Page 185 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:05 23. Jun 2014
by Barbar321
Hudba v podtemnu. Mám takový pocit, že se vychází z definice podtemna jako temné nebo strašidelné místo, kde by melodie zavířila tajemnou atmosférou a nic z ní neponechala.
Blbý, když musím s postavou pobíhat po povrchu, abych nebyl pořád v tichu

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:12 23. Jun 2014
by karolina
Barbar321 wrote:Hudba v podtemnu. Mám takový pocit, že se vychází z definice podtemna jako temné nebo strašidelné místo, kde by melodie zavířila tajemnou atmosférou a nic z ní neponechala.
Blbý, když musím s postavou pobíhat po povrchu, abych nebyl pořád v tichu

Existuje topic v hlášení chyb pro hlášení lokací bez hudby.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:34 25. Jun 2014
by Dragon Soul
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:43 25. Jun 2014
by kucik
Pokud vím, tak ty vzhledy měnit jdou. Nebo to jsou jen companioni?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:51 25. Jun 2014
by D_E_K_A
Jen companioni, Myrpa je udělal pokud vím jen pro ně. Kdysi se tázal, že kdyby byla poptávka i po familiarech u mágů, mohl by se o to pokusit.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:53 25. Jun 2014
by Nalkanar
No Myrpa asi ne, ale zní to zajímavě.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:58 25. Jun 2014
by pavad
Dragon Soul wrote:Opravdu mi chybí možnost změnit vzhled společníka - familiera u čaroděje a zaklínače. Hlavně ze začátku si každý vezme pantera (i za cenu toho že čas od času láskou sežere svého pánaX-D), vzhledem k tomu že je v boji nejschopnější a jako magič ste na familierovi celkem závislí. Příjde mi na houby že tu pak všichni mágové pobíhají s kočkama:-(
Na tohle jsem uz poukazoval - ze pokud si wiz/sorc nevezme na nizkych urovnich "kocku" tak obtiznost jeho hrani je o rad jinde. IMHO to pak vypada ze je kazdy "magic" jak pres kopirak...
PS: Se svym PC jsem si protrpel hrani s ohnivym mephitem, vim o cem mluvim...
Edit: Ono by opravdu chtelo celkovou revizi wiz/sorc. Promyslenou - a ne jen zaplatovani kvuli dusledku zaplaty ucpavajici diru po jeste predtim pozmenenem systemu. Navic stoji za zamysleni v pripade wiz/sorc tak casto se vyskytujici utajena substituce - kdy pod slovem "zaplata" se zakuklene vyznamove schovava slovo "orezani"...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:01 25. Jun 2014
by Myrpa
Systém je připraven i pro ně. Jen někdo musí udělat to, co Ghost pro animaly: modul s variantami vzhledů (jedna creatura pro každý vzhled - musí mít nastaven i portét a soudset). Pak dostane script, který v tom modulu spustí, ten mu do txt logu vyplivne hodnoty (appearance, portrait, soudset), které pošle Kucíkovi a ten, dá-li Kucík, zařídí doplnění do 2da (associate.2da) a upraví vyvolávací familiarův script (sp_familiar) vhodně podle animálního (sp_animalcom).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:18 25. Jun 2014
by Dragon Soul
Já teda nevim jestli to mám říct tady nahlas (aby mě pak někdo nekamenoval) ale myslim že v podstatě by u mága a srocky mohl být k dispozici jen jeden familier, trochu bojeschopný napříkald něco na bázi pantera u kterého by se měnil vzhled..(orel, krkavec, pes, kočka cokoliv). Tím pádem by se to asi dost zjednodušilo, já upřímně ani nevím jestli mají ti různí familieři nijáké speciální vlastnosti...U hrandaře ty rozdíly nejsou tak markantní.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:29 25. Jun 2014
by kokosak
U máguse jsou naopak rozdíly zásadní. Jako například pixina, která ve vanilla NWN spolehlivě nahradí zloděje v partě

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:39 25. Jun 2014
by pavad
kokosak wrote:U máguse jsou naopak rozdíly zásadní. Jako například pixina, která ve vanilla NWN spolehlivě nahradí zloděje v partě

Ve vanilla nwn ano. Na NT ne. Na vestine nwn serveru take ne.
Lec asi nejsem zrovna mainstream - kdysi davno (na jinem, v zapomneni a historii schovanem a taktez jiz nefunkcnim serveru) jsem sveho epickeho maga hral od prvni urovne s diametralne jinym familiarem jak vila (nebo kocka). Hodilo se mi to k RP, v boji byl takovou mouchou co na chvili nepratele zadrzela (nez padla). Nutno vsak konstatovat ze neslo o server kde bylo vse nastavene podle super-uber prasackych power buildu. Kde i cross-class maxovana schopnost (jako odstranovani pasti) byla pouzitelna - ne jako na NT, kde maxovany cross class odstranovani pasti je na 15. urovni vyuzitelny pro odstraneni pasti v dungu pro lvl 1-3.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:13 25. Jun 2014
by sandoftime
NT je holt nastavená podle horní laťky. Ti co powerbuildit neumí se buď přizpůsobí nebo pomřou ale to je normální princip evoluce.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:00 25. Jun 2014
by Dragon Soul
sandoftime wrote:NT je holt nastavená podle horní laťky. Ti co powerbuildit neumí se buď přizpůsobí nebo pomřou ale to je normální princip evoluce.
Promiň ale u serveru, který se rádoby honosí zaměřením na rp je to trochu přes čáru. To že to takhle rozmázneš tady mě až trochu děsí...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:13 25. Jun 2014
by Nalkanar
Leč tak se TH tváří a Kválík to jako vždy vystihl přesně...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:12 27. Jun 2014
by kucik
Lekce první. Cokoliv napíšou místní rozumbradové ber s rezervou, než se nad tím zasměješ.