Page 190 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:45 16. Mar 2012
by Amber
Děkuju Ševymu a Lolipop (asociace s jednou scénou z Titaniku :oops: :D ) za moc milé hraní a taky se omlouvám za to,že jsem musela spěšně odejít. Holt špatné okolnosti, no... :wink:

Re: Poděkování

Posted: 22:52 16. Mar 2012
by XŠevyX
Taky děkuji za pěknou hru... A není se rozhodně za co omlouvat, prvně jsou starosti a pak teprve přichází na řadu zábava :wink:

Re: Poděkování

Posted: 01:10 18. Mar 2012
by Aulus
Díky Gallimu, RoFovi a ostatním za hezké zpestření hry :wink: !

A za včerejší noční povídání u jezírka taky Agnes, bylo to příjemné :) .

Re: Poděkování

Posted: 01:22 18. Mar 2012
by Bruciacullo
taky díky všem co se zúčasnili... bavil jsem se

Re: Poděkování

Posted: 23:43 18. Mar 2012
by Aulus
Díky všem, kdo přišli na karavanní schůzku a omlouvám se za nepřipravenost, bylo to všechno hodně narychlo, příště budu snad lépe vědět jak na to.

Re: Poděkování

Posted: 00:01 19. Mar 2012
by Nalkanar
Dík, žes do toho šel. Doufám, že těch pár kritiků (a Ali mezi nimi) Fira ani Tebe příšli nerozhodili.

Re: Poděkování

Posted: 00:33 19. Mar 2012
by klobouk
Pohoda.

A dík, že jste jmenovali další pohodový DM.

Re: Poděkování

Posted: 07:08 19. Mar 2012
by -RoF-
Aulus wrote:Díky všem, kdo přišli na karavanní schůzku a omlouvám se za nepřipravenost, bylo to všechno hodně narychlo, příště budu snad lépe vědět jak na to.
Každý takový začátek je hodně těžký a je dobré se nenechat odradit a pokračovat v tom ;). Podobné to bylo aj s Morusákama ;).

A aj když to možná vypadalo jako blbé kecy od ostatních, tak věř že se spíš snažili pomoct, jak Aria těma radama

Takže díky a věřím, že každá další schůzka bude lepší a lepší. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 08:44 19. Mar 2012
by Miell
Souhlas s RoFem.. hlavně se nevzdát :wink:

A pak díky Jarrimu, Alimu, Legit a Nizzimu za včerejšek.. bylo to super :wink:

Re: Poděkování

Posted: 20:46 19. Mar 2012
by Deimus
Děkuji neznámému DM za pitku s trpošema a "Ledovou královnu" :)

Re: Poděkování

Posted: 01:23 20. Mar 2012
by Amber
Diky kloboukovi za skvelou hru (s panenkami :-D ) a celkove za zlepseni nalady.

Re: Poděkování

Posted: 01:36 20. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Diky slencakovi za dnesni Gorhunkovi bylinkarske hlasky :lol: .

Re: Poděkování

Posted: 23:31 20. Mar 2012
by J.F.Payne
Díky moc za hru všem, v Tartenu to krásně žilo!

Re: Poděkování

Posted: 00:28 21. Mar 2012
by Nalkanar
Díky za procházku do Tartenu... postávání a kecání... a za tu dohru hlavně 8)

Re: Poděkování

Posted: 00:32 21. Mar 2012
by Miell
Bylo to fajn! :biggrin: Díky všem! Nejen za stavitelské zážitky.. ale i za to vše okolo, co se přihodilo :ewink: