Page 20 of 329
Re: Vtípky
Posted: 13:39 14. Jan 2009
by Theogil I
Víte co dělá Melvik?
Chodí po světě a hrou veverčích písniček si vydělává na nový kompl.
Re: Vtípky
Posted: 14:13 14. Jan 2009
by Kiri
Pravda co se mu vlastne stalo? Leta se neozval...?!?!
Re: Vtípky
Posted: 14:27 14. Jan 2009
by kucik
Asi moc tuhá zima pro veverky.
Re: Vtípky
Posted: 15:18 14. Jan 2009
by Theogil I
kucik wrote:Asi moc tuhá zima pro veverky.
Zmrzl?

Re: Vtípky
Posted: 15:50 14. Jan 2009
by Žorž
Ne, Theogile...to je jen zimní spánek, zimní spánek to je. Melvik si nasyslil oříšky a teď hajá. *
*uklidňuje trpaslíka, který se lítostivě dívá na zatuhlou kostku ledu před ním, z níž jakoby čouhal kousek huňatého ocásku...*

Re: Vtípky
Posted: 21:31 20. Jan 2009
by nomis_b
Programatorskej vtipek jak se stvoril svet, pobavi to asi jen tak 5% lidi, tak se nedeste, ze tomu nerozumite, ale me se to libilo
http://celobox.googlepages.com/god.html
Re: Vtípky
Posted: 22:44 22. Jan 2009
by igor
Re: Vtípky
Posted: 08:34 23. Jan 2009
by Theogil I
A mám to, Melvik se probírá ze zimního spánku a chystá se mezi nás.
Re: Vtípky
Posted: 14:57 23. Jan 2009
by Pajule
Re: Vtípky
Posted: 20:24 24. Jan 2009
by Tretas
Re: Vtípky
Posted: 03:06 04. Feb 2009
by Miky
Re: Vtípky
Posted: 00:42 05. Feb 2009
by Krata
Byli vylsání speciální síly Thalie, aby nalezli Melvika.. nikdo se nevrátil, však bylo nalezeno video jednoho z těchto dobrovolníků
http://ceknito.sk/video/290795
Re: Vtípky
Posted: 02:15 09. Feb 2009
by Krata
Komix možná znáte, ale tohle mě dost pobavilo

Re: Vtípky
Posted: 10:52 09. Feb 2009
by Garett
Taky uz je to celkem stary, ale stejne to pobavi

Re: Vtípky
Posted: 17:25 09. Feb 2009
by Godried