Page 20 of 66

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 13:48 13. Jul 2012
by Absinthorix
A jeden plnoplát... (aneb příprava na Svatou výpravu?)

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 19:19 18. Jul 2012
by Absinthorix
Čas na domečky a tak

Chudinská čtvrť?
Image

Až se v Kelu naučí líp stavět 8)
Image

Malý hřbitůvek (asi hobití :) ) a hrobník
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 19:23 18. Jul 2012
by Absinthorix
A dvě válečnice které postrádají kvality krásných kukadel...

(Půl)ork ((půl)orčice?)
Image

A (ne)obyčejná člověčice
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 19:31 18. Jul 2012
by -RoF-
Typické NWN oblečení elfích slečinek :roll:
Image

A zase nějaká pirátka, možná paní smrti?
Image

Takového koníka by chtěla Aria. RDD/kůň *zamrká na DM*
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 19:36 18. Jul 2012
by Absinthorix
-RoF- wrote:Typické NWN oblečení elfích slečinek :roll:
Image

A zase nějaká pirátka, možná paní smrti?
Image
Ale zase mají pěkný oči a to se počítá 8)


Sněhovej nebo jakej drak
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 20:19 18. Jul 2012
by Thuereg
zas já chlubil hehe....

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 20:45 18. Jul 2012
by Molly23
Theuregu moc pěkné, co obrázek to lepší :), jen bych třeba zkusil udělat věci v popředí výraznější a pozadí naopak trochu mín ;). Jen tak dál!

:oops:

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 22:21 18. Jul 2012
by Absinthorix
Molly23 wrote:Theuregu moc pěkné, co obrázek to lepší :), jen bych třeba zkusil udělat věci v popředí výraznější a pozadí naopak trochu mín ;). Jen tak dál!

:oops:
A ty oči, to popředí :shock:

Pan Sekeráček
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 23:09 18. Jul 2012
by Absinthorix
Je tu povážlivý nedostatek draků....
Image

Krasavec z jeskyně
Image

Jezerní druh
Image

Lávový (rudej to nebude)
Image

Johannův prapraprapravnuk a dráčka
Image

Nějaká povolaná zrůda
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 23:17 18. Jul 2012
by Thuereg
kucik wrote:
Thuereg wrote:zas já chlubil hehe....
To vypada jak ten tvuj novej objev.

Pššššt.. mám zakázáno zmiňovat že to je vona.... teda měla bejt... sem se víc soustředil na koně poněvač toho sem nikdy nekreslil:D

Edit... ještě přihodim.. starší výtvor.. první práce s temperama, ale je to asi rok staré.. a pul.

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 23:34 18. Jul 2012
by Absinthorix
Sice se poněkud odchýlím - ale tyhle skutečné krajinky vypadají tak fantasticky, že mi to nedá to sem nedat :)

Hory
Image

Image

Les..
Image

Skály a les
Image

Skály a oči (18+ :P )
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 23:35 18. Jul 2012
by Molly23
Tak ty tempery sou rulézní! Hustý... moc se mi to líbí...

jeden můj výtvor olejovejma pastelama. Paní vodníková

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 00:00 19. Jul 2012
by Amber
RDD (které není Aria :P )

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 00:07 19. Jul 2012
by Prasokralik
Image

Bojovnice, má malé oči no...

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 00:14 19. Jul 2012
by Absinthorix
Prasokralik wrote:Bojovnice, má malé oči no...
Vypadá spíš jak slepice (jak je ženská varianta od slepec?)

Tahle se aspoň hezky tváří
Image