Re: League of Legends
Posted: 00:50 19. Sep 2012
Pelynek(12:36): tak muzem
Pelynek went offline
Pelynek online
padlo mi to mezitim
ten linux je pro LOLko zatim zabitej
jak je to jen testing verze
ale jen rychlovku
rano vstavam

Prasokralík (12:37): ok
tak pozvi
Pelynek went offline
Pelynek online
Pelynek (12:40): az mi to z toho spadlo
co to bylo lost contact with fuking server?
napsalo to try to restart game a pak to samo slitlo ?:D
Prasokralík (12:41):
Pelynek (12:42): ultra trololo
dal jsem 5v5 at se muzem pobavit spolu nekde na boku
(12:44): na foru jsem napsal
Pelynek went offline
Pelynek online
Prasokralík (12:45): trolololo
Pelynek (12:45): pokazdy to hodi hlasku, ztracen kontakt s Maestro
try to reset game
a pic
je to v prdeli
snad ted
Prasokralík (12:45): ouk
dej 5v5 a jedem
Pelynek went offline
Pelynek online
Pelynek (12:45): omg
ted mi to dalo automaticky ban na 3 minuty
Pelynek went offline
Prasokralík (12:46):

Pelynek went offline
Pelynek online
padlo mi to mezitim
ten linux je pro LOLko zatim zabitej
jak je to jen testing verze
ale jen rychlovku
rano vstavam
Prasokralík (12:37): ok
tak pozvi
Pelynek went offline
Pelynek online
Pelynek (12:40): az mi to z toho spadlo
co to bylo lost contact with fuking server?
napsalo to try to restart game a pak to samo slitlo ?:D
Prasokralík (12:41):
Pelynek (12:42): ultra trololo
dal jsem 5v5 at se muzem pobavit spolu nekde na boku
(12:44): na foru jsem napsal
Pelynek went offline
Pelynek online
Prasokralík (12:45): trolololo
Pelynek (12:45): pokazdy to hodi hlasku, ztracen kontakt s Maestro
try to reset game
a pic
snad ted
Prasokralík (12:45): ouk
dej 5v5 a jedem
Pelynek went offline
Pelynek online
Pelynek (12:45): omg
ted mi to dalo automaticky ban na 3 minuty
Pelynek went offline
Prasokralík (12:46):





