Page 20 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:11 08. Jan 2011
by Urlraen
Tak jsem na webu našel pár obrázků drowů a splácal je dohromady do krátkého story. Abyste věděli jak se slaví narozeniny v podtemnu :D

Hlavní role: Urlraen, Jalamyn
Vedlejší role: Shinala

Oslava drowích narozenin

V Hagolu
Image
Jalamyn (vlevo): Urlraene já ti říkám, že dnes jich ulovím víc než ty! Cítím to v kostech, věř mi!
Urlraen: *nevrle zabručí*

Proběhnutí přes pískovcové doly na povrch proběhlo vcelku rychle. Na výstupu narazili na známou tvář.

Image
Shinala: Dnes jsem opět prohnala pár okřídlených. Jednoho elfa a aasimara, bohužel se mi ztratili *šibalsky pohladí dýku*
Jalamyn: *vyhrkne* Kudy běželi? Doženem je neboj!
Urlraen mezitím zírá na podivně rozřezanou nohavici Shinali potřísněnou krví a myslí si o lovení Shinali svoje.

Po chvilce bezúspěšného běhání po jeskyni se rozhodne Jalamyn s Urlraenem, že vyběhnout směrem do krynu. Tam opět marně pátrají po obětech, Jalamyn začíná trpět depresemi. Urlraen však ví, že Jalamyn dnes slaví narozeniny a proto mu chce udělat radost. Zrychlí a uteče mu z dohledu. Napije se lektvaru a promění se do lidské podoby. Vyrazí naproti Jalamynovi s tím, že se nechá chytit.
Jalamyn bez rozmyšlení začne pálit šípy jeho směrem, ale co čert nechtěl. Urlraen si hodil na reflexy s TO 20 a šíp automaticky odchylil. Odchýlený šíp trefil Jalamyna přímo do levého kolena, ten s několika sprostými slovy (nebudu uvádět jaká, jsou tu taky děti :) ) skácel k zemi. Odevzdaně sledoval blížícího se člověka. Člověk se zastavil před ním a proměnil se zpět na drowa, který se smíchem popichoval střelcovi schopnosti.
Image
Jalamyn: To od tebe opravdu nebylo pěkný! *smutně dodal*
Urlaen se k němu sehnul a začal ho sbírat
Image
Urlraen: Vše nejlepší k narozeninám!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:15 13. Jan 2011
by jachyra
Tak toto je podľa mňa naša stará známa Žravá Truhla vo veži v Kryne :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:55 13. Jan 2011
by Lord_Berserk
Aaa FIFINKA z veze :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:44 17. Jan 2011
by -RoF-
Takhle si představuju postavu Arie :roll: Samozřejmě hlava ji jiná no ...jde jen o tělo :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:22 17. Jan 2011
by jachyra
Myslíš ako silikóny ako dva melóny? :mrgreen: výstižné

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:32 17. Jan 2011
by Pajule
vyražovač zubů :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:36 17. Jan 2011
by -RoF-
jachyra wrote:Myslíš ako silikóny ako dva melóny? :mrgreen: výstižné
Pajule wrote:vyražovač zubů :D
Tyhle reakce sem čekal a přesně od ženských. HA! Závist! :D :D :D
Néé dělám si srandu, tak já vždy IC píšu, že je má velké a pevné :roll:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:48 17. Jan 2011
by Pajule
závist no ..tak tohle bych teda mít nechtěla, neviděla bych na psa :D ..chlap to seobu všude netahá tak nemůže chápat ty bolesti ..kupříkladu zad

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:51 17. Jan 2011
by -RoF-
Pajule wrote:závist no ..tak tohle bych teda mít nechtěla, neviděla bych na psa :D ..chlap to seobu všude netahá tak nemůže chápat ty bolesti ..kupříkladu zad
Taky proto píšu, že si dál srandu :P A hlavně sem ve fantasy. A beztak zase spamujeme o kravinách. :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:04 17. Jan 2011
by pilnik
zas by se urco naslo dost chlapu co by obcas s tim tahanim pomohlo :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:12 17. Jan 2011
by Silvaner01
Pajule wrote:závist no ..tak tohle bych teda mít nechtěla, neviděla bych na psa :D ..chlap to seobu všude netahá tak nemůže chápat ty bolesti ..kupříkladu zad

možná by pomohlo pořídit si většího psa :lol:
jinak chlapy taky občas bolí záda :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:29 17. Jan 2011
by tao kan
by mě zajímalo jak dobře se příšerkám žvejká ten silikon když uloví nějakou krasavici. :shock:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:34 17. Jan 2011
by pilnik
takovymu slizu to prida +5 hp za jeden balonek

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:54 17. Jan 2011
by -RoF-
pilnik wrote:takovymu slizu to prida +5 hp za jeden balonek
Víc, z toho slizu se stane epický sliz ze silikonu. :D Má speciální vlastnost +7 všechny staty proti mužům. :twisted:
Tsss a že všichni hned myslí na silikon, ty sou pravéééé. :roll:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:16 17. Jan 2011
by Derken-
Já si řikal co to je za sliz co jsem posledně potkal. pohlcovalo to i 50 dmg :D