Page 189 of 329

Re: Vtípky

Posted: 20:21 21. Apr 2012
by XŠevyX
No jo, vždy držíme při sobě 8)

Re: Vtípky

Posted: 14:52 22. Apr 2012
by Desmond
Tee hee
Image

Re: Vtípky

Posted: 02:15 23. Apr 2012
by Absinthorix
Desmond wrote:Tee hee
:lol: :lol: :lol:


Pro rodiče mezi námi

Image

Re: Vtípky

Posted: 17:42 23. Apr 2012
by Prasokralik
Countdown

fyilmeček studentů famo

rejp - jak aktuální thaLIE :P

Re: Vtípky

Posted: 08:40 24. Apr 2012
by Amber
Johannes Aldering: "Volaný účastník není dostupný, opakujte volání později. Píp." :lol:

Re: Vtípky

Posted: 18:41 24. Apr 2012
by XŠevyX
Ta ho docela překvapila :lol:

Re: Vtípky

Posted: 12:09 25. Apr 2012
by Nalkanar

Re: Vtípky

Posted: 18:24 25. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 18:25 25. Apr 2012
by Absinthorix
Úprava záchodu pro případ zácpy?

Re: Vtípky

Posted: 14:43 26. Apr 2012
by Braenn
haha:) Léto se blíží, čas vytvarovat břicho do oblíbeného tvaru pekáče buchet!

Re: Vtípky

Posted: 16:08 26. Apr 2012
by Molly23
Dostala mě maličká slovní vsuvka v tomto vystoupení... Shushi!
Hold si počkejte až začne zpívat. Jedná se o písen o kanibalech pokud si dobře pamatuji, ale má němčina je chabá. Jinak tyjo... příští Rammstein v čechách snad půjdu, ta jejich show je úžasná!

http://www.youtube.com/watch?v=hdhpquGj ... re=related

Re: Vtípky

Posted: 01:22 27. Apr 2012
by Absinthorix
Image

Re: Vtípky

Posted: 09:43 27. Apr 2012
by Aulus
Braenn wrote:haha:) Léto se blíží, čas vytvarovat břicho do oblíbeného tvaru pekáče buchet!
Není to Diemo Kovadlina, ten chlápek vpravo? :biggrin:

Re: Vtípky

Posted: 10:48 27. Apr 2012
by KaTo

Code: Select all

otázka: Co je kalorie? 
odpověď: Kalorie je taková malá svině, která v noci leze do šatníku a přešívá nám věci tak, aby nám byly stále menší...
Btw - co jsem se oženil, mám těch hajzlíků plnej šatník! :twisted: Žena je očividně kalorionoška! :lol:

Re: Vtípky

Posted: 15:53 27. Apr 2012
by Rejty