Page 20 of 28

Re: World of Planes

Posted: 11:56 23. Sep 2013
by radekdnb
asi tak :) :)

Historický jsou nejlepší, a hlavně když nás ještě lítá více :) ve 3ch už je to sranda a ve 4řech je to hodně velkej luxus :) dorozumívání, taktika atd :)

Re: World of Planes

Posted: 16:49 28. Sep 2013
by Molly23
Tyjo tak už máme i českej dabing. A zase jsem zkoušel arkády a prostě ne a ne a ne :D... ty letadla se tam chovaj legračně.

Re: World of Planes

Posted: 09:37 29. Sep 2013
by Diemo
na arkady kasli, odlet dnes v osm?

Re: World of Planes

Posted: 11:37 29. Sep 2013
by Molly23
jj a asi se k nám přidá Mates. On má právě u amíků tuším 1. nebo 2. tier zatím :). Proto jsem lítal arkády.

Re: World of Planes

Posted: 13:04 29. Sep 2013
by Bahnak
Nainsatlováno, vyzkoušeno, odinstalováno.

Re: World of Planes

Posted: 13:13 29. Sep 2013
by Puxina
:D

Re: World of Planes

Posted: 14:20 29. Sep 2013
by radekdnb
lepší než nic :) dneska můžeme když tak se přidám :) ;)

Re: World of Planes

Posted: 14:43 29. Sep 2013
by Molly23
Bahnak wrote:Nainsatlováno, vyzkoušeno, odinstalováno.
A co jsi zkoušel? Warthunder nebo World of Warplanes? A nějak konkrétněji co ti třeba nesedělo, nelíbilo se a tak? Vím, že někteří lidé mají problémy s ovládáním, viděl jsem kámoše co s tím šíleně zápasil. Já to řešil joystickem no, ale zase né každému se chce investovat, což chápu.

Jen mě zajímá názor jiných :).

Re: World of Planes

Posted: 15:19 29. Sep 2013
by KaTo
Btw - já zkoušel oboje a oboje mě nebavilo ze stejného důvodu - losy -2 tier :wall: . U tanků to dokážu kompenzovat, u letadel nikolivěk.

Re: World of Planes

Posted: 16:11 29. Sep 2013
by Molly23
Myslíš Match Making? Nejsem si jist zda jsem pochopil co myslíš.

Re: World of Planes

Posted: 16:14 29. Sep 2013
by KaTo
jj, přesně to - v okamžiku, kdy mě nepřátelský letadlo "pohladí" a sundá, zatímco já ho sotva škrábnu, a to jsme oba stíhači, na to se soudruhům (v obou hrách) můžu zvysoka :lol: .

Re: World of Planes

Posted: 16:27 29. Sep 2013
by Molly23
No asi taky záleží co lítáš za mody. V historických není problém sestřelovat vyšší tiery. Se svým trojkovým lehkým bombardérem (Bristol Beaufort) jsem bez problémů rozstřílel 8. tier těžkého stíhače (Me-410) a taky jsem slušně pocuchal Fw-190 D což je 15. tier. Bud je to prostě v modu, nebo je problém mezi sedačkou a kniplem :lol: .

Re: World of Planes

Posted: 16:43 29. Sep 2013
by Molly23
Doporučuji si přečíst toto preview od pana Dobrovského, bývalého redaktora LEVELu. Spousta zajímavých informací! A já se na plnou hru těším ještě ví!

http://games.tiscali.cz/preview/war-thu ... alce-63828

Re: World of Planes

Posted: 17:49 29. Sep 2013
by KaTo
Molly23 wrote:No asi taky záleží co lítáš za mody. ... Bud je to prostě v modu, nebo je problém mezi sedačkou a kniplem :lol: .
Vzhledem k tomu, že všech hrách, se vší skromností :wink: , jsem nadprůměrný hráč (tzv. (j)elita :mrgreen: ), tak tento problém vylučuji. Prostě mi to nesedlo. Za historický jsem myslím jen odlítal ty učební mise, jinak v obou "arcade" mod.
Holt jeden vdolky, druhý kolky, žmolky nebo tak něco. Počkám si na tanky a uvidím. Nějak mi ta pozemní technika sedí víc :D .

Re: World of Planes

Posted: 06:33 30. Sep 2013
by Bahnak
Vnímám to naprosto totožně.