Page 187 of 331
Re: Poděkování
Posted: 21:38 04. Mar 2012
by -darkvision-
Omg ty postavy s Gskem ..
Ale díky moc všem i těm, kteří jsem potkal tam, vyvolení vědí kde

dobrý zpestření.
A dm patří zvláštní dík. Myslím, že to zvládli na jedničku

Re: Poděkování
Posted: 21:38 04. Mar 2012
by predyk
Dík všem drowíkům, ale především DMkám, co to s náma hráli

Re: Poděkování
Posted: 21:46 04. Mar 2012
by Radim
Díky za supr akci,perfektní plánování a bezproblémový průběh.Díky tak všem loutkářům povrchu,že skočili na špek.
Byl dobrej aspoň?
Díky zajisté i všem zůčastněným DM
Re: Poděkování
Posted: 21:50 04. Mar 2012
by radekdnb
Díky za dobrou hru našim drowákum a hlavně týmu DM co tam byli snáma pecka hra!! díky

Re: Poděkování
Posted: 22:03 04. Mar 2012
by Derken-
Děkuji Bahnáčkoi a Kokosákovi

Děkuji Braenn za vše, ikdyž to nevyšlo, jak jsme mysleli, tak je to nakonec lepší

A děkuji Vám drowíci

Re: Poděkování
Posted: 22:35 04. Mar 2012
by Bahnak
Díky Kokosakovi za ohromný kus koordinace a spolupráce, až jsem nevěřil že takový sousto zvládneme jen ve dvou... *utře pot z čela*
A hráčům (zejména Derken se spoustou nápadů) taktéž, myslím že občas bylo na co koukat, obzvláště na Kokosákovy výkřiky situací

Moc hezký herní den.
Re: Poděkování
Posted: 22:35 04. Mar 2012
by Braenn
Tak jo.
Díky Derkenovi za společné naplánování, (včetně toho špeku, kluci

Byl moc dobrý, vážně). Škoda že neprošel ten kecací úsek!
Díky Kokosákovi že se toho ujal po technické stránce za naši stranu. (Jsem zvědavá na následky...)
No, a pak těm, co se účastnili hlídky. První dojmy z hraní spíše různé, o to větší dík těm, co zůstali a vydrželi až k Tartenu a zahráli všechno to tam. Mě se to moc líbilo a mělo to atmosféru!
Takže díky, díky.
Re: Poděkování
Posted: 22:39 04. Mar 2012
by zachy
Tyjo po dlouhé době na Thalii a zaplyšákoval jsem si výborně

Díky drowům že snížili nahoře populaci
Díky kokosakovi (a případně dalším zúčastněným DM) za zajímavou akci
A samozřejmě díky všem zúčastněným hráčům.

Re: Poděkování
Posted: 22:50 04. Mar 2012
by kokosak
Děkuju, že ste to přežili. Když sem si říkal, co bude řevu kvůli tomu sboru permek, na který mohlo dojít....

Re: Poděkování
Posted: 23:12 04. Mar 2012
by klobouk
Byla to moc pěkná pohraná!
Re: Poděkování
Posted: 23:50 04. Mar 2012
by Molly23
Taky dík, ikdyž mě teda při celé operaci doprovázeli sakra problémy (rodiče furt něco chtěli a nakonec mi padl net

).
Re: Poděkování
Posted: 00:14 05. Mar 2012
by Nalkanar
Já děkuju hlavně RoFovi za organizaci další kulturní akce... a všem účastníkům, hlavně těm, kteří soutěžili.
A drobné poděkováním těm od Dorna.
Re: Poděkování
Posted: 00:19 05. Mar 2012
by -RoF-
Já taky moc děkuju všem, co přišli se dívat a nebo klidně se i účastnili soutěže v básních.
Holt někdo šel na boj a někdo na kulturu.

.
Re: Poděkování
Posted: 00:32 05. Mar 2012
by Miell
Byla to fajn akcička, díky všem, co to dávali dohromady

Re: Poděkování
Posted: 01:10 05. Mar 2012
by D_E_K_A
Taky díky za akci v majáku a všem přítomným, sic Kir měla co dělat, aby splácala něco dohromady
Holt umělec z ní nebude...
A stejně tak chci ještě poděkovat za turnaj při účasti prince Doriela, bylo to fajn.
Hodně štěstí s dalšími akcemi a at si je hlavně všichni užijí.