Page 185 of 329
Re: Vtípky
Posted: 18:30 04. Apr 2012
by Práček
tak jsem dneska viděl googleStreetView auto a říkal jsem si copak asi zas fotí....a už mi to je jasný
http://maps.google.com/?t=8
Re: Vtípky
Posted: 18:57 04. Apr 2012
by Molly23
Práček wrote:tak jsem dneska viděl googleStreetView auto a říkal jsem si copak asi zas fotí....a už mi to je jasný
http://maps.google.com/?t=8
nemůžeš dodat screen? Ten link mě hodil na severní ameriku
Re: Vtípky
Posted: 19:16 04. Apr 2012
by Absinthorix
Hodí tě to na výchozí pozici, kterou máš u nich nastavenou. Pokud jejich služeb nevyužíváš, tak buď podle IP nebo Amerika k nim domů

Re: Vtípky
Posted: 22:54 04. Apr 2012
by Molly23
Přesně takhle kolikrát vypadám na fotkách!!!

Re: Vtípky
Posted: 18:58 05. Apr 2012
by J.F.Payne
Re: Vtípky
Posted: 20:50 05. Apr 2012
by Molly23
A jedna letecká modlitbička:
Oh controller, who sits in tower
Hallowed be thy sector.
Thy traffic come, thy instructions be done
On the ground as they are in the air.
Give us this day our radar vectors,
And forgive us our TCA incursions
As we forgive those who cut us off on final.
And lead us not into adverse weather,
But deliver us our clearances.
Roger
Re: Vtípky
Posted: 00:37 06. Apr 2012
by Nalkanar
Re: Vtípky
Posted: 09:19 06. Apr 2012
by Práček
Re: Vtípky
Posted: 09:44 06. Apr 2012
by de Aers
Pro fanoušky Deus Ex Human Revolution
http://www.youtube.com/watch?v=8NTjLhPlq5A

Taifun engaged... fuck.
Re: Vtípky
Posted: 17:23 06. Apr 2012
by Nalkanar
Re: Vtípky
Posted: 21:24 06. Apr 2012
by Kathermara
Jo a pak mají těch 9 měsíců dvakrát větší hlad než předtím

Re: Vtípky
Posted: 21:51 06. Apr 2012
by Miell
Kathermara wrote:
Jo a pak mají těch 9 měsíců dvakrát větší hlad než předtím

No.. né nutně

Re: Vtípky
Posted: 21:58 06. Apr 2012
by Nalkanar
Když už tak bych spíš argumentoval tím, že očividně to zasycení má chybky, když si ženy musí ublinkávat z toho

Re: Vtípky
Posted: 20:56 07. Apr 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 03:19 08. Apr 2012
by Prasokralik