Page 189 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:49 27. Jul 2014
by KaTo
Na NT mi chybí, že není udělaná
takhle (na tu hru mě nedávno navedli tady na foru). HC-RP, craft, vlastní editor map, questů, emo skilly! Full of win!!
Co ty na to Shamanne?

To je challenge!!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:46 02. Aug 2014
by Nalkanar
Jeden by tomu nevěřil, ale...
chybí mi DGho "samomluva", aneb dění ze světa od NPC pro NPC, bez hráčů.
Pokusím se to shrnout bez vynášení IC infa. Poslední dění na povrchu je staré víc jak dva měsíce a jde o nábor na akci. Nic o čem by se dalo bavit. Velká NPC akce, kterou tam oznamoval Czepulda vyšuměla zdánlivě do ztracena (nemyslím si, že v daném případě bych se musel extra vyptávat, abych se dozvěděl aspoň něco o tom, jak se to vyvíjí, zda jsou ještě v Karathě apod.) a netvrďte mi, že jsou 3 IC roky zalezlí v domě a nic nedělají.
Chybí mi prostě nějaký život světa mimo hráče, o kterém by se hráči mohli dohadovat, debatovat, drbat, dělat si srandu, cokoliv... prostě námět k hovoru. Svět na mě působí mrtvě a to že po lognutí potkám nějaké obvyklé postavy, se kterými proberu obvyklá témata, mě už opravdu moc nezabavuje.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:08 04. Aug 2014
by Desmond
Nalkanar wrote:Jeden by tomu nevěřil, ale...
chybí mi DGho "samomluva", aneb dění ze světa od NPC pro NPC, bez hráčů.
Pokusím se to shrnout bez vynášení IC infa. Poslední dění na povrchu je staré víc jak dva měsíce a jde o nábor na akci. Nic o čem by se dalo bavit. Velká NPC akce, kterou tam oznamoval Czepulda vyšuměla zdánlivě do ztracena (nemyslím si, že v daném případě bych se musel extra vyptávat, abych se dozvěděl aspoň něco o tom, jak se to vyvíjí, zda jsou ještě v Karathě apod.) a netvrďte mi, že jsou 3 IC roky zalezlí v domě a nic nedělají.
Chybí mi prostě nějaký život světa mimo hráče, o kterém by se hráči mohli dohadovat, debatovat, drbat, dělat si srandu, cokoliv... prostě námět k hovoru. Svět na mě působí mrtvě a to že po lognutí potkám nějaké obvyklé postavy, se kterými proberu obvyklá témata, mě už opravdu moc nezabavuje.
Mohu mluvit pouze za sebe, ta "Czepuldova" akce jde i na můj vrub. Mrzí mě, že IC dění stojí na místě, ale jednak není moc času nazbyt a popravdě ani chuť logovat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:18 04. Aug 2014
by Derken-
Jsou prazdniny a cas dovolenych, kazdy v Tymu ma spoustu jinych starosti a neustale troleni a stupidni hadky tady na foru nikomu z Tymu na chuti logovat nepridava.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:23 04. Aug 2014
by karolina
Derken- wrote:Jsou prazdniny a cas dovolenych, kazdy v Tymu ma spoustu jinych starosti a neustale troleni a stupidni hadky tady na foru nikomu z Tymu na chuti logovat nepridava.
Je to každé prázdniny to samé, vždycky se najdou jedinci, co začnou brečet, že je málo lidí ve hře....
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:32 04. Aug 2014
by Rejty
Přes léto není nikdy moc aktivity, na podzim se to určitě zase zlepší.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:34 04. Aug 2014
by Nalkanar
Kdy u vás začíná léto? Protože zrovna třeba CzepuldoDesmondovské cosi tam visí od ledna bez jakýchkoliv zmínek. A pak už tam bylo jen pár akcí, nějaké věci k (asi) probíhajícím/proběhnutým questům a dvě akce. Žádné pozadí světa, příběhy, drby, dění nic. Od ledna.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:49 04. Aug 2014
by Bahnak
Nebreč.
Dole se toho oproti povrchu tedy zdá se děje dost. To se mi líbí.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:15 04. Aug 2014
by Infra
Bahnak wrote:Nebreč.
Dole se toho oproti povrchu tedy zdá se děje dost. To se mi líbí.
Tohle mi vzhledem k tomu jak to dole chodí, připadá nemístné a provokující.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:30 04. Aug 2014
by Desmond
Nalkanar wrote:Kdy u vás začíná léto? Protože zrovna třeba CzepuldoDesmondovské cosi tam visí od ledna bez jakýchkoliv zmínek. A pak už tam bylo jen pár akcí, nějaké věci k (asi) probíhajícím/proběhnutým questům a dvě akce. Žádné pozadí světa, příběhy, drby, dění nic. Od ledna.
Některé informace se šířily přímo ve hře. Víc k tomu říct nemohu. Celé to uvízlo na neaktivitě hráčů i DM.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:37 04. Aug 2014
by Derken-
Infra wrote:
Tohle mi vzhledem k tomu jak to dole chodí, připadá nemístné a provokující.
Tvoje poznámka je naprosto irelevantní, vzhledem k tomu, že nevíš (neměl bys vědět), co se dole děje.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:41 04. Aug 2014
by Nalkanar
Desmond wrote:Nalkanar wrote:Kdy u vás začíná léto? Protože zrovna třeba CzepuldoDesmondovské cosi tam visí od ledna bez jakýchkoliv zmínek. A pak už tam bylo jen pár akcí, nějaké věci k (asi) probíhajícím/proběhnutým questům a dvě akce. Žádné pozadí světa, příběhy, drby, dění nic. Od ledna.
Některé informace se šířily přímo ve hře. Víc k tomu říct nemohu. Celé to uvízlo na neaktivitě hráčů i DM.
To do jisté míry chápu, nicméně pořád tu chybí info o tom, zda stále jsou nebo nejsou a tak dále

chápej, že to se mohlo aspoň trošku propírat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:47 04. Aug 2014
by Desmond
Nalkanar wrote:
To do jisté míry chápu, nicméně pořád tu chybí info o tom, zda stále jsou nebo nejsou a tak dále

chápej, že to se mohlo aspoň trošku propírat.
Měl jsem s tím docela velké plány, ale prostě to nedopadlo úplně nejlépe, ale něco jsem připsat mohl, přinejmenším nějaké drby o jejich (ne)přítomnosti. To je fakt.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:54 05. Aug 2014
by Infra
Chybí mi pořádný výběr dvojitých seker. Kdybych navrhl nějaké sekery či tak něco? Šlo by s tím něco udělat?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:43 05. Aug 2014
by Bahnak
Navrhni, zpracuj, vymysli název a popisek zbraně a pošli to Karolíně. Když bude vůle a chuť, objeví se na shardu.