Page 20 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:42 26. Dec 2008
by Salyr
na jaky nepristupny misto si ho zakopal? :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:06 26. Dec 2008
by Hassan
Jo jo staci hledat ja jsem je taky videl ale me sou k nicemu....

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:29 27. Dec 2008
by monstera
Z dobrou turistickou mapu Thalie bych byla schopna zaplatit i několik desítek tisíc, říká Sandra .

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:15 27. Dec 2008
by Pajule
moc mi chybí cesty v podtemnu nebo nějaký označený stezky , by se tam jedna elfina ztratila :D :D :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:22 27. Dec 2008
by Krata
Podtemno není turistické místo :) .. tam je záměrně nebezpečno a normální člověk se tam ztratí, i drowové se tam ztráceli než sme se naučili cesty :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:37 27. Dec 2008
by igor
Krata wrote:.. tam je záměrně nebezpečno..

opět snaha o zabíjení hráčů :roll: chudák Pajky, včera potupně umřela na schodišti...
Krata wrote:drowové se tam ztráceli než sme se naučili cesty :)
... se tam ztráceli než Kazuko začal kreslit mapy :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:28 27. Dec 2008
by nomis_b
igor wrote: ... se tam ztráceli než Kazuko začal kreslit mapy :D
Pche, to bych nikdy nerek, sam sem znal dost zkratek a veci, kde si nikdy nebyl.. to myslim vis sam. i Photter, co to delal, se dostkrat ztracel.
Jde o to, ze se tam clovek musi pohybovat nonstop a zkouset vsechny mozne vylezy, tunely, prulezy a hlavne zapomenout na to ze je to 2D. Ono to podtemno je totiz 3D a dokud si to neuvedomite, tak ste v ***

Spojnice mezi 2 ruznymi misty se vetsinou da uskutecnit tak 10ti ruznymi zpusoby a jde o to najit tu nejjednodussi. Existuje jen malo mist, mezi kterymi byla jen 1 mozna cesta.

Timto Photterovi dekuji za to, jak to udelal nadherne a rozlehle :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:38 27. Dec 2008
by igor
nomis_b wrote:...
Já vim, myslel jsem to napůl ze srandy *zatváří se napůl vážně*. Pamatuju si jak jsem s Berserkem hledal šíleně dlouho vchod k doupěti hákovejch ďasů, prolezli jsme snad všechno a strávili tim řekl bych pár hodin in real (stejně sme to nenašli). Je to hodně propletený a to je dobře, i to 3D. Pořádně se tam vyzná jen ten nejlepší z nejlepších :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:41 27. Dec 2008
by Kiri
No ,ale mapa povrchu by neuskodila, uz hodnekrat sem se chtel podivat kam az sem se to dostal, kdyz sem vylez zase u more... :(

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:00 27. Dec 2008
by Sorrow
Kazdej ma moznost prispet.Kdyz ji potrebujes, zkus ji udelat a ne jen laterit na foru :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:12 27. Dec 2008
by igor
Tak si kresli na papír lokace nebo si screenuj minimapy a pak to poskládej, já takhle RP *kreslil* mapy povrchu

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:21 27. Dec 2008
by Kiri
Prooblem neni to, ze nevim kde co je, po tejdnu kaz takz hrani vim presne kde sem, jenom sem se voptal, kam se podela z webu...no a pro informaci ja ji mam pro jistotu snad este nekde stazenou. Sou jiny co ji jiste potrebujou vic.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:37 27. Dec 2008
by Sorrow
Ale ta z webu tam mela neco opacne, jestli si pamatuju, takze by stejne nepomohla.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:50 27. Dec 2008
by kucik
Mapa z webu se zatoulala mezi zemepis povrchu a zda se, ze se ji tam zalibilo a tak tam zustane.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:04 27. Dec 2008
by Kiri
Sorrow wrote:Ale ta z webu tam mela neco opacne, jestli si pamatuju, takze by stejne nepomohla.
mela ale asi chvili protoze pak se otocili lokace mam takovej pocit, takze v zaveru bylo vsecko dobre a jednalo se o poust a jeden z mniskych chramu takovej ten brutalni ( asi jeden z nejbrutalnejsich) byl myslim na vychod misto na zapad.