Page 20 of 33
Re: Váš portret
Posted: 23:20 16. Mar 2011
by Urlraen
Barbarská fotka Urlraenova vládce!

Re: Váš portret
Posted: 09:12 02. Jun 2011
by Sobik
Aktuální, MiladaFest v Ústí.

Re: Váš portret
Posted: 10:34 02. Jun 2011
by Sorrow
Teda, nějak Tě nepoznávám.
Jak neležíš v limbu za lavičkou zabalenej v jamajské vlajce, tak fakt nevím

Re: Váš portret
Posted: 11:32 02. Jun 2011
by Sobik
Proto přidávám tu aktuálním kde jsem ještě relativně střízlivej.

Re: Váš portret
Posted: 20:20 03. Jun 2011
by Thuereg
Tak já se taky připojim:) Moje ctěná maličkost v pracovním nasazení. Dřu až kouřim.

Re: Váš portret
Posted: 14:08 29. Aug 2011
by Molly23
Díky práčkovi za luxusní fotku...
Re: Váš portret
Posted: 20:59 05. Sep 2011
by Molly23
Ještě doplním... fotečky z konzertu od Práčka, luxusní prácička DÍKY MOC!!!!
https://picasaweb.google.com/1162586170 ... 2081353778
Re: Váš portret
Posted: 21:16 05. Oct 2011
by Pajule
mezi vlky

Re: Váš portret
Posted: 18:06 06. Oct 2011
by sendys
Pajule wrote:mezi vlky

kam to koukas mas koukat snima!:-D tam asi tam byla veverka
Re: Váš portret
Posted: 22:44 26. Nov 2011
by Molly23
Můj veselí výraz po tom co mi dorazila moje zrenovovaná plně funkční mandolína!!! JUchej!!!
Re: Váš portret
Posted: 10:46 02. Dec 2011
by Molly23
Sice tam vypadám jako blbec, ale co! Já a basák z Heathen!
A hrál fakt na pěknou basu
http://imageshack.us/f/809/104ij.jpg/
Re: Váš portret
Posted: 17:14 31. Jan 2012
by jachyra
Re: Váš portret
Posted: 17:15 31. Jan 2012
by jachyra
KORA OUT OF CHARACTER

traste sa, kto ma naštvete!!!
Re: Váš portret
Posted: 17:19 31. Jan 2012
by Miell
Dost dobrý!

Re: Váš portret
Posted: 17:34 31. Jan 2012
by Desmond
No musím uznat, že ti to vážně sluší

.