Page 190 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:20 05. Aug 2014
by karolina
Bahnak wrote:Navrhni, zpracuj, vymysli název a popisek zbraně a pošli to Karolíně. Když bude vůle a chuť, objeví se na shardu.
Má pravdu ten kluk!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 08:40 08. Aug 2014
by Barbar321
...vidět na forku hodinu, která je ve hře.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:25 14. Aug 2014
by Dragon Soul
Magické barvy pomocí kterých se dají na zem kreslit obrazce?.-D Přečetl sem si na to "upoutávku" z nahrávací obrazovky ale niják nejsou k sehnání:-D?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:04 19. Aug 2014
by Lidda
Cvicny panak v arene
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:32 31. Aug 2014
by karolina
Chybí mi lopatka. Lopata zabere děsně moc místa.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:27 31. Aug 2014
by Zeerit
Pořád druid

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:28 31. Aug 2014
by karolina
Zeerit wrote:Pořád druid

Vyčkej času

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:38 01. Sep 2014
by Nalkanar
Dragon Soul wrote:Magické barvy pomocí kterých se dají na zem kreslit obrazce?.-D Přečetl sem si na to "upoutávku" z nahrávací obrazovky ale niják nejsou k sehnání:-D?
Udělal se nějaký progress v tomhle?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:39 01. Sep 2014
by Rejty
Nalkanar wrote:Udělal se nějaký progress v tomhle?
Musí to někdo vytáhnout z ST a dát do obchodů...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:43 01. Sep 2014
by karolina
Rejty wrote:Nalkanar wrote:Udělal se nějaký progress v tomhle?
Musí to někdo vytáhnout z ST a dát do obchodů...
Rozhovor a skripty jsou hotové. Od Infry mám hotové ty placebly, jen je musím zkontrolovat a poslat kucikovi.
Do obchodů to pak klidně dám.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:28 01. Sep 2014
by kucik
Placeably jsou v modulu. Stačí jen přidat barvy do obchodu.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:33 01. Sep 2014
by Infra
Kdyby něco nesedělo, tak mám teď relativně volno, tak PM.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:43 01. Sep 2014
by karolina
Lidda wrote:Cvicny panak v arene
V Karathě a Kahzetu můžete od zítřka zkoušet, případné chyby hlašte do příslušné sekce.
Dragon Soul wrote:Magické barvy pomocí kterých se dají na zem kreslit obrazce?.-D Přečetl sem si na to "upoutávku" z nahrávací obrazovky ale niják nejsou k sehnání:-D?
Již brzy u vašich vetešníků.....
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:56 04. Sep 2014
by karolina
Chybí mi cedule z těmi základními pravidly pro pohyb po Karathě, jak byly na ST. Platí třeba stále, že se na koni nesmí do města?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:30 04. Sep 2014
by Nalkanar