Page 20 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 08:30 22. Nov 2011
by Prasokralik
15. série bleach vypadá zatím hodně zajímavě.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 12:52 22. Nov 2011
by igor
Asi to tu ještě nezaznělo, ale doporučuju:
Lucky Louie http://www.csfd.cz/film/228803-lucky-louie/
Breaking bad http://www.csfd.cz/film/237486-pernikovy-tata/
Suits http://www.csfd.cz/film/298847-suits/
Jinak klasika:
Dexter
How I Met Your Mother
The Big Bang Theory
Scrubs
Futurama
Simpsonovi
Red dwarf
Flash point
Heroes
SGA
V (bohužel to utnuli a děj je otevřenej)
Two and a half men
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:18 22. Nov 2011
by -RoF-
Já ted mrkl na Predátora 1 a 2 a pak na ty nové Predátory (rok 2010).
Vcelku dobře udělané mě se líbily všechny ty filmy. U Predátora 2 byla fajn i ta spíš komická část jak se ten predátor léčil v té koupelně a tam číhala ta ženská s tím smetákem

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:54 22. Nov 2011
by xpm335
Jakej je oblíbenej seriál když nečučím na TV?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:07 22. Nov 2011
by Braenn
xpm335 wrote:Jakej je oblíbenej seriál když nečučím na TV?

Ten co si pustíš na PC?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:09 22. Nov 2011
by Molly23
xpm335 wrote:Jakej je oblíbenej seriál když nečučím na TV?

Hochu hochu, trošku kultury by ti prospělo

Hlavně knížky!! hehe
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:33 28. Nov 2011
by artaxas
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:33 29. Nov 2011
by Braenn
artaxas wrote:http://www.csfd.cz/film/247507-jak-nezit-svuj-zivot/
Miluji ten díl, ve kterém vezmou na výlet do přírody děti ze školky.

Jedinou výtku k seriálu bych měla v až přílišném používáné vulgarit, jinak je to hezké dílko a některé díly se dají vidět i znovu.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:27 29. Nov 2011
by kokosak
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:48 29. Nov 2011
by kokosak
No, tak já vam napovim: My Little Pony: Friendship is Magic. Nečekaně dobrá show, která (krom poníků) obsahuje i spoustu vtipu, hlášek a občas i nějaký to drama

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:52 29. Nov 2011
by Práček
Poslední díl Dextra (6x9) fakt neměl chybu... už jsem si řikal, že šestá řada ztrácí na to jak dobře začala, ale takovej obrat... máš se nač těšit Braenn

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:49 30. Nov 2011
by artaxas
Braenn wrote:artaxas wrote:http://www.csfd.cz/film/247507-jak-nezit-svuj-zivot/
Miluji ten díl, ve kterém vezmou na výlet do přírody děti ze školky.

Jedinou výtku k seriálu bych měla v až přílišném používáné vulgarit, jinak je to hezké dílko a některé díly se dají vidět i znovu.
vulgarity to nemůžou pokazit, to je prostě legendární seriál. Takového idiota vidět... to se musí člověk neustále smát. Pohodových je vždy 5 věcí, které by Don neměl dělat

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:41 30. Nov 2011
by Braenn
kokosak wrote:No, tak já vam napovim: My Little Pony: Friendship is Magic. Nečekaně dobrá show, která (krom poníků) obsahuje i spoustu vtipu, hlášek a občas i nějaký to drama

Je to hrůza přiznat, ale kokosova vymývárna mozků mě donutila těšit se na další díly.
Práček: Už skončil Dexter? Ha! Čas stahovat.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:10 30. Nov 2011
by Práček
Braenn wrote:
Práček: Už skončil Dexter? Ha! Čas stahovat.
Nene,ma dvanact dilu..jeste chvilku muzes pockat. Ale pak bude delsi pauza(jestli jsem to dobre pochopil, taksedmou serii zacnou tocit az po novem roce))
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:40 10. Dec 2011
by Braenn
Práček wrote:Poslední díl Dextra (6x9) fakt neměl chybu... už jsem si řikal, že šestá řada ztrácí na to jak dobře začala, ale takovej obrat... máš se nač těšit Braenn

Práčku. Tohle tvé prohlášení "Poslední díl Dextera" mi tak utkvělo v paměti, až jsem si celou sérii pustila v domnění, že je již ukončena. Dovedeš si představit mé nadšení, když jsem se v nejnapínavějším okamžiku desátého dílu, poté co jsem ohryzala všechny knoflíky z peřiny, zjistila že to konec NENÍ?? A že si na další díly počkám dva týdny?? A je ti jasné, komu dávám vinu??
Spoil:
Každopádně, je to dobrá série. Ne nejlepší, občas trochu váznoucí (pokec Debry s psycholožkou je zajímavej, ale když ze sebe sype, co všechno prožila v minulých dílech naráz, zní to trochu přitaženě. A někdy je to nuda). Epizodky s rukou Icekillera byly dobrý u bloncky, ale jak se tam objevila podruhý, začínám pociťovat absenci "normálních" vedlejších rolí. Ale z toho kluka by ještě něco být mohlo.
No a pak temný pasažér, a Trevis, ou jé!! Do chvíle, než si vzal Soudného Adama super. Ale pak už to bylo takové... já nevím. Tyhle věci kolem sektářství, ok, zmanipulovat, ok, ale těm dvěma manželům to nevěřím ani za mák. Takže poslední dva díly rozhodnou! Jo, a chybí mi tam jeho tahání šňůrek s krví a mám dojem, že nějak přestává jet svůj kodex. Vždyť na začátku zabíjel ty, na které policie nemohla, a teď už jen natvrdo zatajuje důkazy a brání policii, aby je dopadla místo něj. Vůl.