Page 189 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:04 08. Mar 2012
by Welvlin
Dík všem Podtemňanům a povrchňanům, které jsem mohl potkat. Dva roky tady jsem si užil a teď se jdu kouknout jinam.

Re: Poděkování

Posted: 13:56 10. Mar 2012
by zachy
Děkuji Bahňákovi za jeho DMkování, snad se tu ještě někdy ukážeš :)

Re: Poděkování

Posted: 14:01 10. Mar 2012
by Pajule
jop přidávámse k Zachymu, DÍk :)

Re: Poděkování

Posted: 20:39 10. Mar 2012
by Shaman88
Taktéž děkuji bahňákovi za DMkování, a ta poslední akce se mi neskutečně líbila.

Re: Poděkování

Posted: 21:29 10. Mar 2012
by Derken-
Já děkuji kokosákovi. Pro nás jsi měl ohromný přínos a jsem rád, že jsem měl tu čest tě potkat a zahrát si s tebou! Ikdyž si někdy musel dělat zlého policajta, tak to beru a jsem rád, že jsi se toho ujal ty, protože kdo jiný? :) Jsem za to všechno neskutečně rád a mrzí mě, že to trvalo jen tak krátce.

Děkuji Braenn a jejímu Ryouškovi, protože ať už jsme s nim(ní :P) kdykoli setkal tak to byly vskutku nádherné okamžiky. Dva absolutní protipóly, které se pokaždé potkaly na bitevním poli, ale nikdy se nezabili. Vskutku zajímavý vztah, který se mezi nimi nakonec vytvořil :)

Děkuji LDamianovi, tomu rypakovi jednomu :D . Ve skutečnosti jsme toho spolu nahráli skutečně dost, ať už jako hráči nebo jak hráč a adept. Také okamžiky dvou mechaniko bláznů, kteří se snaží vytěžit ze svých postav totálně všechno. Plánování taktik, rozmlouvání nad buildy.. prostě super. Nikdy nezapomenu.

Děkuji Xantipce, která mě vytáhla z okamžiku, kdy jsem celý klan chtěl položit ke kopru, protože mi již několikátý hráč odřekl post kněžky a já si nevěděl rady, jak tedy dál. Škoda, že to tenkrát nevyšlo, ale alespoň se ukázalo, že mělo cenu ten čas přetrpět pro lepší zítřky, které se nakonec přeci jen dostavily.

Děkuji Maye, která zpříjemňovala jinak nudné dny mým drowíkům v podtemnu. Za její ochotu pomoci, když to bylo potřeba. Ona sama dobře ví, jak velké díky jí zde smekám, není potřeba dále rozepisovat.

Děkuji každému ze Zaundarů, který kdy figuroval v našem klanu ať už jako pasivní nebo aktivní hráč. Zažili jsme toho vskutku mnoho a nikdy na to nezapomenu. Ikdyž se teď skoro rozpadáme a zbývá nás pár, jdeme zkoušet štěstí jinam. Neptejte se mě prosím proč, stejně vám na to přesně nemohu odpovědět, protože by to bylo více ke škodě než k užitku.

Děkuji všem hráčům, s kterými jsem se tu kdy setkal. Ikdyž někdy byli flamy, lítala silná slova nebo jsme se jen poštěkovali.. doufám, že alespoň některým se má hra líbala a užívali si ji stejně jako já.

A nakonec tu máme Bahňáčka. Osobu, které zřejmě patří mé největší díky. On byl ten, který doprovázel mou postavičku od zrození až do samotného... no konec to snad ještě není.. ale prostě dlouho. Vše co jsme spolu kdy sehráli nemělo z mého pohledu chybu. Ano, jsou tu tací, kterým se to zřejmě příčí až do neskutečných nebes, ale pro mě to byly epické a nezapomenutelné zážitky. Prožili jsme si toho spolu skutečně hodně. Propařené noci až do ranních hodin. Nezapomenutelné creepy, posedávání v Olath Deis nebo trápení nevinných dušiček :twisted: Bylo by na dlouho zde všechno rozepisovat. Řeknu jen jedno: Nikdy nezapomenu, díky!

Protože mám ještě nějaké povinnosti, vůči těm, kteří zde zůstávají a budou hájit mé sídlo, tak mé postavy budou k zastižení ještě dva dny. Pak již ne. Kdyby kdokoliv něco potřeboval, tak se ozvěte přes PM či ICQ.

Re: Poděkování

Posted: 21:53 10. Mar 2012
by Radim
Je toho hodně za co se dá poděkovat,hodně lidí mi zde přirostlo k srdci a stalo se mými přáteli.Mrzí mě,že zde všechno ze dne na den končí a opouštím Thalii po cca. 4 letech hraní,ne snad natrvalo.
Mohu zde všechny jmenovat,ale všichni dobře vědí na koho tímto ukazuji.Thalie mi hodně dala a nic nevzala mimo toho času :mrgreen: .Děkuji jejím tvůrcům za vše co zde stvořili,ale zároveň mě mrzí jaký to mělo konec,stačí uvažovat a je jasné kam to všechno směřuje.Všem se jistě uleví,když odcházíme,ale jsou i tací kterým budeme chybět.

Mějte se tu a hodně štěstí jak hráčům tak i týmu

Re: Poděkování

Posted: 13:34 11. Mar 2012
by Aulus
Díky Markovi Lupusovi a Amber za hru na cvičišti i na bojišti a za závěrečný pokec o posmrtné ztuhlosti v hospodě.

Re: Poděkování

Posted: 09:27 12. Mar 2012
by LDamian
Díky:

Bahňákovi za spoustu propracovaných questů nejen pro podtemno. Za lidský přístup a za to, že se vždy snažil prosazovat zábavnost a hratelnost a měl hráče své hráče rád. Za to, že i když vytvářel velmi složité dění, dokázal ho opakovaně dotáhnout do smysluplného konce a nesekl s tím uprostřed děje.

Shammanovi za opravdu pořádný kus práce nad tou částí Thalie, která zatím není vidět. Také za debaty nad nastavením různých věcí, za společnou hru...

Mému čuněti Derkenovi za množství dřiny a nervů, které byl ochotný vynaložit na to, aby Zaundaři fungovali. A za to, že svou snahou notným dílem přispěl k tomu, že podtemno zažilo jedno ze svých největších období rozkvětu, kdy na společnou epickou výpravu vyrazilo společně třeba 16 Zaundarů.

Všem podtemňákům, kteří mi po dlouhé době na povrchu ukázali další tvář Thalie. Nezažil jsem nikde takovou míru soudržnosti, aby byla prakticky celá guilda ochotná kvůli nováčkovi založit nové postavy a týden v kuse s ním expit jen proto, aby ho vytáhli na levely, kdy s nima bude moct normálně chodit na epické výpravy a účastnit se questů. A pak znovu kvůli dalším nováčkům.

Za mně osobně doufám, že se na Thalii vrátíte i přes problémy, které se objevily. Je zde stále pár dungeonů, kam bych se chtěl podívat, dost buildů, které bych chtěl vyexpit a mnoho výprav, které bych chtěl zažít. A Černého draka ani Caine jsme také zatím neporazili. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 23:16 13. Mar 2012
by Braenn
Dík všem tesařům a pomocníkům dneska! Fajn hra.

Re: Poděkování

Posted: 08:37 14. Mar 2012
by -RoF-
Fajné, jak se lokace Tartenu v čase mění. Dobré je aj kolik lidí se zapojilo do obnovy a makají a tak ;)

Re: Poděkování

Posted: 23:52 14. Mar 2012
by klobouk
Díky za dnešní mýcení. Mágové jsou beztak dobří dřevorubci.

Re: Poděkování

Posted: 00:27 16. Mar 2012
by Nalkanar
Tak děkuji Desmondovi (a těm, co to schválili) za finální dořešení naší snahy, které byl Ali součásti něco lehce přes jeden rok (od loňského ledna ;) ). :mrgreen: A samozřejmě Miell a Gallimu za Farah a její dítka a Nel. ;)

Re: Poděkování

Posted: 00:30 16. Mar 2012
by Miell
Nalk to hezky shrnul a tak se taky se připojuji k díkům všem, co do toho od počátku i jen na chvíli namočili nos :wink: :D

Re: Poděkování

Posted: 01:41 16. Mar 2012
by Molly23
já bych zas rád poděkoval Majkymu, že se o mého kozáčka tak stará :), je to fajn hra!

Re: Poděkování

Posted: 02:29 16. Mar 2012
by Bruciacullo
Díky moc :)