Page 20 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:58 20. Jan 2012
by Radim
Musím se smát jinak to nejde a rozebírat to dál nebudu,protože to nemá cenu.Jsem klerik ne chlastač blivajzů.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 17:01 20. Jan 2012
by Jachym
Molly23 wrote:Tak to nepijte aby jste se neprozradili, jinak k tomu co jsem napsal... hlavu a patu to nemá, protože to je kravina, stejně jako si myslím, že je kravina schovávat efekty kouzel at už jakýchkoliv užitých v invisu nebo hidu, nebo prostě všude....
Souhlasím , naprosto zbytečné o tom diskutovat a můj názor už 3 roky je , že příliš silná alchymie ostřeluje Thálii a škodí jí , protože mění postavení a sílu klasů - povolání , ale tomu já naštěstí vůbec nerozumým tak se do toho nemýchám . Jen se divím že si ještě pijáci lektvarů stěžují, já vypil lektvar ve hře naposled pred asi dvěma rokama.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 17:25 20. Jan 2012
by Radim
Sem si nevšimnul,že bych někde zmiňoval alchymii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 17:43 20. Jan 2012
by Derken-
Když tomu nerozumíš, tak o tom prosím nemluv. Může jí používat každej a jakkoli.. A je dostupná. Dobrým hráčům to dává možnost příjmat výzvy, na který by si nikdy nešáhli. A nepowerbuilderům to dovoluje brázdit běžný dungy, kam by si jinak nešáhli. Takže to je pořád o hráčích..
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:07 20. Jan 2012
by Ajax the Great
Stejně to má i hide.
Snad v systému je daný, že když přecházíš lokaci, tvuj hide se zresetuje, tj. všichni tě uvidí bliknout.
A to se těžce využívá v metagame. Ale s tím se asi nedá nic dělat co?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:12 20. Jan 2012
by davidsoft
Ajax the Great wrote:Stejně to má i hide.
Snad v systému je daný, že když přecházíš lokaci, tvuj hide se zresetuje, tj. všichni tě uvidí bliknout.
A to se těžce využívá v metagame. Ale s tím se asi nedá nic dělat co?
Nemetagamit.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:37 20. Jan 2012
by Ajax the Great
davidsoft wrote:Ajax the Great wrote:Stejně to má i hide.
Snad v systému je daný, že když přecházíš lokaci, tvuj hide se zresetuje, tj. všichni tě uvidí bliknout.
A to se těžce využívá v metagame. Ale s tím se asi nedá nic dělat co?
Nemetagamit.
Myslím s tou věcí okolo hidu...

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:45 20. Jan 2012
by Prasokralik
Ajax the Great wrote:Stejně to má i hide.
Snad v systému je daný, že když přecházíš lokaci, tvuj hide se zresetuje, tj. všichni tě uvidí bliknout.
A to se těžce využívá v metagame. Ale s tím se asi nedá nic dělat co?
To je fičura thalie. Nevím co to způsobuje ale jinde jsem to neviděl (myšleno na jiném serveru)
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:47 20. Jan 2012
by Bruciacullo
Prasokralik wrote:Ajax the Great wrote:Stejně to má i hide.
Snad v systému je daný, že když přecházíš lokaci, tvuj hide se zresetuje, tj. všichni tě uvidí bliknout.
A to se těžce využívá v metagame. Ale s tím se asi nedá nic dělat co?
To je fičura thalie. Nevím co to způsobuje ale jinde jsem to neviděl (myšleno na jiném serveru)
To bych neřekl na EQ to dělá taky
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 21:12 20. Jan 2012
by Prasokralik
tak jinak, fičura všech serverů, které na hide/ms nějakým způsobem sahaly, třeba kvůli sdčkům
na demoně se to neděje (jestli jo někdo mě opravte)
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:44 20. Jan 2012
by Koninho87
Tak se hold někdo prozradí no

chleba levnější nebude i tak

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:53 21. Jan 2012
by Radim
Spánek co bere kompletně meditaci kromě hastu.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:38 12. Mar 2012
by Grin
Zdravim, pisi to spise jako vec na zamysleni pro DM. Chapu, ze po vypaleni Tartenu musi prijit odpoved povrchu (zesili se hlidky, snazi se zasypat vchody odkud ty bubaci lezou atd) . Ale proc jsou poustni psi v poctu 30 +/- kusu nekde v odlehle casti prahvozdu?
Prijde mi divne, kdyz pohroma postihla Karatske kralovstvi, aby se to takhle resilo i v elfi zemi. Navic oni sou na dost odlehlem miste , pres cely prales odriznuti od zasobovani, veleni atd. jen proto, aby cekali jestli nejakej bubak nahodou nevyleze z diry. Co tam hlidají? Prahvozd, ktery ma obrovskou rozlohu a sou tam jen stromy a zver?
Nemela by takova draha elita, za kterou poustni psy povazuju, byt vyuziti na nejakem efektivnejsim miste?
Proc treba nehlidkuji pred branou alwarielu? Bylo by to logictejsi i co se logistiky zasob a jineho tyce.
Nehlede na to, ze ted jste tomu zbytku podtemnaku, co dole zustalo sebrali expici oblast pro 20+ lvl a obavam se ze tech par lidi si s hafany neporadej.
Predem diky za odpoved od nekoho povolaneho.
EDIT: vse poreseno ve Spamu , neni treba se tim dale zaobirat
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:06 22. Mar 2012
by zachy
Ajax the Great wrote:Stejně to má i hide.
Snad v systému je daný, že když přecházíš lokaci, tvuj hide se zresetuje, tj. všichni tě uvidí bliknout.
A to se těžce využívá v metagame. Ale s tím se asi nedá nic dělat co?
ideálně choď ještě s invisem
Ale není to přesně jak popisuješ. Hide se neresetuje, jen si na odhalení ostatní házejí několikrát za sebou (což nevím čím to může být), proto možná jeden z hodů projde a následně opět neprojde, takže "problikneš".
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:49 02. Apr 2012
by Hafen
zachy wrote:Ajax the Great wrote:
Ale není to přesně jak popisuješ. Hide se neresetuje, jen si na odhalení ostatní házejí několikrát za sebou (což nevím čím to může být), proto možná jeden z hodů projde a následně opět neprojde, takže "problikneš".
Nevim jestli to pises spravne, jinde je to uvedeny jako bug ze se zviditelnis pri prechodu lokace (ne vzdy ale vetsinou, a neni tam nic o hodech). Kazdopadne ma knezka s vsimavosti jen z elfich bonusu vidi experty scouty coz je mam dojem naprosto nemozne si to hodit (?) s skillem kolem 8 proti 80 hide....