Page 20 of 21
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:32 09. Aug 2010
by igor
Já myslel, že ty máš na ten alkohol imunitu a nic s tebou nedělá

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:51 09. Aug 2010
by tao kan
igor wrote:
Já myslel, že ty máš na ten alkohol imunitu a nic s tebou nedělá

propásl jsem klíčový moment

. Tak příště a přinesu si sebou i pěkně silnej blesk ať to máme v detailu .).
jinak, sraz super....ale...chyběla tam taková ta akční atmosféra jako byla na minulém srazu. Pořád se na někoho čekalo, řekl bych méně souboju. Příště prosím boje na kládě a zápasení na zemi, jak to mohlo chybět když bylo tentokrát tolik holek? Mohla být podívaná .-). Jinak díky všem a těším se na další ročník.
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:54 09. Aug 2010
by Luelle
igor wrote:
Já myslel, že ty máš na ten alkohol imunitu a nic s tebou nedělá

každej si hodí jedničku
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:59 09. Aug 2010
by Krata
aspon už to neokecáváš těma buřtama

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 14:01 09. Aug 2010
by Luelle
ale ty taky přispěly tím jsem si jistá..už nikdy takhle pochybný maso
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 14:01 09. Aug 2010
by KaTo
Luelle wrote:igor wrote:
Já myslel, že ty máš na ten alkohol imunitu a nic s tebou nedělá

každej si hodí jedničku
Já si ještě pamatuju (po hodu tý jedničky

), Melvikovu(?) hlášku: "Tak už kluci nechte Luelle napokoji a odneste jí do stanu." *chvilka váhání nad Luelle* "Do jejího stanu!"
edit: Na tý teorii s buřtama něco bude - já je nejedl a bylo mi celkem dobře

.
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 14:03 09. Aug 2010
by Luelle
njn čestný veverky! xD dostane oříšky
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 14:07 09. Aug 2010
by KaTo
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 19:59 09. Aug 2010
by -darkvision-
Krata wrote:aspon už to neokecáváš těma buřtama

A ty videa budou kdy tedy?

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 22:00 09. Aug 2010
by tao kan
-darkvision- wrote:Krata wrote:aspon už to neokecáváš těma buřtama

A ty videa budou kdy tedy?

ja mam jen par souboju a na většině je Jara abych vykoukal jeho techniku

. Až bude čas, udělam z toho jedno video a hodim na youtube.
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 22:06 09. Aug 2010
by -darkvision-
Spravne spravne, ale Krata ma jakysi, rekneme zakazana videa. Na ty jsme hlavne zvedav.

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 22:10 09. Aug 2010
by tao kan
-darkvision- wrote:Spravne spravne, ale Krata ma jakysi, rekneme zakazana videa. Na ty jsme hlavne zvedav.

A já měl za to, že nás v tom jezírku nikdo nevidí ! Nebo to je něco jiného?

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 23:56 09. Aug 2010
by Krata
za prvé: u toho jezírka sem nebyl a ted mě to trochu mrzí
za druhé: v těch videích je vidět jen jedno... tma.. tma.. tma.. pak se ozve
"ted"
"za Norda"
*buch*
"hahahahahaha"
"hahahahahaha"
"hahahahahahah"
"hahahahahaha"
proto to sem nechci dávat, neni tam nic

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 00:13 10. Aug 2010
by Sobik
Ale ten horor jak se ze tmy vyvalí balík sena, ten za to stojí. Hoď to sem.

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 15:30 10. Aug 2010
by venomeq
Krata wrote:za prvé: u toho jezírka sem nebyl a ted mě to trochu mrzí
za druhé: v těch videích je vidět jen jedno... tma.. tma.. tma.. pak se ozve
"ted"
"za Norda"
*buch*
"hahahahahaha"
"hahahahahaha"
"hahahahahahah"
"hahahahahaha"
proto to sem nechci dávat, neni tam nic

Nebud lama a postni ty videa:D