Page 20 of 41
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 08:00 20. Jun 2013
by -darkvision-
Nevíte jak je to s mapama? Včera jsme s někým chtěli dát match, jenže po tom updatu byla mapa bez toho ohraničení :/
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 08:09 20. Jun 2013
by -RoF-
-darkvision- wrote:Nevíte jak je to s mapama? Včera jsme s někým chtěli dát match, jenže po tom updatu byla mapa bez toho ohraničení :/
Ohraničení nepotřebuješ. Já to nepoužívám, si pamatuju z obrázku, kde jsou hranice a nejezdím přes ně. S pomalou matildou jsem rád, že někam dojedu a pak střílím hehe.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 09:34 20. Jun 2013
by kucik
Zkoušel sis to přesunout do 8.6?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:26 21. Jun 2013
by Fryn
Pro další zápasy budu dostupný asi až příští týden v pondělí.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 14:30 23. Jun 2013
by Theogil I
Ahoj, podařilo se někomu z vás najít hranece arén pro v. 8.6?
Pokud ano, hodíte mi prosím link?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 17:01 23. Jun 2013
by Molly23
stačí ten starý mod hodit do složky nové verze
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 12:17 24. Jun 2013
by Theogil I
Molly23 wrote:stačí ten starý mod hodit do složky nové verze
Bohužel nestačí, hranice mám neúplně a na minimapě nejsou vidět vůbec.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 12:19 24. Jun 2013
by Diemo
Divný, přetaženo a vše ok...zítra večer budu online, tak bych asi už měl odehrát nejaký zápas

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 12:23 24. Jun 2013
by -RoF-
Taky se asi zítra kolem 19-20 ukážu na WoTku, tak můžu odehrát další zápasy

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 12:33 24. Jun 2013
by Bruciacullo
taky bych se pokusil, ale jen tak dva tři portože se musim učit

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 13:12 24. Jun 2013
by kucik
Ty hranice nebyly ani předtim zas až tak úplné.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 13:27 24. Jun 2013
by -darkvision-
Dneska večer, nebo zítra budu na WOT - DarkvisionTh .. tak bych taky nahrál něco.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 16:34 24. Jun 2013
by Theogil I
už pohoda, nahrál jsem si od bráchy jeho hranice a fungují ... mohu tedy pokračovat v turnaji.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 23:49 26. Jun 2013
by -darkvision-
čt / pá k večeru budu k mání.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 20:34 28. Jun 2013
by Theogil I
Puxina vs. Noirdin - 0:2, vítězství Noirdin