Page 20 of 329

Re: Vtípky

Posted: 13:39 14. Jan 2009
by Theogil I
Víte co dělá Melvik?
Chodí po světě a hrou veverčích písniček si vydělává na nový kompl.
melvik.jpg

Re: Vtípky

Posted: 14:13 14. Jan 2009
by Kiri
Pravda co se mu vlastne stalo? Leta se neozval...?!?!

Re: Vtípky

Posted: 14:27 14. Jan 2009
by kucik
Asi moc tuhá zima pro veverky.

Re: Vtípky

Posted: 15:18 14. Jan 2009
by Theogil I
kucik wrote:Asi moc tuhá zima pro veverky.
Zmrzl? :shock:

Re: Vtípky

Posted: 15:50 14. Jan 2009
by Žorž
Ne, Theogile...to je jen zimní spánek, zimní spánek to je. Melvik si nasyslil oříšky a teď hajá. *

*uklidňuje trpaslíka, který se lítostivě dívá na zatuhlou kostku ledu před ním, z níž jakoby čouhal kousek huňatého ocásku...* :D

Re: Vtípky

Posted: 21:31 20. Jan 2009
by nomis_b
Programatorskej vtipek jak se stvoril svet, pobavi to asi jen tak 5% lidi, tak se nedeste, ze tomu nerozumite, ale me se to libilo :wink:
http://celobox.googlepages.com/god.html

Re: Vtípky

Posted: 22:44 22. Jan 2009
by igor
Image

Re: Vtípky

Posted: 08:34 23. Jan 2009
by Theogil I
A mám to, Melvik se probírá ze zimního spánku a chystá se mezi nás.
Melvik parádník.jpg

Re: Vtípky

Posted: 14:57 23. Jan 2009
by Pajule
CHACHA a budou oslavy Melvíkova návratu aneb veverky sbírejte oríšky pro velkého veveráka :D :D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 20:24 24. Jan 2009
by Tretas
je to sice staré ale i tak dobre :-)
http://www.youtube.com/watch?v=-bAN7Ts0xBo

Re: Vtípky

Posted: 03:06 04. Feb 2009
by Miky
Fantazie fantasy malířů nezná mezí :mrgreen: :mrgreen:
Image
Image


Image
Image

http://nwn.wikia.com/wiki/Portrait

Re: Vtípky

Posted: 00:42 05. Feb 2009
by Krata
Byli vylsání speciální síly Thalie, aby nalezli Melvika.. nikdo se nevrátil, však bylo nalezeno video jednoho z těchto dobrovolníků
http://ceknito.sk/video/290795

Re: Vtípky

Posted: 02:15 09. Feb 2009
by Krata
Komix možná znáte, ale tohle mě dost pobavilo :D

Re: Vtípky

Posted: 10:52 09. Feb 2009
by Garett
Taky uz je to celkem stary, ale stejne to pobavi :D
16.jpg
17.jpg

Re: Vtípky

Posted: 17:25 09. Feb 2009
by Godried