Page 20 of 66
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 13:48 13. Jul 2012
by Absinthorix
A jeden plnoplát... (aneb příprava na Svatou výpravu?)

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 19:19 18. Jul 2012
by Absinthorix
Čas na domečky a tak
Chudinská čtvrť?
Až se v Kelu naučí líp stavět
Malý hřbitůvek (asi hobití

) a hrobník

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 19:23 18. Jul 2012
by Absinthorix
A dvě válečnice které postrádají kvality krásných kukadel...
(Půl)ork ((půl)orčice?)
A (ne)obyčejná člověčice

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 19:31 18. Jul 2012
by -RoF-
Typické NWN oblečení elfích slečinek
A zase nějaká pirátka, možná paní smrti?
Takového koníka by chtěla Aria. RDD/kůň *zamrká na DM*

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 19:36 18. Jul 2012
by Absinthorix
-RoF- wrote:Typické NWN oblečení elfích slečinek
A zase nějaká pirátka, možná paní smrti?
Ale zase mají pěkný oči a to se počítá
Sněhovej nebo jakej drak

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 20:19 18. Jul 2012
by Thuereg
zas já chlubil hehe....
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 20:45 18. Jul 2012
by Molly23
Theuregu moc pěkné, co obrázek to lepší

, jen bych třeba zkusil udělat věci v popředí výraznější a pozadí naopak trochu mín

. Jen tak dál!

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 22:21 18. Jul 2012
by Absinthorix
Molly23 wrote:Theuregu moc pěkné, co obrázek to lepší

, jen bych třeba zkusil udělat věci v popředí výraznější a pozadí naopak trochu mín

. Jen tak dál!

A ty oči, to popředí
Pan Sekeráček

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 23:09 18. Jul 2012
by Absinthorix
Je tu povážlivý nedostatek draků....
Krasavec z jeskyně
Jezerní druh
Lávový (rudej to nebude)
Johannův prapraprapravnuk a dráčka
Nějaká povolaná zrůda

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 23:17 18. Jul 2012
by Thuereg
kucik wrote:Thuereg wrote:zas já chlubil hehe....
To vypada jak ten tvuj novej objev.
Pššššt.. mám zakázáno zmiňovat že to je vona.... teda měla bejt... sem se víc soustředil na koně poněvač toho sem nikdy nekreslil:D
Edit... ještě přihodim.. starší výtvor.. první práce s temperama, ale je to asi rok staré.. a pul.
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 23:34 18. Jul 2012
by Absinthorix
Sice se poněkud odchýlím - ale tyhle skutečné krajinky vypadají tak fantasticky, že mi to nedá to sem nedat
Hory
Les..
Skály a les
Skály a oči (18+

)

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 23:35 18. Jul 2012
by Molly23
Tak ty tempery sou rulézní! Hustý... moc se mi to líbí...
jeden můj výtvor olejovejma pastelama. Paní vodníková
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 00:00 19. Jul 2012
by Amber
RDD (které není Aria

)

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 00:07 19. Jul 2012
by Prasokralik
Bojovnice, má malé oči no...
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 00:14 19. Jul 2012
by Absinthorix
Prasokralik wrote:Bojovnice, má malé oči no...
Vypadá spíš jak slepice (jak je ženská varianta od slepec?)
Tahle se aspoň hezky tváří
