Page 188 of 331
Re: Poděkování
Posted: 01:15 05. Mar 2012
by Aulus
Moc hezky připravené, o zábavu nebyla nouze

. Díky všem zúčastněným a hlavně organizátorům!
Re: Poděkování
Posted: 01:16 05. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Take se pripojuji k podekovani.

Re: Poděkování
Posted: 01:23 05. Mar 2012
by Amber
Díky RoFovi a všem, co se podíleli nebo jakkoli účastnili na akci
Kvůli lidem jako vy se moje večerka pořád posouvá

Re: Poděkování
Posted: 03:08 05. Mar 2012
by Uradin
taky taky díky všem za hezky večer

a taky dík že vam velík mohl dělat barmana hodně ho to bavilo

Re: Poděkování
Posted: 11:03 05. Mar 2012
by Nalkanar
Uradin wrote:taky taky díky všem za hezky večer

a taky dík že vam velík mohl dělat barmana hodně ho to bavilo

Lepšího barmana jsem neviděl... "dal bych si" *o vteřinu později* "tady máte..."
Re: Poděkování
Posted: 15:44 05. Mar 2012
by D_E_K_A
Nalkanar wrote:Uradin wrote:taky taky díky všem za hezky večer

a taky dík že vam velík mohl dělat barmana hodně ho to bavilo

Lepšího barmana jsem neviděl... "dal bych si" *o vteřinu později* "tady máte..."
Ano to nemělo chybu, snad taková rychlá obsluha bude i nadále

Re: Poděkování
Posted: 13:17 06. Mar 2012
by Amber
Díky Keilynovi za (pořádnou) lekci

Re: Poděkování
Posted: 21:40 06. Mar 2012
by Bahnak
Děkuji Kokosákovi za jeho přínos hře a za jeho zpestřovací mini Q či jen prokecy, kterými hru obohacoval.
Re: Poděkování
Posted: 21:45 06. Mar 2012
by Radim
Zavítal si i někdy mezi nás odpadlíky a osiny v prdeli tohoto světa a za to ti patří náš dík od klanu Zau'ndar
Re: Poděkování
Posted: 22:04 06. Mar 2012
by Braenn
Dík za dnešní prohlídku. Byla to docela legrace. Hrát trochu jiný charakter, už prodávám na aukci Kořino spodní prádlo
A Kokos - snad tě uvidím ve hře, když ne za konzolí!
Re: Poděkování
Posted: 22:13 06. Mar 2012
by kokosak
*kyne*
.
.
.
.
.
*a jelikož je po večeři, tak ještě k tomu kyne*

Re: Poděkování
Posted: 00:51 07. Mar 2012
by Absinthorix
Díky vám všem, za skvělý večer! Lov, tréning, i pak další hru
Edit: jo taky jsem bojoval se sekáním, se stropem a dokonce i s diváky

je docela blbý nakliknout sražení na diváka a pak se jen divit...
Re: Poděkování
Posted: 00:54 07. Mar 2012
by Nalkanar
Děkuju tučňákovi... a pak trénující sestavě *protáhne si zlomené křídlo*
PS: chvílema jsem z toho měl PowerPoint prezentaci... a do toho mám ukrutný bolehlav

Re: Poděkování
Posted: 01:00 07. Mar 2012
by Miell
Re: Poděkování
Posted: 02:03 07. Mar 2012
by Amber
Díky, díky za dnešek
*hrdě si lepí na hruď placku s nápisem
srabík*
