Page 189 of 329
Re: Vtípky
Posted: 20:21 21. Apr 2012
by XŠevyX
No jo, vždy držíme při sobě

Re: Vtípky
Posted: 14:52 22. Apr 2012
by Desmond
Tee hee

Re: Vtípky
Posted: 02:15 23. Apr 2012
by Absinthorix
Re: Vtípky
Posted: 17:42 23. Apr 2012
by Prasokralik
Countdown
fyilmeček studentů famo
rejp - jak aktuální thaLIE

Re: Vtípky
Posted: 08:40 24. Apr 2012
by Amber
Johannes Aldering: "Volaný účastník není dostupný, opakujte volání později. Píp."

Re: Vtípky
Posted: 18:41 24. Apr 2012
by XŠevyX
Ta ho docela překvapila

Re: Vtípky
Posted: 12:09 25. Apr 2012
by Nalkanar
Re: Vtípky
Posted: 18:24 25. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 18:25 25. Apr 2012
by Absinthorix
Úprava záchodu pro případ zácpy?
Re: Vtípky
Posted: 14:43 26. Apr 2012
by Braenn
haha:) Léto se blíží, čas vytvarovat břicho do oblíbeného tvaru pekáče buchet!
Re: Vtípky
Posted: 16:08 26. Apr 2012
by Molly23
Dostala mě maličká slovní vsuvka v tomto vystoupení... Shushi!
Hold si počkejte až začne zpívat. Jedná se o písen o kanibalech pokud si dobře pamatuji, ale má němčina je chabá. Jinak tyjo... příští Rammstein v čechách snad půjdu, ta jejich show je úžasná!
http://www.youtube.com/watch?v=hdhpquGj ... re=related
Re: Vtípky
Posted: 01:22 27. Apr 2012
by Absinthorix
Re: Vtípky
Posted: 09:43 27. Apr 2012
by Aulus
Braenn wrote:haha:) Léto se blíží, čas vytvarovat břicho do oblíbeného tvaru pekáče buchet!
Není to Diemo Kovadlina, ten chlápek vpravo?

Re: Vtípky
Posted: 10:48 27. Apr 2012
by KaTo
Code: Select all
otázka: Co je kalorie?
odpověď: Kalorie je taková malá svině, která v noci leze do šatníku a přešívá nám věci tak, aby nám byly stále menší...
Btw - co jsem se oženil, mám těch hajzlíků plnej šatník!

Žena je očividně kalorionoška!

Re: Vtípky
Posted: 15:53 27. Apr 2012
by Rejty