Page 20 of 36
Re: Zajímavá videa
Posted: 19:04 20. Sep 2012
by -RoF-
Re: Zajímavá videa
Posted: 21:18 23. Sep 2012
by Bahnak
Vystoupení slovinské vokální skupiny Perpetuum Jazzile ze soutěže Vokal Xtravaganzza 2008
Ztvárnění deště a následuje píseň.
Moc se mi to líbilo:
http://www.videacesky.cz/hudebni-klipy- ... ile-africa
Re: Zajímavá videa
Posted: 22:35 23. Sep 2012
by karolina
Re: Zajímavá videa
Posted: 22:39 23. Sep 2012
by Molly23
To je skvělý!
Re: Zajímavá videa
Posted: 22:32 25. Sep 2012
by Garett
Zajímavá představa cesty na měsíc z roku 1902 -
A Trip to the Moon
Re: Zajímavá videa
Posted: 21:21 29. Sep 2012
by GT.Hornet
Re: Zajímavá videa
Posted: 19:04 30. Sep 2012
by kokosak
Re: Zajímavá videa
Posted: 19:39 30. Sep 2012
by Bruciacullo
*like*
.
.
.
.
tenhle díl mám rád

^_^
Re: Zajímavá videa
Posted: 17:16 10. Oct 2012
by -RoF-
Re: Zajímavá videa
Posted: 17:42 10. Oct 2012
by XŠevyX
Ten kůň je hodně dobrýý
Re: Zajímavá videa
Posted: 14:20 14. Oct 2012
by XŠevyX
Re: Zajímavá videa
Posted: 21:20 16. Oct 2012
by Molly23
A já si vždycky říkal že se ti moji vojáčci v Empire: Total War flákaj! 3 rány z muškety za 46 sekund.
http://www.youtube.com/watch?v=SJMbxZ1k9NQ
Re: Zajímavá videa
Posted: 21:30 16. Oct 2012
by J.F.Payne
Molly23 wrote:A já si vždycky říkal že se ti moji vojáčci v Empire: Total War flákaj! 3 rány z muškety za 46 sekund.
Přesně, to je strašná doba, než se uráčej vystřelit! Já se u toho vždycky nervuju...
Re: Zajímavá videa
Posted: 21:34 16. Oct 2012
by Bruciacullo
J.F.Payne wrote:Molly23 wrote:A já si vždycky říkal že se ti moji vojáčci v Empire: Total War flákaj! 3 rány z muškety za 46 sekund.
Přesně, to je strašná doba, než se uráčej vystřelit! Já se u toho vždycky nervuju...
hrajte napoleona senaři!
Re: Zajímavá videa
Posted: 21:38 16. Oct 2012
by J.F.Payne
Bruciacullo wrote:hrajte napoleona senaři!
Ten mě zas tak nebaví, jak tam není Amerika a Indie.