Page 185 of 331

Re: Poděkování

Posted: 19:28 21. Feb 2012
by jachyra
Darku, ty moja láska nebeská :D pre tvoje krásne čierne oči urobím všetko!

Re: Poděkování

Posted: 19:55 21. Feb 2012
by Koninho87
Taky se přidávám.Díky

Re: Poděkování

Posted: 01:21 22. Feb 2012
by J.F.Payne
Díky dnes za hru naší společnosti čestných existencí a Artoriovi.

A díky Olwen za luxusní opasek, ale v první řadě za ještě luxusnější básně.

Re: Poděkování

Posted: 22:21 26. Feb 2012
by Amber
Díky DM za pohotovou reakci, bylo to od ní/něj moc milé :wink: , přestože šlo jen o blbinu.

Edit:
Ještě velké díky pro: klobouk, Nalkanar a Aulus. :D Výchovná lekce abecedy díky vám prostě neměla chybu!

Edit2:
Zkusila jsem si to celé sepsat, pro příště. No, nutno konstatovat, že naše postavy mají vtipné asociace :lol: :P

Re: Poděkování

Posted: 01:13 27. Feb 2012
by klobouk
Dík, byla to sranda :var_2:

Re: Poděkování

Posted: 01:16 27. Feb 2012
by Aulus
Díky všem. Tomuhle by Komenský říkal "škola hrou" :D !

Re: Poděkování

Posted: 09:12 27. Feb 2012
by jachyra
Ja chcem veľmi, skutočne veľmi poďakovať Czech_Luthorovi za úplne úžasné dokončenie dlhého autoQ ;) príbeh a všetko, čo sa udialo, mi spôsobovalo husiu kožu na rukách a chrbte ... brrr
Už teraz sa teším na ďalší Q, ktorý spolu rozbehneme! :D
Ak to pôjde stále takto ďalej, onedlho si budem k nim skutočne brávať chipsy, colu a 3D okuliare :twisted: a psycho thriller sa zmení na psycho horor JUHÁ!

Re: Poděkování

Posted: 11:04 27. Feb 2012
by Nalkanar
Amber, klobouk, Aulus - taktéž díky.. a zároveň omluva za podrážděnou Aliho reakci na konci... má své důvody

Re: Poděkování

Posted: 11:15 28. Feb 2012
by jachyra
Chcem veľmi poďakovať Shamanovi za spoluprácu s craft tulcami ;) bez teba by sa to neurobilo. Ďakujem. Aj za konskú dávku trpezlivosti so mnou :D
A tiež ďakujem aj Kucíkovi, ktorý má rovnako so mnou veľkú trpezlivosť, a za jeho ochotu :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 11:47 28. Feb 2012
by Krysak
jachyra wrote:Chcem veľmi poďakovať Shamanovi za spoluprácu s craft tulcami ;) bez teba by sa to neurobilo. Ďakujem. Aj za konskú dávku trpezlivosti so mnou :D
A tiež ďakujem aj Kucíkovi, ktorý má rovnako so mnou veľkú trpezlivosť, a za jeho ochotu :mrgreen:
Myslím, že se sluší poděkovat za opravu craftu i tobě :). jen tak dál. :)
DIKY!

Re: Poděkování

Posted: 12:25 28. Feb 2012
by Shaman88
jachyra wrote:Chcem veľmi poďakovať Shamanovi za spoluprácu s craft tulcami ;) bez teba by sa to neurobilo. Ďakujem. Aj za konskú dávku trpezlivosti so mnou :D
A tiež ďakujem aj Kucíkovi, ktorý má rovnako so mnou veľkú trpezlivosť, a za jeho ochotu :mrgreen:
Děkuji.

Re: Poděkování

Posted: 12:27 28. Feb 2012
by Bahnak
Dobrá práce, děkuji Jachyře a všem kdo ji pomáhali, ten craft už fakt chtěl doladit... Díky že jste se toho ujali.

Re: Poděkování

Posted: 18:20 29. Feb 2012
by Braenn
Děkuji hráči postavy Deimus za to, že hraje tak, jak hraje.

Re: Poděkování

Posted: 19:20 29. Feb 2012
by Deimus
I já děkuji za velice příjemnou hru a těším se na opakování. Ryu je opravdu velice příjemně hraná postava.. :)

Re: Poděkování

Posted: 00:03 01. Mar 2012
by Braenn
Tak dneska dvě poděkování, to se jen tak nevidí :) Každopádně, pannu jsme prakticky odpanili, skoro jako v té pohádce s řepou, zábava (za mě) byla skvělá, takže díky celé bandě a pomocníkům, panu Volovi že tahal a panu Johannovi, že jako vždy dorazil přesně ve chvíli, kdy se Ryu chopil panáka!