Page 20 of 35

Re: Portréty postav

Posted: 11:55 23. Mar 2012
by Jeanes
Irr'a

Re: Portréty postav

Posted: 19:12 25. Mar 2012
by Maya
..

Re: Portréty postav

Posted: 23:53 27. Mar 2012
by Nalkanar
khalid.rar
(219.25 KiB) Downloaded 409 times
Taková moje "odpočinková" postavička. Kdo má zájem vidět portrét, tak tu je k mání ;)

Re: Portréty postav

Posted: 23:08 01. Apr 2012
by KaTo
Jedne "Elfí" kouzelnice:
Amoeba.zip
(421.94 KiB) Downloaded 383 times

Re: Portréty postav

Posted: 23:32 30. Apr 2012
by Prasokralik
prásk

Re: Portréty postav

Posted: 16:13 01. May 2012
by Awadar
Ranek Norduv Hnev

Re: Portréty postav

Posted: 16:16 01. May 2012
by Awadar
Bavragor Trpytovous

Re: Portréty postav

Posted: 12:42 02. May 2012
by kucik
Awadar wrote:Ranek Norduv Hnev
Nepoužívejte v názvech ty český znaky. Prosim!

Re: Portréty postav

Posted: 01:18 05. May 2012
by Amberia
Amberiana

Re: Portréty postav

Posted: 17:55 06. May 2012
by J.F.Payne
Johannes Aldering (přepisuje starý portrét)

Re: Portréty postav

Posted: 18:08 06. May 2012
by Amber
J.F.Payne wrote:Johannes Aldering (přepisuje starý portrét)
Jone, není potřeba na těch portrétech ten prázdný pruh v dolní čtvrtině? (Ne že bych věděla k čemu tam má být... :roll: )

Re: Portréty postav

Posted: 18:32 06. May 2012
by KaTo
Amber wrote:
J.F.Payne wrote:Johannes Aldering (přepisuje starý portrét)
Jone, není potřeba na těch portrétech ten prázdný pruh v dolní čtvrtině? (Ne že bych věděla k čemu tam má být... :roll: )
Není potřeba. Jen protě těch spodních cca 20% obrázku nebude nikdy zobrazitelných ve hře.

Re: Rodal

Posted: 18:21 08. May 2012
by klobouk
Rodal (vyberte si)

starý portrét
rodal.rar
Nový portrét
(511.85 KiB) Downloaded 388 times

Re: Portréty postav

Posted: 19:51 08. May 2012
by Prasokralik
KaTo wrote:
Amber wrote:
J.F.Payne wrote:Johannes Aldering (přepisuje starý portrét)
Jone, není potřeba na těch portrétech ten prázdný pruh v dolní čtvrtině? (Ne že bych věděla k čemu tam má být... :roll: )
Není potřeba. Jen protě těch spodních cca 20% obrázku nebude nikdy zobrazitelných ve hře.
je potřeba, pokud s postavou chcete hrát single

když nemá ten spodní pruh bílý, mají některé portréty shazovat klienta při loadingu uložené hry

Re: Portréty postav

Posted: 15:13 31. May 2012
by -RoF-
Xersiss :roll: