Page 186 of 329

Re: Vtípky

Posted: 16:25 08. Apr 2012
by Molly23
Fakt doporučuji zkouknout vše od těch týpků

http://www.youtube.com/watch?v=1a6WO1g0 ... ure=fvwrel

Re: Vtípky

Posted: 21:19 10. Apr 2012
by Molly23
Záznam z letounu A-10 při tréningové misy...

Rrrrrrrrrrrrrrr *zvuk sedmihlavnového rotačního 30mm kanonu* Pilot: "chhhhmmmmf.... I hate my job... " *znuděným tonem*

Ty vole! Já bych si to s ním vyměnil... lítat na Warthogu!

Re: Vtípky

Posted: 21:50 10. Apr 2012
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 00:40 11. Apr 2012
by J.F.Payne

Re: Vtípky

Posted: 12:41 11. Apr 2012
by Molly23
TY vole takovouhle helmu bych na hlavě nosit nechtěl!!!

http://www.drakkaria.cz/zbroj/prilby/st ... salir.html

Re: Vtípky

Posted: 12:43 11. Apr 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:TY vole takovouhle helmu bych na hlavě nosit nechtěl!!!

http://www.drakkaria.cz/zbroj/prilby/st ... salir.html
1,5cm? To by muselo vážit tak 20 kilo ne? :D

Re: Vtípky

Posted: 13:59 11. Apr 2012
by Molly23
-RoF- wrote:
Molly23 wrote:TY vole takovouhle helmu bych na hlavě nosit nechtěl!!!

http://www.drakkaria.cz/zbroj/prilby/st ... salir.html
1,5cm? To by muselo vážit tak 20 kilo ne? :D
To má větší pancéřování jak T1 Cunningham :D

Image

Re: Vtípky

Posted: 08:27 12. Apr 2012
by Molly23
Pravda o pánu prstenů!!!
pokus.jpg
Image
truelotr.jpg

Re: Vtípky

Posted: 10:16 12. Apr 2012
by Molly23
A jestlipak víte odkud pocházejí Rohiři? :D

Re: Vtípky

Posted: 17:55 12. Apr 2012
by Shaman88
Pravý hráč....

Re: Vtípky

Posted: 19:28 12. Apr 2012
by Absinthorix
:lol:

Re: Vtípky

Posted: 09:57 13. Apr 2012
by Barbar321
Shaman88 wrote:Pravý hráč....
jak ze života :D :lol: :D

...až na tu reakci na bosse :cry: :cry: :cry:

Re: Vtípky

Posted: 10:33 13. Apr 2012
by Lord_Berserk

Re: Vtípky

Posted: 10:43 13. Apr 2012
by -RoF-
Lord_Berserk wrote:SMAJLOVE
Hezké jsou tyhle smajlíky :P :) :(

Ale jinak jako hehe noo

Re: Vtípky

Posted: 10:44 13. Apr 2012
by Prasokralik
pohoršuješ nás nezletilce! :evil: :evil: