Já děkuji kokosákovi. Pro nás jsi měl ohromný přínos a jsem rád, že jsem měl tu čest tě potkat a zahrát si s tebou! Ikdyž si někdy musel dělat zlého policajta, tak to beru a jsem rád, že jsi se toho ujal ty, protože kdo jiný?

Jsem za to všechno neskutečně rád a mrzí mě, že to trvalo jen tak krátce.
Děkuji Braenn a jejímu Ryouškovi, protože ať už jsme s nim(ní

) kdykoli setkal tak to byly vskutku nádherné okamžiky. Dva absolutní protipóly, které se pokaždé potkaly na bitevním poli, ale nikdy se nezabili. Vskutku zajímavý vztah, který se mezi nimi nakonec vytvořil
Děkuji LDamianovi, tomu rypakovi jednomu

. Ve skutečnosti jsme toho spolu nahráli skutečně dost, ať už jako hráči nebo jak hráč a adept. Také okamžiky dvou mechaniko bláznů, kteří se snaží vytěžit ze svých postav totálně všechno. Plánování taktik, rozmlouvání nad buildy.. prostě super. Nikdy nezapomenu.
Děkuji Xantipce, která mě vytáhla z okamžiku, kdy jsem celý klan chtěl položit ke kopru, protože mi již několikátý hráč odřekl post kněžky a já si nevěděl rady, jak tedy dál. Škoda, že to tenkrát nevyšlo, ale alespoň se ukázalo, že mělo cenu ten čas přetrpět pro lepší zítřky, které se nakonec přeci jen dostavily.
Děkuji Maye, která zpříjemňovala jinak nudné dny mým drowíkům v podtemnu. Za její ochotu pomoci, když to bylo potřeba. Ona sama dobře ví, jak velké díky jí zde smekám, není potřeba dále rozepisovat.
Děkuji každému ze Zaundarů, který kdy figuroval v našem klanu ať už jako pasivní nebo aktivní hráč. Zažili jsme toho vskutku mnoho a nikdy na to nezapomenu. Ikdyž se teď skoro rozpadáme a zbývá nás pár, jdeme zkoušet štěstí jinam. Neptejte se mě prosím proč, stejně vám na to přesně nemohu odpovědět, protože by to bylo více ke škodě než k užitku.
Děkuji všem hráčům, s kterými jsem se tu kdy setkal. Ikdyž někdy byli flamy, lítala silná slova nebo jsme se jen poštěkovali.. doufám, že alespoň některým se má hra líbala a užívali si ji stejně jako já.
A nakonec tu máme Bahňáčka. Osobu, které zřejmě patří mé největší díky. On byl ten, který doprovázel mou postavičku od zrození až do samotného... no konec to snad ještě není.. ale prostě dlouho. Vše co jsme spolu kdy sehráli nemělo z mého pohledu chybu. Ano, jsou tu tací, kterým se to zřejmě příčí až do neskutečných nebes, ale pro mě to byly epické a nezapomenutelné zážitky. Prožili jsme si toho spolu skutečně hodně. Propařené noci až do ranních hodin. Nezapomenutelné creepy, posedávání v Olath Deis nebo trápení nevinných dušiček

Bylo by na dlouho zde všechno rozepisovat. Řeknu jen jedno: Nikdy nezapomenu, díky!
Protože mám ještě nějaké povinnosti, vůči těm, kteří zde zůstávají a budou hájit mé sídlo, tak mé postavy budou k zastižení ještě dva dny. Pak již ne. Kdyby kdokoliv něco potřeboval, tak se ozvěte přes PM či ICQ.