Page 20 of 25
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 22:54 26. Jul 2011
by Sobik
Sorrow wrote:Krata wrote:minule jsem přivezl citruse a višchni ode mne se strachem utikali, byl sem nucen tu flašku vypít sám a druhej den být téměř nepoužitelný, takže tentokrát se podřídim většině

Tak já jsem hlavně zvědavej jak letos Jamajka
Doufám že bude Brutus za kládou a zamotán v zástavě

Ne, letos nepiju!

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 23:10 26. Jul 2011
by Krata
tak na to jsem velice zvědavej

.. už jen jesli postavíš stan tak to bude pokrok

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 10:52 27. Jul 2011
by Bahnak
Bahnák, Alice a Nomisek vyrážejí! Budiž jim dálnice lehká.
Dorazíme odpoledne až večer, neboť máme v plánu obrazit nějaké památky.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 11:17 27. Jul 2011
by Theogil I
Bahnak wrote:Bahnák, Alice a Nomisek vyrážejí! Budiž jim dálnice lehká.
Dorazíme odpoledne až večer, neboť máme v plánu obrazit nějaké památky.
Šťastnou cestu a dobře dojeďte.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 11:34 27. Jul 2011
by -darkvision-
*láme si hlavu nad oblekem*
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 09:24 28. Jul 2011
by Sobik
Krata wrote:tak na to jsem velice zvědavej

.. už jen jesli postavíš stan tak to bude pokrok

Beru dětský indiánský teepee.

Jo a vemte někdo piva i v plechovkách, ať máme do čeho střílet, jestli nepovolej střelný zbraně v CtFku.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 17:34 28. Jul 2011
by igor
Jedete někdo zítra odpoledne přes Plzeň s jednim volnym místem?

Mezi mé přednosti patří výborná znalost trasy, včetně lokace s tábořištěm

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 21:47 28. Jul 2011
by Lord_Berserk
Sobik wrote:Krata wrote:tak na to jsem velice zvědavej

.. už jen jesli postavíš stan tak to bude pokrok

Beru dětský indiánský teepee.

Jo a vemte někdo piva i v plechovkách, ať máme do čeho střílet, jestli nepovolej střelný zbraně v CtFku.

Ja beru plechovku 5L Hajnekena ... to je pro Epicky Lucisniky se slepotou. Ale strilet se muze az bude prazdna

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 21:49 28. Jul 2011
by Thuereg
Tak se ukázalo, že drahá slečna mě má radši než jsem čekal neboť je opravdu kvuli pár hodinám se mnou ochotná strávit skoro osm hodin ve vlaku.
Dokonce když sem jí řikal o čem to tam jakš takš bude prohlásila že se pokusí i o kostým. Pobavilo mě když pronesla že to je super, ale že neví kde sežene důtky a bílou paruku
Předem se omlouvám, že se budu věnovat převážně ji jelikož ji vidim jednou do roka a to ještě se štěstim.
Takže nakonec přeci jen uvidíte mé drahé štěně.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 22:28 28. Jul 2011
by -darkvision-
Sobik wrote:Krata wrote:tak na to jsem velice zvědavej

.. už jen jesli postavíš stan tak to bude pokrok

Beru dětský indiánský teepee.

Jo a vemte někdo piva i v plechovkách, ať máme do čeho střílet, jestli nepovolej střelný zbraně v CtFku.

Já si beru 24lemonů v plechu, neboj, plechovky mít budeš, ale jen ty prázdný

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 22:34 28. Jul 2011
by Hafen
Thuereg wrote:Tak se ukázalo, že drahá slečna mě má radši než jsem čekal neboť je opravdu kvuli pár hodinám se mnou ochotná strávit skoro osm hodin ve vlaku.
Dokonce když sem jí řikal o čem to tam jakš takš bude prohlásila že se pokusí i o kostým. Pobavilo mě když pronesla že to je super, ale že neví kde sežene důtky a bílou paruku
Předem se omlouvám, že se budu věnovat převážně ji jelikož ji vidim jednou do roka a to ještě se štěstim.
Takže nakonec přeci jen uvidíte mé drahé štěně.
Jestli pujde do drowky, po dutkach se podivam

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 22:46 28. Jul 2011
by Thuereg
Hafen wrote:Thuereg wrote:Tak se ukázalo, že drahá slečna mě má radši než jsem čekal neboť je opravdu kvuli pár hodinám se mnou ochotná strávit skoro osm hodin ve vlaku.
Dokonce když sem jí řikal o čem to tam jakš takš bude prohlásila že se pokusí i o kostým. Pobavilo mě když pronesla že to je super, ale že neví kde sežene důtky a bílou paruku
Předem se omlouvám, že se budu věnovat převážně ji jelikož ji vidim jednou do roka a to ještě se štěstim.
Takže nakonec přeci jen uvidíte mé drahé štěně.
Jestli pujde do drowky, po dutkach se podivam

Vyřídim jí to

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 22:49 28. Jul 2011
by Thuereg
No psal sem ji ze kostym na drowku by mel byt cerny a vyzívaví. tak uvidíme

Ale věřte mi že jak se po ní budete sápat tak odhazuju dřevárenskou sekeru a chopim se fiskarsky:D
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 23:27 28. Jul 2011
by Derken-
Ta palice je dost rozrubaná

Pokusim se s tim ještě něco udělat, ale spíš to nestihnu, takže budu mít na půjčení jen jeden jednoručák..
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 23:48 28. Jul 2011
by Hafen
Mam jedenapulu cca 120 cm od kamosa jeste vypujcenou, ale moc vymekceny to neni, respektive me nadavali ze malo mekcim a pritom tohle ma jen slabou vrstvu cehosi na hranach
