Page 190 of 329

Re: Vtípky

Posted: 13:16 28. Apr 2012
by Absinthorix
Rejty wrote:http://www.youtube.com/watch?v=UnIF2PTqqGA
:lol: :lol: :lol:


Skyrim Badass

Neutrální zlo je "ničitel"? Hezky zfilmované

Re: Vtípky

Posted: 17:59 28. Apr 2012
by Desmond

Re: Vtípky

Posted: 18:53 28. Apr 2012
by Nalkanar

Re: Vtípky

Posted: 17:48 29. Apr 2012
by Absinthorix
Psychopat napustil jedem peníze, které daroval dětským domovům. Zemřelo 20 poslanců, 2 starostové a 1 ministr. Dítě zatím nebylo ohroženo.

Re: Vtípky

Posted: 18:43 29. Apr 2012
by Amber

Re: Vtípky

Posted: 20:11 29. Apr 2012
by Nalkanar
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:29 30. Apr 2012
by zachy
http://www.google.com a dejte vyhledat: zerg rush

Re: Vtípky

Posted: 21:07 01. May 2012
by xxxMajkyxxx
Pro Bruciaculla:

Image

Re: Vtípky

Posted: 08:06 02. May 2012
by -RoF-
Tohle mě po ránu vážně dostalo :D :D :D
Dobrý den,

obracíme se na vás s problémem týkajícím se sousedského soužití v panelovém domě. Před rokem jsme se nastěhovali do nového vlastního bytu. Se sousedskými vztahy nemáme žádné problémy – až na jeden případ.

Naši sousedé, přičemž se nám však doposud nepodařilo zjistit, ve kterém bytě bydlí, mají velice hlasitý projev při sexu v kteroukoliv denní či noční hodinu. Bohužel jsou ženské projevy tak silné, že přehluší hluk běžných domácích činností, například sledování televize. Je velice trapné sedět s návštěvou u nedělního oběda či odpolední kávy a poslouchat tyto hlasité projevy. V noci to je o to intenzivnější, když je v celém domě dodržován noční klid.

Prosíme o radu, jak tuto nepříjemnou situaci řešit, hlavně vzhledem k tomu, že nevíme, o které sousedy se jedná.

Předem děkujeme.

Zdroj: http://xman.idnes.cz/sousede-provozuji- ... an-sex_fro
Normálně jsem si tu situaci živě představil, že se bavím s návštěvou a ted tohle. :D :D :D
Jinak převedeno na thalijské poměry .... A tak byla Aria vystěhovaná do majáku, kde může maximálně rušit racky. :D :twisted: :roll:

Re: Vtípky

Posted: 09:11 02. May 2012
by FroziKk

Re: Vtípky

Posted: 13:18 02. May 2012
by Aulus
Image

Re: Vtípky

Posted: 22:18 02. May 2012
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 01:11 03. May 2012
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 17:06 03. May 2012
by Molly23
Druhá strana temná jest...
Yodo neser a sežer ten toust konečně!

Re: Vtípky

Posted: 17:08 03. May 2012
by Molly23
Image