Page 20 of 33

Re: Váš portret

Posted: 23:20 16. Mar 2011
by Urlraen
Barbarská fotka Urlraenova vládce! :D
Image

Re: Váš portret

Posted: 09:12 02. Jun 2011
by Sobik
Aktuální, MiladaFest v Ústí. :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 10:34 02. Jun 2011
by Sorrow
Teda, nějak Tě nepoznávám.
Jak neležíš v limbu za lavičkou zabalenej v jamajské vlajce, tak fakt nevím :D

Re: Váš portret

Posted: 11:32 02. Jun 2011
by Sobik
Proto přidávám tu aktuálním kde jsem ještě relativně střízlivej. :D

Re: Váš portret

Posted: 20:20 03. Jun 2011
by Thuereg
Tak já se taky připojim:) Moje ctěná maličkost v pracovním nasazení. Dřu až kouřim. :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 14:08 29. Aug 2011
by Molly23
Díky práčkovi za luxusní fotku...

Re: Váš portret

Posted: 20:59 05. Sep 2011
by Molly23
Ještě doplním... fotečky z konzertu od Práčka, luxusní prácička DÍKY MOC!!!!

https://picasaweb.google.com/1162586170 ... 2081353778

Re: Váš portret

Posted: 21:16 05. Oct 2011
by Pajule
mezi vlky :)

Re: Váš portret

Posted: 18:06 06. Oct 2011
by sendys
Pajule wrote:mezi vlky :)
kam to koukas mas koukat snima!:-D tam asi tam byla veverka

Re: Váš portret

Posted: 22:44 26. Nov 2011
by Molly23
Můj veselí výraz po tom co mi dorazila moje zrenovovaná plně funkční mandolína!!! JUchej!!!

Re: Váš portret

Posted: 10:46 02. Dec 2011
by Molly23
Sice tam vypadám jako blbec, ale co! Já a basák z Heathen!
A hrál fakt na pěknou basu http://imageshack.us/f/809/104ij.jpg/

Re: Váš portret

Posted: 17:14 31. Jan 2012
by jachyra
KORA IN CHARACTER
Kora.jpg

Re: Váš portret

Posted: 17:15 31. Jan 2012
by jachyra
KORA OUT OF CHARACTER

:twisted: traste sa, kto ma naštvete!!!
ja1.jpg
ja2.jpg
ja3.jpg

Re: Váš portret

Posted: 17:19 31. Jan 2012
by Miell
Dost dobrý! :biggrin:

Re: Váš portret

Posted: 17:34 31. Jan 2012
by Desmond
No musím uznat, že ti to vážně sluší :).