Page 187 of 331

Re: Poděkování

Posted: 21:38 04. Mar 2012
by -darkvision-
Omg ty postavy s Gskem ..

Ale díky moc všem i těm, kteří jsem potkal tam, vyvolení vědí kde :biggrin: dobrý zpestření. 8)

A dm patří zvláštní dík. Myslím, že to zvládli na jedničku :wink:

Re: Poděkování

Posted: 21:38 04. Mar 2012
by predyk
Dík všem drowíkům, ale především DMkám, co to s náma hráli :-)

Re: Poděkování

Posted: 21:46 04. Mar 2012
by Radim
Díky za supr akci,perfektní plánování a bezproblémový průběh.Díky tak všem loutkářům povrchu,že skočili na špek. :twisted:
Byl dobrej aspoň? :mrgreen:

Díky zajisté i všem zůčastněným DM

Re: Poděkování

Posted: 21:50 04. Mar 2012
by radekdnb
Díky za dobrou hru našim drowákum a hlavně týmu DM co tam byli snáma pecka hra!! díky :)

Re: Poděkování

Posted: 22:03 04. Mar 2012
by Derken-
Děkuji Bahnáčkoi a Kokosákovi :)
Děkuji Braenn za vše, ikdyž to nevyšlo, jak jsme mysleli, tak je to nakonec lepší :)
A děkuji Vám drowíci :)

Re: Poděkování

Posted: 22:35 04. Mar 2012
by Bahnak
Díky Kokosakovi za ohromný kus koordinace a spolupráce, až jsem nevěřil že takový sousto zvládneme jen ve dvou... *utře pot z čela*
A hráčům (zejména Derken se spoustou nápadů) taktéž, myslím že občas bylo na co koukat, obzvláště na Kokosákovy výkřiky situací :-D
Moc hezký herní den.

Re: Poděkování

Posted: 22:35 04. Mar 2012
by Braenn
Tak jo.

Díky Derkenovi za společné naplánování, (včetně toho špeku, kluci :P Byl moc dobrý, vážně). Škoda že neprošel ten kecací úsek!

Díky Kokosákovi že se toho ujal po technické stránce za naši stranu. (Jsem zvědavá na následky...)

No, a pak těm, co se účastnili hlídky. První dojmy z hraní spíše různé, o to větší dík těm, co zůstali a vydrželi až k Tartenu a zahráli všechno to tam. Mě se to moc líbilo a mělo to atmosféru!

Takže díky, díky.

Re: Poděkování

Posted: 22:39 04. Mar 2012
by zachy
Tyjo po dlouhé době na Thalii a zaplyšákoval jsem si výborně :)
Díky drowům že snížili nahoře populaci
Díky kokosakovi (a případně dalším zúčastněným DM) za zajímavou akci
A samozřejmě díky všem zúčastněným hráčům. :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 22:50 04. Mar 2012
by kokosak
Děkuju, že ste to přežili. Když sem si říkal, co bude řevu kvůli tomu sboru permek, na který mohlo dojít.... :D

Re: Poděkování

Posted: 23:12 04. Mar 2012
by klobouk
Byla to moc pěkná pohraná!

Re: Poděkování

Posted: 23:50 04. Mar 2012
by Molly23
Taky dík, ikdyž mě teda při celé operaci doprovázeli sakra problémy (rodiče furt něco chtěli a nakonec mi padl net :( ).

Re: Poděkování

Posted: 00:14 05. Mar 2012
by Nalkanar
Já děkuju hlavně RoFovi za organizaci další kulturní akce... a všem účastníkům, hlavně těm, kteří soutěžili.


A drobné poděkováním těm od Dorna.

Re: Poděkování

Posted: 00:19 05. Mar 2012
by -RoF-
Já taky moc děkuju všem, co přišli se dívat a nebo klidně se i účastnili soutěže v básních.

Holt někdo šel na boj a někdo na kulturu. ;).

Re: Poděkování

Posted: 00:32 05. Mar 2012
by Miell
Byla to fajn akcička, díky všem, co to dávali dohromady :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 01:10 05. Mar 2012
by D_E_K_A
Taky díky za akci v majáku a všem přítomným, sic Kir měla co dělat, aby splácala něco dohromady :)
Holt umělec z ní nebude...

A stejně tak chci ještě poděkovat za turnaj při účasti prince Doriela, bylo to fajn.

Hodně štěstí s dalšími akcemi a at si je hlavně všichni užijí.