Page 186 of 329
Re: Vtípky
Posted: 16:25 08. Apr 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 21:19 10. Apr 2012
by Molly23
Záznam z letounu A-10 při tréningové misy...
Rrrrrrrrrrrrrrr *zvuk sedmihlavnového rotačního 30mm kanonu* Pilot: "chhhhmmmmf.... I hate my job... " *znuděným tonem*
Ty vole! Já bych si to s ním vyměnil... lítat na Warthogu!
Re: Vtípky
Posted: 21:50 10. Apr 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 00:40 11. Apr 2012
by J.F.Payne
Re: Vtípky
Posted: 12:41 11. Apr 2012
by Molly23
TY vole takovouhle helmu bych na hlavě nosit nechtěl!!!
http://www.drakkaria.cz/zbroj/prilby/st ... salir.html
Re: Vtípky
Posted: 12:43 11. Apr 2012
by -RoF-
1,5cm? To by muselo vážit tak 20 kilo ne?

Re: Vtípky
Posted: 13:59 11. Apr 2012
by Molly23
-RoF- wrote:
1,5cm? To by muselo vážit tak 20 kilo ne?

To má větší pancéřování jak T1 Cunningham

Re: Vtípky
Posted: 08:27 12. Apr 2012
by Molly23
Pravda o pánu prstenů!!!
Re: Vtípky
Posted: 10:16 12. Apr 2012
by Molly23
A jestlipak víte odkud pocházejí Rohiři?

Re: Vtípky
Posted: 17:55 12. Apr 2012
by Shaman88
Pravý hráč....
Re: Vtípky
Posted: 19:28 12. Apr 2012
by Absinthorix
Re: Vtípky
Posted: 09:57 13. Apr 2012
by Barbar321
Re: Vtípky
Posted: 10:33 13. Apr 2012
by Lord_Berserk
Re: Vtípky
Posted: 10:43 13. Apr 2012
by -RoF-
Hezké jsou tyhle smajlíky
Ale jinak jako hehe noo
Re: Vtípky
Posted: 10:44 13. Apr 2012
by Prasokralik
pohoršuješ nás nezletilce!
