouvam se za ten trapas s lukostrelbou, ale aspon se bylo cemu zasmat

Re: Poděkování
Posted: 01:45 19. Feb 2012
by Prasokralik
Dík za zásboy a medovinu zdarma! Je to super. Víc takových příležitostí!
Re: Poděkování
Posted: 02:08 19. Feb 2012
by Aulus
Skvělá akce, díky všem zúčastněným

!
Re: Poděkování
Posted: 10:10 19. Feb 2012
by -RoF-
Tak já děkuju všem DM za pomoc, ikdyž teda někdy zlobili

, ale já taky asi
Taky díky za pomoc od Natha, Layly a Aliho.
A nakonec díkas všem co přišli.
Re: Poděkování
Posted: 10:16 19. Feb 2012
by Amber
Děkuji všem organizátorům, účastníkům i divákům turnaje, bylo to super

Re: Poděkování
Posted: 12:43 19. Feb 2012
by klobouk
Já mám tyhle akce prostě rád. Básnická tvorba, krejčovské umění, souboje, co maj šťávu, výbornej výběr hudby (hlavně finále pranice, doprovod Olwen a ta velkolepá potom). Moc se mi to líbilo. A RoF je dobrej organizátor.
Re: Poděkování
Posted: 23:53 19. Feb 2012
by Amber
Dneska speciální díky Miell za její vytrvalou snahu dostat se k tématu, bohužel marně

Re: Poděkování
Posted: 00:24 20. Feb 2012
by Miell
Amber wrote:Dneska speciální díky Miell za její vytrvalou snahu dostat se k tématu, bohužel marně

Není zač.. no

Ale ono to snad jednou vyjde.. alespoň, že ochutnávka se líbila

Re: Poděkování
Posted: 19:03 21. Feb 2012
by de Aers
Díky Jachyra.
Re: Poděkování
Posted: 19:21 21. Feb 2012
by -darkvision-
Já bych chtěl taky poděkovat našemu Zlatíčku, Jachyře.
