Page 186 of 331

Re: Poděkování

Posted: 01:34 01. Mar 2012
by Nalkanar
Drobné poděkování za krátký průzkum (kucikovi do počítadla tedy přibyl další boss). A pak za ty opakující se večerní boje na půl plynu. Přecijen se bavím, hlavně jsou pak někdy zajímavé ty rozhovorové dohry po boji ;)

Re: Poděkování

Posted: 11:43 01. Mar 2012
by Miell
Já děkuju za trpělivost s učením :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 17:02 01. Mar 2012
by Shaman88
Rejty děkuju Ti za to že Thalie je a přeji Ti vše nejlepší k narozeninám..... ať se ti daří....

* edit Rejty: Díky!

Re: Poděkování

Posted: 17:15 01. Mar 2012
by jachyra
Ja sa pridávam ku gratuláciám ;) ďakujem za všetko, čo si doteraz urobil a že toho bolo kvantum .. a za to, že si to nevzdal a stále ešte vytrvalo aj naďalej robíš .... a nech ti tá zapálenosť ostane :D

EDIT: pokiaľ icq neklame :D

* edit Rejty: Díky!

Re: Poděkování

Posted: 17:43 01. Mar 2012
by Miell
Taky přeju všechno nejlepší :!: A dík :wink:

Re: Poděkování

Posted: 00:10 02. Mar 2012
by Braenn
:wall: Dík. A omlouvám se. A děkuji.
Takové zakončení toho zoufalého útěku jsem nečekala ani v Ryuových nejhorších snech. Takže, těším se na pokračování!
Já.
Ryu ne.

A díky DM, že sehráli reakci světa.

Re: Poděkování

Posted: 00:29 02. Mar 2012
by Derken-
Děkuji všem zůčastněným. To byl jen začátek :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 23:03 02. Mar 2012
by Koninho87
Děkuji sám sobě za hraní.Díky =)

Re: Poděkování

Posted: 23:12 02. Mar 2012
by jachyra
Strrrrrraaaaaaašne hrozne ohromne moc ďakujem za Shamanovi za celú technickú podporu ĎAKUJEM!!

Re: Poděkování

Posted: 23:16 03. Mar 2012
by -RoF-
Díkas za opravu houslí, že nemizí z trezorů. Jsem si toho ted všiml a vidím, že mám v trezoru už troje. :D

Re: Poděkování

Posted: 23:59 03. Mar 2012
by -darkvision-
Díky díky, moc díky všem. :-*

Re: Poděkování

Posted: 00:03 04. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Dekuju Nathanielovi, za dnesni hru. :)

Re: Poděkování

Posted: 02:01 04. Mar 2012
by Derken-
Děkuji za válečný briefing! :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 02:11 04. Mar 2012
by Amber
-RoF- wrote:Díkas za opravu houslí, že nemizí z trezorů. Jsem si toho ted všiml a vidím, že mám v trezoru už troje. :D
Taky bych ocenila to, že někdo bardovi na karath. náměstí strčil do ruky ty housle, aby neměl jen smyčec :lol:
Omlouvám se za jedno dnešní vystrašení a taky moc díky Nalkovi za fajn strávení času :wink:

Re: Poděkování

Posted: 12:11 04. Mar 2012
by Nalkanar
To nestojí za řeč... 8)