Page 187 of 329
Re: Vtípky
Posted: 12:00 13. Apr 2012
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 17:09 13. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 21:06 13. Apr 2012
by Nalkanar
Re: Vtípky
Posted: 19:12 14. Apr 2012
by KaTo
To si tak DM připraví Q...a tady je pak
herní realita.
Re: Vtípky
Posted: 23:11 14. Apr 2012
by de Aers
Jde starý pán přes park a vidí partu mladých lidí úplně opilých -
zkrátka na šrot.
Přijde k nim a říká: Za mých mladých časů jsme si užívali jinak.
Jeli jsme do Paříže, sedli jsme si do té nejluxusnější restaurace,
pili jsme a jedli jsme a když došlo na placení, tak jsme zbili číšníka.
Potom jsme šli do nejluxusnějšího hotelu, tam jsme pili jen to nejluxusnější šampaňské,do růžova jsme se vyspali a když došlo na placení, tak jsme zbili recepčního.
Za měsíc jde starý pán zase tím samým parkem a vidí, že jsou mladící úplně zbití. Ptá se jich udiveně, co se jim stalo?
No, jeli jsme do Paříže, jak jste nám poradil. Šli jsme do nejluxusnější restaurace, pili jsme a jedli jsme a když došlo na placení, tak jsme zbili číšníka.
Vtom však přišla ochranka a strašně nás zmlátila. Potom jsme šli do nejluxusnějšího hotelu, tam jsme pili jen to nejluxusnější šampaňské, do růžova jsme se vyspali a když došlo na placení, tak jsme zbili recepčního. Jenže přiběhla security a strašně nás zmlátila.
Starý pán nechápavě kroutí hlavou a ptá se:
A s kým jste tam jeli?
No s Čedokem.
Aha, tak to já tam byl s Wehrmachtem!
Re: Vtípky
Posted: 17:36 15. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 18:08 15. Apr 2012
by Absinthorix
Kancelářský trolling

Re: Vtípky
Posted: 18:10 15. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Poucne

Re: Vtípky
Posted: 18:14 15. Apr 2012
by Absinthorix
Re: Vtípky
Posted: 18:14 15. Apr 2012
by D_E_K_A

To nemá chybu!
Taky něco přidám, nedávno to bylo v tv...:
Víte kdy poznáte, že jste už opravdu staří? Když odcházíte z muzea a spustí se alarm...
Re: Vtípky
Posted: 18:24 15. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Hohoooo, tak to bych bral do zkusebny

Re: Vtípky
Posted: 21:21 15. Apr 2012
by zachy
Re: Vtípky
Posted: 09:17 16. Apr 2012
by Molly23
Opět takové pousmátí se nad historií
Viděl jsem ručně máčené svíčky, které mají být replikami starých svíček ze včelího vosku. Hnedka mě napadlo, proč v kostelích mají tolik svíček, představil jsem si matku představenou:
"Objednáme spostu svíček, aspon jednu na sestru!"
"Ale matko představená, nebude divné že kupujeme tolik svíček?"
"Dobrá dobrá... tak jich koupíme víc a budeme je zapalovat při bohoslužbách, at to maj lidi na očích!"
Re: Vtípky
Posted: 09:22 16. Apr 2012
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 11:30 16. Apr 2012
by Aulus
Proč mi ty svíčky jenom připomínají Ariinu mrkev

?