Page 20 of 331

Re: Poděkování

Posted: 17:24 09. May 2008
by kaz
Díky Matlafouskovy(na 99% to byl on, jestli ne tak se omlouvám) za dnešní úkol v Ivory, a díky též malé, milé :wink: Šermíně, hodně jsem se nasmál a skvěle bavil :D

Edit: Byl to on ;).

Re: Poděkování

Posted: 01:26 10. May 2008
by skarbi
Velkej dík Rejtymu a všem duergarům za včerejší quest a jeho dnešní pokračování :) Chvílema sem se dost bál :mrgreen:
No jo, poděkuju i těm drowím hubkam, za krásně vyhroucenou situaci neska... 8) Škoda, jenom že nedopadla jinak :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 01:31 10. May 2008
by Krata
Díky dneska nejmenovanym společníkum na nejmenované misi za super zábavu.. nevim jak to kdo bral ale já sem se u toho bavil :) .. těšim se na další setkání :twisted:

Taky díky rejtymu že se nám postaral o zábavu 8) , sice jsme nebyli do konce ale máme o zábavu postaráno :)

Re: Poděkování

Posted: 08:27 10. May 2008
by nomis_b
taky se musim pridat s podekovanim.
Vcera se to trosku zostrilo a opravdu sem mel bezprostredni strach. Ten sem takhle ostry jeste v podtemnu nezazil. Sice to bylo chvilemi zdlouhave, ale ta posledni spolecna cast byla proste nadherne vyuziti te zdlouhavosti celeho jednani :mrgreen:

Doufam, ze se jeste potkame.. no a hlavne jsem zvedavy, za jakych podminek.

Re: Poděkování

Posted: 11:59 10. May 2008
by steel_martin
Taky dík Rejtymu

skarbi wrote:Škoda, jenom že nedopadla jinak :twisted:
By mě zajímalo jestli bys psal to samé, kdybyste neměli dvojnásobnou přesilu :P Ale jinak taky dík za hru ;)

Re: Poděkování

Posted: 12:10 10. May 2008
by Pivo
Děkuji odvážné skupině za výbornou výpravu.
Složení:Sucelus Thalova päsť drsný barbar,Maric Asen fanatický paladin,Lilienn Wood krásná a nebezpečná knežka,Menhiri veselá druidka,Axachiel blazniví měnavec,Isabel Midnightclaw tajemná zlodějka a samozřejmě Arto vojín Karathské armády pod jehož vedením v tomto tažení nikdo nepoznal pána pekel.

Těším se na další dobrodružství.......díky všem

Re: Poděkování

Posted: 14:13 10. May 2008
by skarbi
steel_martin wrote:Taky dík Rejtymu

skarbi wrote:Škoda, jenom že nedopadla jinak :twisted:
By mě zajímalo jestli bys psal to samé, kdybyste neměli dvojnásobnou přesilu :P Ale jinak taky dík za hru ;)
Jaký přesile :-P Byli sme čtyři a vás bylo pět :) To je jedno...hlavně, že sme se shodli na tom, že t obyla super hra :)

Re: Poděkování

Posted: 20:04 10. May 2008
by photter
musim se taky přidat, quest jak za starejch časů, už sem měl chvílema dojem, že dobrý DMka vymřeli, i všem zůčastněnejm za hru, doufám, že bude stejně emocema nabitý pokračování :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 21:21 10. May 2008
by mor
no myslim ze opravdu bylo v konecne fazy napeti ze by se dalo krajet. :) Takove se jen tak nevidi. Ale zas se o tom neda mluvit aby se neproflakly Ic informace. No bylo to supr.

Re: Poděkování

Posted: 00:11 12. May 2008
by Calime
Nechci tu napsat poděkování, ale omluvu:

Omlouvám se všem hráčům z Ivory, kteří čekali dnes (vlastně už včera) odpoledne pokračování questu s vlkodlaky, ale z vážných důvodů to opravdu nešlo.

Vyhlídnu si nejspíš nějaký večer, kdy vás bude dost a dojedem to.

C

Re: Poděkování

Posted: 05:40 12. May 2008
by LDamian
Díky lidem, co si přišli jen tak zařádit do arény. Bylo fajn vidět sílu výkvětu povrchu. :)

Re: Poděkování

Posted: 06:50 12. May 2008
by Jachym
CHtěl/a bych poděkovat Wallovi za opravdu zajímavý a pěkný večer, a za kvalitní nypínavou hru u brouků.

Re: Poděkování

Posted: 00:44 15. May 2008
by Krata
Dik Calime za dnešní hru :) škoda jen že nás nebylo víc ale bavil jsem se :)

Re: Poděkování

Posted: 00:47 15. May 2008
by photter
taky dík, konečně trochu tý drowský politiky :wink:

Re: Poděkování

Posted: 08:44 15. May 2008
by nomis_b
Jo fakt diky moc, konecne sem se citil, jako soucast rodu a ne jen samostatna rodina. Je krasne, ze se tam zapojily i ostatni rody, ktere taky samozrejmne usiluji o misto na vyslunni.. jenom vic a vic takovych questu.. ani se nemusi nic zabijet.. politika je taky krasna carodejka :lol:

Nindol orn tlu natha z'hind ulu elemmiire whol fuma N'abarn