Page 20 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:30 04. Oct 2011
by Molly23
Jen doraž, draky mám dva. A kdyžtak se budeme střídat a stejně je to nejvíc o tom kecání :).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:27 04. Oct 2011
by Firefox_
Nakonec asi nepřijdu. Je to hrozně daleko a mám málo času :(

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:40 04. Oct 2011
by Prasokralik
Do kdy tam budete?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:09 04. Oct 2011
by Molly23
Tak sraz docela poveden, příště musíme něco vymyslet zas!!!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:27 04. Oct 2011
by Prasokralik
Justin na něco kápne

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:44 06. Oct 2011
by Fryn
Fajn akce, jen pro příště si raději přečtu víc než první větu z textu pojednávajícím o místu konání.

Dík za možnost si vyzkoušet řídit pořádného draka (i když mé sympatie měl přece jen ten menší "tropický" :) ).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:54 06. Oct 2011
by Braenn
No a klasická otázka, tentokrát na Derkena, kde jsou fotky? Dpufám že je na nich alespoň jedna plechovka od piva, letící vzduchem na ocasu draka :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:29 06. Oct 2011
by Derken-
Ještě jsem to nestihl, večer
Edit: Ta kvalita je děsná :mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:33 18. Oct 2011
by Braenn
Tahle středa, nějaký ne-zcela-chlastací plán?

co si jít třeba zapařit někam do čajky nebo klidnější restauračky Citadelu, či něco podobného? (Má li někdo něco). Hledala jsem různé volnočasové aktivity, ale krom výstavy dýní (pro gruberické nadšence) to vypadá mrtvě.

:!: Jo, a připomínám pro zájemce, divadelní představení Stráže! Stráže! od Pratchetta nalezlo ještě jeden termín.

Takže pokud předchozí zájemci mají stále zájem (já už to nakonec viděla, že), je třeba se zavčasu (to jako skoro hned, hlavně u toho v Praze) rozhodnout, zda pojedeme:
25.10. 2011 v 19:30do Příbrami. (Cena vstupenky 150 kč (na balkon 110), + cesta busem - zpáteční jízdenka vyjde na 152 kč. Jede se tam asi 50-60 min.)
nebo 14.11. 2011 v 19:00 na Žižkově v divadle Járy Cimrmana, (cena 250kč, a zbývají poslední místa na balkoně.)
Image

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:46 18. Oct 2011
by mandos
Tuhle středu bych mohl...i do čajovny :D Já mám doma leda Proroctví a jeden ještě lehce nedostavěný balíček Magic z toho co můžu přinést. Akorát mám seminář takže někdy po páté bych přišel.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:16 18. Oct 2011
by kucik
Ve středu mám fotbal, takže leda potom.

Jsem pro Stráže stráže na žižkově. Dokonce snesu, že budu mít zas na balkoně zkroucený nohy, abych se vešel.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:24 18. Oct 2011
by Braenn
Co je potom? 6, 7?

Hlas vedu v evidenci, je to i +1? Mě je to osobně jedno, i když 25. do Přibrami stejně musím, tak řekněme že do konce týdne se rozhodne a rovnou to zarezervuji.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:29 18. Oct 2011
by kucik
Potom = 19:00 + čas závislý na vzdálenosti z vypichu do čajovny. BTW ve středu je v čajovně shangri-la sraz podobně úchylnejch lidí.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:37 18. Oct 2011
by Braenn
Přiznám se, že čajovny v Praze vůbec vůbec neznám. Nějaký návrh i s možností rezervace? V té Shangri-la ale bude asi plno...?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:43 18. Oct 2011
by kucik
Dá se tam zavolat. Záleží, kolik by nás bylo.