Page 20 of 331
Re: Poděkování
Posted: 17:24 09. May 2008
by kaz
Díky Matlafouskovy(na 99% to byl on, jestli ne tak se omlouvám) za dnešní úkol v Ivory, a díky též malé, milé

Šermíně, hodně jsem se nasmál a skvěle bavil
Edit: Byl to on
.
Re: Poděkování
Posted: 01:26 10. May 2008
by skarbi
Velkej dík Rejtymu a všem duergarům za včerejší quest a jeho dnešní pokračování

Chvílema sem se dost bál
No jo, poděkuju i těm drowím hubkam, za krásně vyhroucenou situaci neska...

Škoda, jenom že nedopadla jinak

Re: Poděkování
Posted: 01:31 10. May 2008
by Krata
Díky dneska nejmenovanym společníkum na nejmenované misi za super zábavu.. nevim jak to kdo bral ale já sem se u toho bavil

.. těšim se na další setkání
Taky díky rejtymu že se nám postaral o zábavu

, sice jsme nebyli do konce ale máme o zábavu postaráno

Re: Poděkování
Posted: 08:27 10. May 2008
by nomis_b
taky se musim pridat s podekovanim.
Vcera se to trosku zostrilo a opravdu sem mel bezprostredni strach. Ten sem takhle ostry jeste v podtemnu nezazil. Sice to bylo chvilemi zdlouhave, ale ta posledni spolecna cast byla proste nadherne vyuziti te zdlouhavosti celeho jednani
Doufam, ze se jeste potkame.. no a hlavne jsem zvedavy, za jakych podminek.
Re: Poděkování
Posted: 11:59 10. May 2008
by steel_martin
Taky dík Rejtymu
skarbi wrote:Škoda, jenom že nedopadla jinak

By mě zajímalo jestli bys psal to samé, kdybyste neměli dvojnásobnou přesilu

Ale jinak taky dík za hru

Re: Poděkování
Posted: 12:10 10. May 2008
by Pivo
Děkuji odvážné skupině za výbornou výpravu.
Složení:Sucelus Thalova päsť drsný barbar,Maric Asen fanatický paladin,Lilienn Wood krásná a nebezpečná knežka,Menhiri veselá druidka,Axachiel blazniví měnavec,Isabel Midnightclaw tajemná zlodějka a samozřejmě Arto vojín Karathské armády pod jehož vedením v tomto tažení nikdo nepoznal pána pekel.
Těším se na další dobrodružství.......díky všem
Re: Poděkování
Posted: 14:13 10. May 2008
by skarbi
steel_martin wrote:Taky dík Rejtymu
skarbi wrote:Škoda, jenom že nedopadla jinak

By mě zajímalo jestli bys psal to samé, kdybyste neměli dvojnásobnou přesilu

Ale jinak taky dík za hru

Jaký přesile

Byli sme čtyři a vás bylo pět

To je jedno...hlavně, že sme se shodli na tom, že t obyla super hra

Re: Poděkování
Posted: 20:04 10. May 2008
by photter
musim se taky přidat, quest jak za starejch časů, už sem měl chvílema dojem, že dobrý DMka vymřeli, i všem zůčastněnejm za hru, doufám, že bude stejně emocema nabitý pokračování

Re: Poděkování
Posted: 21:21 10. May 2008
by mor
no myslim ze opravdu bylo v konecne fazy napeti ze by se dalo krajet.

Takove se jen tak nevidi. Ale zas se o tom neda mluvit aby se neproflakly Ic informace. No bylo to supr.
Re: Poděkování
Posted: 00:11 12. May 2008
by Calime
Nechci tu napsat poděkování, ale omluvu:
Omlouvám se všem hráčům z Ivory, kteří čekali dnes (vlastně už včera) odpoledne pokračování questu s vlkodlaky, ale z vážných důvodů to opravdu nešlo.
Vyhlídnu si nejspíš nějaký večer, kdy vás bude dost a dojedem to.
C
Re: Poděkování
Posted: 05:40 12. May 2008
by LDamian
Díky lidem, co si přišli jen tak zařádit do arény. Bylo fajn vidět sílu výkvětu povrchu.

Re: Poděkování
Posted: 06:50 12. May 2008
by Jachym
CHtěl/a bych poděkovat Wallovi za opravdu zajímavý a pěkný večer, a za kvalitní nypínavou hru u brouků.
Re: Poděkování
Posted: 00:44 15. May 2008
by Krata
Dik Calime za dnešní hru

škoda jen že nás nebylo víc ale bavil jsem se

Re: Poděkování
Posted: 00:47 15. May 2008
by photter
taky dík, konečně trochu tý drowský politiky

Re: Poděkování
Posted: 08:44 15. May 2008
by nomis_b
Jo fakt diky moc, konecne sem se citil, jako soucast rodu a ne jen samostatna rodina. Je krasne, ze se tam zapojily i ostatni rody, ktere taky samozrejmne usiluji o misto na vyslunni.. jenom vic a vic takovych questu.. ani se nemusi nic zabijet.. politika je taky krasna carodejka
Nindol orn tlu natha z'hind ulu elemmiire whol fuma N'abarn